Muzyczne lato w HOLSTENIE!!!!

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Muzyczne lato w HOLSTENIE!!!!

Postautor: HOLSTEIN » pt lip 22, 2005 10:45 pm

Zapraszamy na MUZYCZNE LATO W HOLSTENIE!!!!

W kazdy wtorek i czwartek WIECZORKI TANECZNE przy muzyce na żywo!!!

W srody koncerty legendy bluesa - zespołu MIETEK BLUESBAND!!!

W piątki koncerty różnych zespołów, m.in szanty i muzyka irlandzka!!!

Po występach zespołów - DYSKOTEKA!!!!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!!

Wstęp ZAWSZE WOLNY!!!! :lol:
HOLSTEIN
 

Postautor: AnetKa » ndz lip 24, 2005 10:44 pm

taaa ostatnio w piatek byl wieczorek taneczny.... ale potem lepsza muzyka leciala :) :P
AnetKa
 

Postautor: MiStRzUnIo » wt sie 02, 2005 9:32 am

e.... kwestia gustu... jak dla mnie zespol byl swietny, bynajmniej cos sie dzieje a nie tylko puszczana muza...
MiStRzUnIo
 

Postautor: natalia » czw sie 04, 2005 2:05 pm

Muzyczka dyskotekowa fajna, bardzo mili i uprzejmi barmani i barmanki ale za to DJ powinien dostać w pysk za hamstwo wobec nowych przyjezdnych, którzy jeszcze nie znają knajpy
natalia
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 19, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: karolina » czw sie 25, 2005 11:25 pm

jak dla mnie.. klub jest specyficzny.. wchodzi tam kto chce, piecio-letnie dziecko, pies..nawet na rowerze mozna wiechac na "parkiet".. nie brakuje tez facetow (pozerow) z grubym portfelem, ktorzy jednak pod wplywem %, tabsow itp, zapominaja o dobrych manierach :x i potrafia szarpac dziewczyne na oczach wszystkich.. wiec gdyby nie te szczegoly, to imprezy moglyby byc godne polecenia.. no chyba, ze ktos sie wybiera z duza grupa przyjaciol, to moze sie naprawde dobrze bawic:)
z POZDROWIANIAMI dla DEBEK:)
karolina
 

Postautor: Stefan » pt sie 26, 2005 7:42 pm

Holstein mi się podoba bardzo, ostatnio byliśmy z bratem ciotecznym w czwartek. Dla wyjaśnienia dodam że Brat cioteczny to Brat rodzony lub przyrodni, który jest gejem.
Stefan
 


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron