Imprezy w Dębkach

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Imprezy w Dębkach

Postautor: LDR » sob sie 20, 2005 5:14 am

Chciałem byc obiektywny , wziąć pod uwage plusy i minusy, jednak nienawisc ktora zrodziła sie w mym sercu do tego za przeproszeniem ZADUPIA jest tak wielka ze przysłania mi pozytywy. Więc tak : Bols - Wieczory miałby byc fajne ale nie były przez frekwencje i muzyke (Umcyk Umcyk House) , Holsztain - Jezus Long w wydaniu Bieda, raz było dopsze ale dopiero jak sie napilismy i jak było duzo ludzi, co tam jeszcze zostało z tej dłuuuuuuugiej listy hmmm...Cooler ! Klimat deseń : usiądz na ławeczce przy barze, spal dzoja i popros "DJ'a" (buehehe) o jakas wkrete - ogolnie pustki jak na Saharze. Podsumowujac najlepuiej sie bawiłem w Kuznicy na plazy. Kto jeszcze ma watpilwosci co do tego czy mozna sie wybawic w Debkach niech je porzuci - Wszedzie byle nie do Dębek !!! Dziekuję, Dobranoc (aha wlaśnie wrociłem i musiałem wylac swoja fustracje)
LDR
 

Postautor: SandMan » sob sie 20, 2005 6:14 pm

coz niektorzy po prostu nie potrafia sie bawic...moze jestes jednym z nich ?:) jesli komus sie nie podoba chillout'owy klimat Debek to ostra bezmozga napierdalanka czeka na was w mielnie :D pozdr dla Debkowiczow
SandMan
 

Postautor: agenciara » czw paź 06, 2005 9:14 am

Ja się zgadzam Dębki słyną z chillout'u... :lol: Jednak jest w nich jakaś magia by powrócić za rok :) Wg mnie jest to spokojna miejscowość, która tętni życiem w nas samych... Wystarczy tylko wspaniale dobrana ekipa, kilka pomysłów i wakacje jak marzenie!!! 8) Dla wszystkich Dębkowiczów pozdrowienia!!!
p.s. Nie pozdrawiam tych, którzy przyjeźdzają na nadmorskie plaże w celach łupów materialnych ;/;/ Złodzieje - a sio! :evil:[
agenciara
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 06, 2005 9:04 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 10:29 pm

Dokladnie zgadzam sie z przedmowczynia :) Dębki maja wlasny niepowtarzalny chillout'owy klimacik, ktory w polaczeniu z dobrana grupa lub ta jedyna osoba powoduja, ze wakacje w tym miejscu dlugo pozostaja w pamieci :) Pozdrawiam
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron