hmm, pogoda nie bardzo -> kierunek dębki czy inny??

Moderator: bobo2206

hmm, pogoda nie bardzo -> kierunek dębki czy inny??

Postautor: luq » wt lip 19, 2005 3:18 pm

Miałem tam jechać w najbliższych dniach ale w taką pogodę... Będzie co robić??
qltura obowiązuje :D
luq
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 19, 2005 3:05 pm

nawet jak pada w debkach jest co robic

Postautor: marek » czw lip 21, 2005 2:38 am

tam po prostu jest fajny klimat, jakiego nie ma w zadnej innej miejscowosci nad morzem !
nawet przy kiepskiej pogodzie jest co robic.

w tym roku przyjade takze jesienia, czy wiece czy ma byc cos otwarte?
marek
 

Postautor: Gość » sob maja 27, 2006 5:10 pm

dla szpanerow, i lasek ktore chca sie popisac strojami deki nie pasuja, tam sa ludzie ktory lubia normalnosc, byle jakie gacie na tylek , klapeczki i do przodu , wieczorem piwko , fajna gadka , spacer plaza ,...a je fury , malijaz i inne snobstwo...to nie to miejsce...tu jest oaza spokoju a nie Leba czy ustka, wiec zanimprzyjedziecie i bedziecie tam halasowac ,moze warto przemyslec z ktorej grupy ludzi jestescie...pozdrawiam kochane Debki, ktore niestety zaczynaja sie psuc i robic coraz glosniejsze...
Gość
 

Postautor: Biały » czw cze 01, 2006 5:28 pm

Dębki to nie kurort spokojnej starosci :D Coraz wiecej młodych ludzi tam jeżdzi i raczej nie japą po to zeby siedziec na plazy potem wieczorem na piwko dysko ale pocichutku zeby nikomu nie przeszkadzac chłopie na jakim ty świecie zyjesz tam sie trzeba wyluzowac wyszalec i nie zwracac uwagi na na to czy komus to przeszkadza czy nie ja ku@$@$a jestem na wakacjach chyba nie .

Mam nawet przykład w tamtym roku na polu Słonecznym siedze sobie ze znajomymi koło przyczepy gril piwko te sprawy w aucie muza gra a tu zaraz włascicielka przylatuje i mówi zeby muzyke sciszyc bo tu starsza pani obok w przyczepie i jej przeszkadza naprawde wisi mi to ze jej przeszkadza niech se stopery wsadzi ja sie tu bawie i koniec .

Mysle ze na polu Kaszub bedzie lepjej .
Biały
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:20 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: sosek » czw cze 01, 2006 7:56 pm

A ja mysle ze dla Ciebie na "Kaszubie" nie bedzie lepiej.... a wiesz dlaczego?, bo tam jest ochrona i takich glosnych klientow uciszaja. Jak chcesz sie wyszalec to idz do jakiejs dyskoteki. Ja jak odpoczywam to nie zatruwam zycia innym. No przynajmniej staram sie. Nie mysl tylko o sobie tez kiedys bedziesz starszy.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Biały » pt cze 02, 2006 1:19 am

sosek pisze:A ja mysle ze dla Ciebie na "Kaszubie" nie bedzie lepiej.... a wiesz dlaczego?, bo tam jest ochrona i takich glosnych klientow uciszaja. Jak chcesz sie wyszalec to idz do jakiejs dyskoteki. Ja jak odpoczywam to nie zatruwam zycia innym. No przynajmniej staram sie. Nie mysl tylko o sobie tez kiedys bedziesz starszy.


Wiesz co to jest cisza nocna ?? Wtedy nie chałasuje :lol: Tak na marginesie to muzyka grała w granicach rozsądku a głosny klijent to moze ty jestes ups przepraszam moze byłes bo z twojej wypowiedzi wynika zeby ci sie fotel bujany przydał :P Fakt jest taki ze trzeba troche zwrócic uwage na starszych i czasem przyfolgowac ale z drugiej strony oczekiwał bym tego samego trzeba troche zrozumiec młodych ludzi . A czy Kaszub jest nie dla mnie nie tobie to oceniac . Nie mysle tylko o sobie bo toleruje starsze osoby ale nie takich którzy przesadzają i sie ci chwile czepiają i są upierdliwi .

Dobra troche pózno starczy na dzis Sosek pozdro dla ciebie bo jestes ziomal prawie z wawki no legjonowo to obok zycze ci spokojnych i cichyh Dębek a jak bys był w tym samym czasie co ja to napewno bym ci nie zatruwał zycia bądz pewny mozna sie ze mną dogadac poszli bysmy na kompromis narka . Jeszcze raz POZDRO tym razem dla wszystkich .
Biały
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:20 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: sosek » pt cze 02, 2006 10:03 am

No taki stary to ja nie jestem. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowalem ze balangowales notorycznie do poznej nocy. Napisalem ze glosnych gosci ochrona ucisza bo mnie cos takiego spotkalo, a wedlug mnie wcale nie halasowalem i nie bylo pozno :twisted: . Bylem strasznie tym faktem oburzony, mysle ze czasami kazdemu moze sie przytrafic glosniejszy wieczor i nie ma powodow do paniki. Ale wierz mi ze nie ma nic gorszego od zarwanej nocy gdy nastepnego dnia z rana wyruszasz w droge i nie masz zmiennika. Wiec pozdrawiam serdecznie i zycze przyjemnego urlopu.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Dębki

Postautor: Kaszub » śr sie 09, 2006 9:33 pm

Dębki jeden wielki syf. Przyjeżdzam tu bo mam działkę ale takiego syfu jak w tym roku nigdy nie było ,brudne plaże ,walające się śmieci, pełno ludzi, o zgrozo nie jedzcie na Dębki
Kaszub
 


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron