Strona 1 z 1

MARIO WRÓĆ TWÓJ SKLEP BYŁ NAJLEPSZY !!

Post: wt maja 23, 2006 9:08 pm
autor: Tabassko
WIĘKSZOSC Z WAS (NOWYCH DĘBKOWICZÓW)NIE WIE, ŻE TAM GDZIE JEST TERAZ SKLEP MARCIN (KOŁO PIZZERI AKWARIUM, KIOSKU Z PRASĄ I MINI MARKETU) BYŁ KIEDYŚ SKLEP MARIO PANA MARIUSZA, A OBOK NIEGO SALON GIER TAKIEGO STARSZEGO BARDZO FAJNEGO PANA W OKULARACH ( MIAŁ FLIPPERY, SYMULATORY, STOŁY DO CYMBERGAJA A PRZEDE WSZYSTKIM KLIMAT!! W PIĄTKI I SOBOTY (CZASEM TEZ W NIEDZIELE) NA PLACU PRZED SKLEPEM MARIO ORGANIZOWANO "BALETY" SZEF SKLPEU ZAPRASZAŁ ORKIESTRE (ZAZWYCZAJ 2 PANÓW GRAJĄCYCH NA KLAWISZACH POZDRO DLA NICH walili wszystko z dyskietek:d)I TAŃCE TRWAŁY DO PÓŁNOCY A CZĘŚCIEJ DO 2-3 RANO:D WSZYSCY SIĘ SCHODZILI BYŁO FAJNIE SKLEP BYŁ OTWARTY, BAWIŁ SIE TEŻ WŁASCICIEL. TO BYŁ KLIMAT DĘBEK, JUŻ TEGO NIE MA A SZKODA;/ SKLEP MARCIN NIE DORASTA MARIOWI . TERAZ ROBIE ZAKUPY W SKLEPIE POD BOCIANAMI ( TEN SAM WŁASC.) PRZYNAJMNIEJ PRZYPOMINAM SOBIE KLIMATY DAWNYCH DĘBEK!!

Post: czw cze 22, 2006 11:49 pm
autor: normalny
Klimat Debek to Disco Polo :?: hehehe dobre :mrgreen:

Post: pt cze 23, 2006 6:53 pm
autor: Jaworski
tee świerzak jemu chodzi o to, że kiedys bylo inaczej. ze cale Debki stykaly sie na imprezach u MARIUSZA, ze byl przedni klimat, zabawa, a to ze czasem puscili jakis biesiadny kawalek traktowano jako zabawe, wiec zgas podjar 8) POZDRAWIAM WSZYSTKICH PAMIĘTAJĄCYCH TE KLIMATY, PRAWDZIWE KLIMATY DĘBEK BEZ GNOJKÓW PO 18 LAT WOZACYCH SIE FURAMI OJCÓW.

Post: pt cze 23, 2006 11:48 pm
autor: jac
POST USUNIęTY PRZEZ ADMINISTRATORA.

Post: sob cze 24, 2006 10:57 am
autor: Jaworski
widzę, że obsługa klawiatury przerasta Twoje możliwości, albo po raz kolejny wyszła Twoja nieumiejętność posługiwania się ojczystym językiem(chociaż nie wiadomo, skąd to przyjechało :wink: ). Trochę techniki i człowiek się gubi....
P.S. wjx taka mała prośba - zadbaj o to, żeby nie wisywały się tu dzieci typu JoŁ ZiĄĄ itp. bo tak piszą na forum onetu itp. poprostu człowiek wchodząc na forum Dębek może się przerazić, że do Dębek jezedzi takie cos...a znając życie to Dębki na oczy widzialo....chyba na zdjęciach :wink:
Pozdrawiam

imprezy w dębkach

Post: pn lip 24, 2006 10:09 am
autor: dębkowicz
Właściciel sklepu "mario" nazywa się MAREK a nie jakiś marcin,ale to więdzą tylko nie liczni..

Post: sob sie 05, 2006 8:49 pm
autor: Jaworski
hehe.... "nieliczni" piszemy razem a nie "nie liczni" to jest 1.
po drugie jesli nie umiecz czytac ze zrozumieniem chodzilo mu, ze teraz jest tam sklep Marcin (wlascicielem jest Mirek Obszynski z Holsteina), a Marek czy tez dla blizszych znajomych Mariusz, Mario, faktycznie na imie ma Marek, oraz prowadzi obecnie sklep na ul. Spacerowej, obok kurczakow

Post: wt sie 08, 2006 6:30 pm
autor: gość
Jaworski jak zwykle wie wszystko hehehe .Co za dupek!

Post: wt sie 08, 2006 10:05 pm
autor: mela
poprawia wszystkich i wszystko a jego wypowiedzi roją sie od błędów językowych ,stylistycznych i frazeologicznych ,proponuję Szanownemu Panu kozetkę u znajomego psychoterapeuty,gdyz ,jak mniemam Pana sposob bycia i 'życia ' na forum Dębek wiąże sie z wielkimi ,niespełnionymi kompleksami.Te odpowiedzi skierowane do młodych ludzi -stara się być Pan taki wyluzowany-a jednoczesnie pokazuje,kto tu jest 'guru'.Osobiscie ,dziwię sie ,ze wielu turystów swięcie wierzy w Pańskie opinie.Uważam,a bywam w Dębkach z racji interesów,ktore tu prowadzę,że bywa Pan niesprawiedliwy ,a Pańskie opinie są subiektywne ,a co za tym idzie daleko nieprawdziwe.nie potrafi Pan przyjmować krytyki.Mam nadzieję ,że nie odpowie Pan agresywnie na tę polemikę -chociaz tak się panu najczęsciej zdarza .Z wyrazami szacunku melania kolaska

Post: czw sie 10, 2006 10:26 pm
autor: Gość
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ale o co chodzi??????????????????????????????????????????????????????

Post: czw lis 22, 2007 6:50 pm
autor: robix
Aleś temu Jaworskiemu pojechała po rajdach ...... a dobrze mu tak.

Post: śr sty 16, 2008 7:18 pm
autor: papi14
ja pamiętam sklep"mario"bo należał do mojego wujka i zgadzam sie z autorem tematu sklep "marcinek"nie dorównuje dawnemu "mario"

Re: MARIO WRÓĆ TWÓJ SKLEP BYŁ NAJLEPSZY !!

Post: wt sie 23, 2016 2:05 pm
autor: rusek
stare dobre czasy, też mi się marzy, aby wrócił... :)