Wrażenia z krótkich wakacji

Moderator: bobo2206

Wrażenia z krótkich wakacji

Postautor: TiK » sob sie 23, 2008 2:19 pm

Witamy!

Byliśmy na krótkich wakacjach w Dębkach, 2 tygodnie temu. Opisaliśmy miejsca warte zwiedzenia, gdzie jedliśmy, gdzie mieszkaliśmy, jak nie udało się nam ułożyć napisu na plaży. Obserwowaliśmy też demonstracje w sprawie wiatraków.

W Dębkach jest sympatycznie i miło wspominamy nasz krótki pobyt, natomiast jedna rzecz nas zdziwiła: w ciągu dnia przewala się wszędzie tłum ludzi, natomiast wieczorami ten tłum w magiczny sposób znika. Gdzieś tak od 20stej deptaki i knajpy pustoszeją, dziewczyny przy automatach z lodami i gofrownicach wyciągają książki i zaczynają czytać. Wszystko jest czynne, tylko ludzi nie ma. Siedzą w swoich pokojach z piwkiem przed telewizorem czy co? Któregoś wieczoru, chyba w sobotę, obeszliśmy bary, byliśmy też w dwóch barach na plaży, podejrzewając, że po prostu nie wiemy, gdzie się ludzie bawią, ale wszędzie było smętnie i pusto, więc pojechaliśmy do Władysławowa, gdzie życie tętni do północy, a na niedzielny wieczór do Sopotu.
Ostatnio zmieniony czw sie 28, 2008 12:35 pm przez TiK, łącznie zmieniany 1 raz
TiK
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:46 pm

Postautor: ... » sob sie 23, 2008 11:49 pm

zgadzam sie z Toba
to samo zauwazylem ;)
wieczorami jakos cicho jest
malo ludzi
...
 

Postautor: ewelina_pabianice » sob sie 30, 2008 8:16 pm

Wydaje mi się, iż może to wynikać z tego, że wiele ludzi przyjeżdża z dziećmi i siłą rzeczy zmywają się wcześniej. I tak-rzeczywiście wieczorami pozostaje tu spacer po plaży i trzeba wybierać się z dobrą ekipą na takie wypady
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: mr. X » wt wrz 16, 2008 8:48 pm

bo wtym roku nie wypqlili wczasowicze
mr. X
 

Re: Wrażenia z krótkich wakacji

Postautor: grzegorz6556 » wt lip 31, 2018 9:00 am

Tak samo w tym roku wyjeżdżam tylko na jeden weekend.Więcej urlopu nie dostałem bo pracuje w branży co najwięcej zarabia się w lecie.
grzegorz6556
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 31, 2018 8:57 am

Re: Wrażenia z krótkich wakacji

Postautor: grabski » czw sie 02, 2018 1:21 pm

Dla mnie czas spędzony tutaj to zawsze niezapomniane wrażenia i super imprezy :)
grabski
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 09, 2017 2:05 pm
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Wrażenia z krótkich wakacji

Postautor: libolka » śr sie 15, 2018 12:08 pm

dla mnie byly cudowne i zdrowe !
libolka
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 14, 2018 4:29 pm


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron