kwatery w Dębkach

Moderator: bobo2206

kwatery w Dębkach

Postautor: Mietek » wt sty 02, 2007 3:44 pm

Czy moglibyście polecić mi dobrą ( i niedrogą) kwaterę (lub domek) w Dębkach ?
Chciałbym pojechać do Dębek z całą rodziną ( żona i 3 malutkich dzieci od 2,5 roku od 8 miesięcy) w czerwcu b.r.

Mietek
Mietek
 

Postautor: md-lot » pt sty 05, 2007 10:22 am

Polecam pensjonat ,,Mirek". Tanio, przyzwoicie, dobre warunki, duży parking.
md-lot
 

Postautor: Gość » sob sty 06, 2007 12:00 am

nie radze jechac do mirka chyba zed zamiast wqakacji chcesz miec udreke i wstret do debek.przejrzyj pozostale posty dotyczace mirka a zrozumiesz o co chodzi.nawiasem mowiac to forum istnieje dla turystow a nie wlascicieli pensjonatow panie md-lot
Gość
 

Postautor: md-lot » ndz sty 07, 2007 10:49 pm

Mylisz się szanowny przedmówco. Takie miejsca jak pensjonat Mirek tworzą klimat Dębek, jego specyfikę, odmienność. Można oczywiście wybrać inne lokum, podobne do tysięcy innych w Wildze, Serocku, Łebie czy Międzyzdrojach. Tylko czy tego właśnie oczekuje ktoś, kto chce poznać magię Dębek?
md-lot
 

pobyt w pensjonacie Mirek

Postautor: miśka » sob cze 09, 2007 9:39 pm

Byłam w zeszłym roku z rodziną i szczerze mówiąc to było czysto jak sprzątały takie dwie młode przyjezdne.Ale po pensjonacie kręciła sie jakas fladra i tak rządziła że tamte wyjechały i pozostał bród bo nie miał kto porządnie posprzatac .Mam nadzieję że własciciel ściągnie tamte osoby do pracy to wtedy naprawdę można pojechać
miśka
 

Postautor: flądra » pn cze 11, 2007 12:29 pm

A czy przypadkiem Ty nie byłaś tą jedną z tych dwóch młodych przyjezdnych, które rzekomo tak dobrze tam sprzątały!?!?
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że tak!
...i masz nadzieję, że właściciel po takim poście ściągnie Cię znowu, bo tylko dzięki Tobie będzie czysto i komplet na kwaterze!!!!! :lol:
flądra
 

Postautor: Dębkowicz » śr cze 13, 2007 10:02 am

polecam pensjonat na Rybackiej 3 co prawda ma od roku innych właścicieli (szkoda bo Gojkowie byli równi ) ale jest w miarę cicho no a do plaży też niedaleko
Dębkowicz
 

Postautor: Gość » sob cze 16, 2007 7:34 pm

Odpowiadam flądrze . Nigdy nie sprzątałabym tak nisko sie nie cenię ,tamte musiały bardzo potrzebować kasy mnie stać na cos więcej ale ty jako ta flądra możesz dalej tam robić bo widocznie nie nadajesz się do niczego innego
Gość
 

Postautor: Gość » sob cze 16, 2007 7:37 pm

I flądro nie pisz już do mnie bo tak cię opisze że , całe Dębki cię rozpoznają . I własciciel może nie sciągnie tamtych ale może ciebie na postrach b edziesz atrakcją
Gość
 

Postautor: Gość » sob cze 16, 2007 8:01 pm

Panie Mirku czy czytał pan jak pańska pracownica zeszłorocznych lat wyśmiewa się że nie będzie u pana kompletu bo nie jest czysto????????????? Jak można takich zatrudniać.dziwie sie panu .Bylam u pana pare razy ale takie coś ...........Tragedia
Gość
 

Postautor: Gość » sob cze 16, 2007 8:02 pm

[quote="Anonymous"]I flądro nie pisz już do mnie bo tak cię opisze że , całe Dębki cię rozpoznają . I własciciel może nie sciągnie tamtych ale może ciebie na postrach będziesz atrakcją
Gość
 

Postautor: Miśka » sob cze 16, 2007 8:04 pm

Anonymous pisze:I flądro nie pisz już do mnie bo tak cię opisze że , całe Dębki cię rozpoznają . I własciciel może nie sciągnie tamtych ale może ciebie na postrach będziesz atrakcją
:lol:
Miśka
 


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron