Wakacyjna... pandemia

Moderator: bobo2206

Wakacyjna... pandemia

Postautor: oliwja » wt lip 13, 2021 3:45 pm

Witajcie, wróciłam niedawno znad morza i chciałabym się z Wami czymś podzielić... nie wiem, czy pamiętacie, ale nadal mamy pandemię. Nadal wirus szaleje - mniej, co prawda, ale wciąż z nami jest. Wiem, że są wakacje, że... w końcu możemy wyjechać, że w końcu pootwierali wszystko - to, co jeszcze nie upadło, ale Kochani - dbajmy o siebie i innych! Jest obowiązek noszenia maseczki w pomieszczeniach zamkniętych - w lokalach, w sklepach, na poczcie. Mało kto tego przestrzega, dlaczego? A jeszcze mniej osób dezynfekuje ręce. W szoku byłam, gdy na to wszystko patrzyłam... Ja wiem, że tęsknimy wszyscy za normalnością, że nie wolno tez przesadzać, ale... nie mogłam patrzeć np. na dzieci biegające i dotykające wszystkiego, liżące szyby, barierki... Kochani, raz jeszcze powtórzę - dbajmy o siebie. W każdym miejscu, nawet - a może - zwłaszcza na wakacjach, gdzie tak dużo nas się zjechało...


pozdrawiam
atrakcyjny nocleg Gryfino
oliwja
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 13, 2021 3:37 pm

Re: Wakacyjna... pandemia

Postautor: SarahMiren2 » śr maja 04, 2022 4:49 pm

ciekawe.
Szukasz najlepszych bram teleskopowych? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem będzie https://polargos.pl - najlepszy prodcent bram w Polsce!
SarahMiren2
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 04, 2022 3:53 pm

Re: Wakacyjna... pandemia

Postautor: wzdkawy653 » pt cze 09, 2023 5:41 pm

Też trafiłem na taki dziwny okres na urlopie. - Niektóre zaostrzenia to były takie bez sensu że szkoda gadać.
wzdkawy653
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 09, 2023 5:30 pm


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron