karty płatnicze

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

karty płatnicze

Postautor: ppppppaaaaaa » wt lip 06, 2010 1:55 pm

Kochani mam pytanie, czy gdziekolwiek w Dębkach można płacić kartą? Chodzi mi o puby, bary, ale też i o sklepy spożywcze. Doszły mnie słuchy, że jest to niemożliwe, bo nie ma tam ani jednego terminala, a najbliższy bankomat jest we Władysławowie... Zadawłoby się to niemożliwe, gdyż nastała praktycznie era "plastikowych" pieniędzy no i oczywiście bezpieczniej jest nie zabierać tylko gotówki na wakacje... Dajcie znać gdzie można płacić, bo jeśli moje doniesienia sie potwierdzą to trzeba wcześniej sie pofatygować do " ściany płaczu" :) . Pozdrawiam
ppppppaaaaaa
 

Re: karty płatnicze

Postautor: szymon111 » wt lip 06, 2010 7:19 pm

Z tego co wiem jest to nie możliwe bo nie ma tam nawet bankomatu na stałe, stawiany jest podobno w wakacje jakiś w "centrum", ale bankomat jest też w Krokowej czy Karwi.
szymon111
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 11:55 pm

Re: karty płatnicze

Postautor: SI » wt lip 06, 2010 8:04 pm

W Dębkach nigdzie nie zaplacisz kartą. Możesz jedynie wyplacać kase w bankomatach (na razie 2 z 3 nieczynne :evil: ). Kartą mozna za to zaplacić w Delcie 9markecik) w Krokowej :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Re: karty płatnicze

Postautor: bleblu » śr lip 07, 2010 11:54 pm

w czerwcu były trzy bankomaty czynne, podobnie jak w zeszłym roku dwa ecard i jeden globalcash
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: karty płatnicze

Postautor: kasia » czw lip 08, 2010 10:04 am

Kartą można było płacić w sklepie przy Kurczku :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: karty płatnicze

Postautor: SI » pt lip 09, 2010 11:40 am

bleblu pisze:w czerwcu były trzy bankomaty czynne, podobnie jak w zeszłym roku dwa ecard i jeden globalcash

W czerwcu tak, ale po weekendzie 2 e-cardu były nieczynne, na pewno do przedwczoraj :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Re: karty płatnicze

Postautor: słoniu » pt lip 09, 2010 3:43 pm

wiele sklepów ma możliwość wypłacania gotówki klientowi. nazywa się to "Visa Cash Back". pytajcie w miejscach gdzie można płacić kartą.
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron