psy na plazy!

Moderator: bobo2206

psy na plazy!

Postautor: asiek » pt lip 27, 2007 2:09 am

czy na plaze w debkach jest zakaz wprowadzania spow???

ciekawi mnie to, bo w wiekszocu nadmorskich miejscowoswci taki zakaz istnieje... mandat to ok. 500 zl!!!

szok!!!!


szkoda ze nie nakladaja mandatow za toalete jaka ludzize sobie robia na wydmach, to jest dopiero brak kultury i chamstwo!
asiek
 

I BARDZO DOBRZE

Postautor: karina » pt lip 27, 2007 8:26 am

Nie wiem czy jest zakaz czy nie ale powinien być, bo ludzie nie wpadną sami na to ze w takie miesca psów się nie bierze !!!
karina
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 25, 2007 2:39 pm

Re: I BARDZO DOBRZE

Postautor: Prusiak » pt lip 27, 2007 12:32 pm

karina pisze:Nie wiem czy jest zakaz czy nie ale powinien być, bo ludzie nie wpadną sami na to ze w takie miesca psów się nie bierze !!!


Ty to chyba ze wsi jestes i myslisz, ze psy to burki przywiazane do budy... ;) Wyluzuj sie karinka.

Pozdr.
Prusiak
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob cze 30, 2007 12:56 am

Postautor: baart » pt lip 27, 2007 1:56 pm

a właśnie, że się bierze
- tak zawsze było w Dębkach

PS nie mam i nie miałem psa
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: asiek » pt lip 27, 2007 9:47 pm

jak widac niektorzy nie wpadaja na to, ze psy na plaze chadzaja czesto i chetnie, szczegolnie na polska plaze gdzie upal nie straszny nawet dla psa ;)

i kazdy swiatly czlowiek wie, ze najwiecej zarazkow i chorobsk na plazy to zasluga ptakow, gdyz psy, ktrore sie pojawiaja na plazy to te, z ktorymi czlowiek rozstac sie nie potrafi ;P sa zaszczepione, czyste...

no i .... kazde dziecko wie, ze sprzata sie po swoim psie!!!!
asiek
 

Postautor: SI » pt lip 27, 2007 11:05 pm

asiek pisze:no i .... kazde dziecko wie, ze sprzata sie po swoim psie!!!!

Ale nie każdy wie, że należy sprzątać po sobie!!! Psy robią mniej bałaganu niż niektórzy ludzie!!!
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Postautor: asiek » sob lip 28, 2007 12:21 am

SI pisze:Ale nie każdy wie, że należy sprzątać po sobie!!! Psy robią mniej bałaganu niż niektórzy ludzie!!!


o tym pisałam juz w pierwszym poscie, gdyz tez nad tym ubolewam... na pierwszy plan wysuwaja sie niedopalki, ktore wylaniaja sie prawie za kazdym razem gdy choc palcami przerzedze piasek... bleee, o innych obrzydliwosciach wspominac nie bede bo wszyscy wiemy o co chodzi! :evil:




ostatnio znajoma jechala z psem pociagiem i jedna pani z wielka dezaprobata zmienila przedzial komunikujac wszystkim pasazerom, ze ma uczulenie na psy... na to inna z usmiechem dodala: w Polsce to wiekszosc na psy ma uczulenie :P

szkoda, ze nie jestesmy czuleni na ludzka glupote! :oops:
asiek
 

pies

Postautor: jołkipołki » pt sie 10, 2007 12:48 am

A tak wracając do tematu psów... zauważyłam, że przed wejściem na plażę gdzie zawsze chodziłam ( skrecając obok Pizzy) jest umieszczony znak zakazujący wstępu na plażę psom! Chciałam zaznaczyć, że do psów mam raczej obojętny stosunek i jeżeli właściciel psa pilnuje i po nim sprząta - to w zasadzie mi pies nie przeszkadza - ale jednak zakaz to zakaz...więc dlaczego większość właścicieli psów go nie respektuje?!? Czyżby dlatego, że nikt tego nie sprawdza....
jołkipołki
 


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron