The Beach / Dębki 2007 /

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

The Beach / Dębki 2007 /

Postautor: The Beach » pn lip 09, 2007 8:29 pm

THE BEACH 2007DEBKI SUMMER
HOUSE MUSIC …

Lipiec:

06.07. Azzido Da Bass (Edel / Luscious Sounds/ Germany )
Hagal (SQ Poznan)
Mira el Toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

07.07. WaWa ( Fluential / Egoiste / Wa-wa)
Glasse ( Import Wa-wa )
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

13.07. Luke Fair (Bedrock/Balance/Canada)
Hagal (SQ Poznan)
Sense ( N.O.C )
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

14.07. DB Cooper (Groove Society, Frantic )
Sympatique ( Soho Sopot)
Quarrel (Mandarynka Sopot)

20.07. Jamajski Spekulant & Salsa Flava ( Conga & Vocal)
Chris Jaxx & Alicja Bator ( Vocal )
Disco Bart
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

21.07. Seb Skalski & Saxofon ( Wa-wa )
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

27.07. Base (SQ Poznan )
Sharp( SQ Poznan)
Mira el Toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

28.07. Madame Tinto (Girls Talk/ Topless Rec.Wa-wa)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)
Quarrel (Mandarynka Sopot)Serpien:

03.08. Martijn Ten Velden (Defected/Toolroom/Stealth/Phonetic UK)
Tennessee (Rich&Famous Wa-wa),
Hagal (SQ Poznan)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

04.08. WaWa ( Fluential / Egoiste / Wa-wa)
Quarrel (Mandarynka Sopot)
Mira el Toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

10.08. Glasse ( Import Wa-wa )
Quarrel (Mandarynka Sopot)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

11.08. Marysia Sadowiska Live Vocal
Ricardo (Rich & Famous)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

17.08. Chris Jaxx ( Klubokawiarnia Wa-wa)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

18.08. Mike Anthon (Utopia Wa-wa)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

24.08. Quarrel (Mandarynka)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

25.08. Quarrel (Mandarynka)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

31.08 Quarrel (Mandarynka)
Mira el toro (Lowbudget.pl, The Beach,)

ZAPRASZAMY !
The Beach
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 09, 2007 8:22 pm
Lokalizacja: www.debki.thebeach.com.pl

Postautor: The Beach » pn lip 09, 2007 8:33 pm

LUKE FAIR ( Balance, Bedrock Rec. Canada)


Luke Fair stoi na czele rozwijającej się kanadyjskiej sceny klubowej. Wyznaczony przez Danny’ego Howellsa i Deep Dishów na „bohatera przyszłości” . W 2005 roku został sklasyfikowany na 84 miejscu prestiżowego rankingu Top 100 „Dj Maga”. Luke oferuje klubowiczom swoje spojrzenie na eklektyczny house pełen funku i technicznych brzmień. A robi to co weekend w najważniejszych klubach całego świata. Jego sety zawierają wszystko od groovy house’u i techno po funky progressive i electro. Przez nieustanne edytowanie utworów, starania Luke’a, by jego sety odróżniały się od innych są ewidentne. Swoje brzmienie prezentował na całym świecie, będąc headlinerem m.in. w takich klubach jak: Pacha (Buenos Aires), Bedrock (Londyn), Red Light (Paryż), Space (Miami) i The Womb (Tokyo), Soda (Athens), Colloseum (Macedonia), Zouk (Singapur), House Masters (Sao Paolo).
W ciągu ostatnich kilku lat, Luke skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym. Od dubbed-out house’u po melodyjny progressive, jego utwory grane były przez całe spektrum didżejów dance ze wszystkich muzycznych krańców. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa,

po Plump DJs umieszczają produkcje Luke’a w swoich setach. Dokonań Faira mogliśmy również często posłuchać w audycjach Essential Selection, Peta’a Tonga.
Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znane klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii Orginal Series. Po OS_01 autorstwa Desyna Masiello i OS_02 Jonathana Lisle pokazujących unikalny styl i technikę artystów, przyszedł czas na młodego Kanadyjczyka.

Więcej na : http://www.lukefair.com./Hagal ( SQ , Sond Revolt Poznań )

Niewielu jest chyba didżejów, których kariera rozpoczęła się przy bowlingowym torze w Belgii? Można jednak zaryzykować teorię, że jednym z nich (a może jedynym) jest Hagal. To właśnie w Lier w 1998 r. ówczesny mistrz w rzucaniu kulą w kręgle postanowił spędzić wieczór poza halą sportową i pobiegł do klubu La Rocca.
To tam poraz pierwszy Patryk zachwycił się grą klubowego rezydenta, DJ-a Marko, który szybko stał się jego kolegą i nauczycielem. Mówi o nim teraz jak o inspiracji, która okazała się być punktem zwrotnym w jego spojrzeniu na przyszłość.
Pierwsze imprezy grał w rodzinnym Poznaniu. Zaczynał od afterowych miksów w prowizorycznym, undergroundowym MO. Oraz, dla kontrastu, we wspaniałej, wręcz wykwintnej rezydencji przyjaciół Xeni i Tomato, w której regularnie organizowano muzyczne poranki dla wtajemniczonych.
W 2003 roku Patryk rozpoczął równolegle karierę event managera we wchodzącej z wielkim hukiem na polski rynek agencji My Sweet Music. Współorganizował największe w Polsce imprezy dance, jak Creamfields, czy koncerty Carla Coxa, na których jednocześnie był jednym z występujących didżejów. W tym samym czasie Hagal przyjął ofertę rezydentury w mini klubie Cute, gdzie cotygodniowe 6-godzinne sety okazały się nie lada sprawdzianem jego umiejętności didżejskich.
W lutym 2004 postanowił trochę zwolnić. Rozstał się z agencją i zajął organizacją mniejszych imprez według własnego pomysłu. Sprowadził do Polski m.in. Seamusa Hajiego i Rebekę. Niemal od nowa zaczął budować swój wizerunek, nabierając dystansu do wcześniejszych zachwytów nad „karierą” na wielkich parkietach. Nieustanne poszukiwanie muzycznej niszy oraz ciężka praca nad warsztatem szybko zaowocowały propozycjami kolejnych ważnych imprez. Do takich bowiem Hagal zalicza support dla Jeffa Bennetta, Dave’a Robertsona, Grega Benza, czy Johna Ioannou.
Rok 2005, to już występy w całym kraju, zarówno na dużych eventach, jak i w małych klubach. Do najważniejszych Patryk zalicza festiwal OCE w Bydgoszczy (scena Godskitchen), cykle imprez Heineken Green Zone w głębi lądu i Redsa na Wybrzeżu oraz niezapomniane gorące letnie noce na Dziedzińcu Zamkowym w Poznaniu.
Hagala najczęściej można usłyszeć w poznańskim SQ, którego jest rezydentem, w warszawskiej Utopii, gdzie od kilku miesięcy grywa regularnie oraz na antenie radia RMI, gdzie w każdą niedzielę prowadzi dwugodzinną audycję „Po Godzinach”. Muzyka, którą prezentuje zarówno w klubach, jak i na radiowej antenie to mieszanka dobrego house’u, electro i progressive.


Dj Sense ( Mandarynka, N.O.C. Jastrzębia Sopot )

Kariere djska zaczynal w klubie Metro w Gdansku w 2002 roku. Jego styl to mieszanka dobrego housu. Piotr przez ostatnie 4 lata grał w większości trójmiejskich klubów takich jak Sfinks, Metro, Soho, Mandarynka, Mandragora, Parlament, Cobe, Paradox, Siuxie, Enzym, Aquarium, a także jego sety można było usłyszeć w Warszawie, Olsztynie, Elblągu, Dębkach, Jastrzębiej górze, Chałupach a także na antenie Radia Gdańsk. Sense miał już okazję grać z czołówką polskich dji oraz współorganizował wiele udanych imprez w 3mieście. Obecnie jest rezydentem klubu Mandarynka w Sopocie i N.O.C w Jastrzębiej Górze. Jego ulubieni wykonawcy to Luke Fair, Martijn Ten Velden i Desyn Masiellomira el toro

[Lowbudget.pl / “Madame” Elbląg / Boolvar Gdynia /“The Beach” Dębki ]

…Gra od 2000 roku - od początku „House Music” w najróżniejszych jego odmianach, poczynając od delikatnego soulful, latin, vocal house'u a kończąc na ciut mocniejszych i bardziej przestrzennych brzmieniach jak deep, elektro house. Nie jest to jednak wykładnią, gdyż kierując się często spontanicznym doborem płyt w zależności od potrzeb densfloru, penetruje wzdłuż i wszerz szerokie "genre" jakim jest house.” Mira” grał już z większością liczących się polskich dj'ów, a także supporotował King Unique, Pete'a Heller'a, Paul’a Jacksona,Azzido Da Bass, Mad Marka, Slacker’a, Grega Dorbana, Nigela Marcussen’a WaWa ,Jay Rogers’a,.W swojej dynamicznie rozwijającej się karierze grał w wielu klubach w Polsce gdzie wciąż chętnie jest zapraszany m.in. Paprotka, Luzztra, Klatka, Zoo, Lemon, Barbie Bar, ( Wa-wa ), Madame ( Elbląg) Blu , Soda bar, Pewex (Łódź) Sono, Peper (Bydgoszcz), Monaco ( Toruń), Mc(Lublin) Sfinks, Enzym, Sanatorium, Soho, Mandarynka, Club 70’s, Sopi, B.W.A., Syntetyk, Faktoria, Cafe Zoppot (Sopot) Mandragora, Boolvar, Coco. (Gdynia ) Metro, C.O.B.E, Tutanchamon, GGOG, Mechanik, U- bot, Kwadrat, Punkt, Parlament, Ferber Cafe.(Gdańsk) The Beach (Dębki) Malibu Beach Bar (Chałupy) Afro Medusa ( Jastarnia) N.O.C ( Jastrzębia Góra) i wielu innych. Grywał także poza granicami naszego kraju w klubie Bionic Circus w Toronto oraz na rave'ach w Souble Beach. Sety mira el toro można było usłyszeć w Radiostacji oraz na antenie Radia Gdańsk z którym współpracował przy tworzeniu audycji „Klubowe granie”. Mira zaangażowany był także w organizacje promocyjnych imprez Red Bulla – w 3 mieście i na półwyspie helskim. W 2003 roku dołączył do kolektywu LowBudget , w którego skład wchodzą designerzy, dj-e oraz freestylowcy. Obecnie jest rezydentem oraz menadżerem muzycznym w trzech miejscach na Pomorzu (“Madame” Elbląg/”Boolvar”Gdynia oraz“The Beach” Dębki,). Sama dj-ka już od jakiegoś czasu mu nie wystarcza dlatego poza graniem w klubach zajmuje się komponowaniem, remixowaniem oraz reedycją utworów …

KONTAKT :
Tel. Kom.691-793-984
E - mail. mira_el_toro@tlen.pl
www.myspace.com/miraeltoro
The Beach
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 09, 2007 8:22 pm
Lokalizacja: www.debki.thebeach.com.pl

Postautor: bula02 » czw lip 19, 2007 10:53 am

W tym roku jest THE BEACH ? Ze zdjęć wnioskuje że w tym miejscu co zawsze stał teraz płynie Piaśnica.
Jeżeli jest to dajcie znać gdzie ? 28/07 już tam bede :)
bula02
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 19, 2007 10:45 am

Postautor: okul » czw lip 19, 2007 11:37 am

Jest. Tyle, że został ustawiony nie w tym miejscu co zwykle (ujście Piaśnicy). W tym roku stoi jedno zejście na plażę wcześniej.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron