Bo w takich miejscach jesteśmy naprawdę wolni

Moderator: bobo2206

Bo w takich miejscach jesteśmy naprawdę wolni

Postautor: Michał_20 » sob cze 17, 2006 1:44 pm

Jeżeli o mnie chodzi to mam do tego miejsca ogromny senstyment. Na samą myśl o nim łezka kręci mi się w oku ;) Moja przygoda
z dębkami zaczęła się w 1995 roku kiedy Ojciec zaproponował mi wyczieczkę właśnie w to miejsce. W tamtych czasach do dębek jeździło się PKS-em.
Dębki nie wyglądały wtedy tak jak dzisiaj. Liczbę sklepów czy tam pubów można było policzyć na palcach jednej ręki. Pamiętam że rozbiliśmy namiot na samej plaży a i tak mimo to spałem pod gołym niebem. Szeroka plaża, szum morza, takie szczegóły sprawiły że od tamtego czasu jestem w dębkach co rok, czasem nawet 2 razy w ciągu wakacji. Dębki są chyba jednym z nielicznych miejsc w których człowiek docenia piękno przyrody. Nigdy nie wierzyłem że można się zakochać w takich zjawiskach jak zachód słońca, szum fal itd.
Nie wiem jak wy ale ja przebywając w dębkach czuję, że jestem wolnym człowiekiem.. niczego mi nie brakuje, nic mnie nie ogranicza. W takich miejscach człowiek zapomina o problemach codziennego życia. Cieszy się każdymi szczegółami i to właśnie sprawia, że będe tam jeździł dopóki Dębki nie zamienią się we Władysławowo. Aż się łezka kręci w oku gdy się pomyśli że ten cudowny klimat jaki panuje w dębkach powoli zanika a niedługo zaniknie na zawsze... ;(
ps Nie muszę jeździć do Grecji czy tam Hiszpani by poczuć, że naprawdę żyję.
pozdroz Gdynii
Michał_20
 

Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron