opinie - gdzie do Dębek?

Moderator: bobo2206

opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: sylka » wt cze 21, 2011 12:53 pm

Witajcie, w tym roku planuję pierwszy raz jechać na wakacje do Debek - w opisach kwater wszędzie pełno inforamcji że połozone sa w spokojnej części itp - mam pytanie w takim razie gdzie jest ta niespokojna część Dębek - i co oznacza to "niespokojna"?
Zamierzamy przyjechać z rocznym dzieckiem, co nie oznacza, że chcemy być z dala w jakimś mega zaciszu, raczej wolałabym wybrać teren skąd wszędzie blisko, żebym nie musiała wracać z "centrum" do kwatery przez 45 minut.

Zakładam, ze Dębki to nie kurort gdzie ludziska leżą na plaży w odległości 30 cm bo miejsca nie ma. -czy mam rację?

Napiszcie mi jakie pensjonaty/kwatery/małe domki w założeniu z powyższym, mogę brać pod uwagę - mam na mysli lokalizacje.
Ewentualnie napiszcie jakie ulice uważane sa za główne deptaki itp.

będę wdzieczna za pomoc.
sylka
 

Re: opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: blazus1 » czw cze 23, 2011 8:33 pm

deptaki - morska i spacerowa.. a z tym lezeniem 30 cm od siebie to niestety w lipcu i sierpiu tak wlasnie jest przy glownych wyjsciach :D
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Re: opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: baart » pt cze 24, 2011 10:44 pm

jest jeden deptak: spacerowa (vel broadway / marszałkowska)
+ morska czyli wjazd do dębek od odargowa
"centrum" to 800 m na wschód i 1200m na zachód od skrzyżowania spacerowa-morska
na plaży najwięcej ludzi przy wejściach 19-20-21 i przy ujściu piaśnicy
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: okul » ndz cze 26, 2011 12:45 am

Hehe , coż można dodać … ew. jeszcze odpowiedź na pytanie dotyczące „spokojnej okolicy”. Jak by nie było Morska/Spacerowa/centrum (patrz post baart’a) to centrum również życia nocnego – nie to by było skrajnie głośno etc. ale jednak od czasu do czasu przechodzą roześmiane grupy od baru do baru . Osobom które chciały by wypocząć w ciszy, powinny zastanowić się nad kwaterami z wysokości ul. Wrzosowa, Letniskowa, Sasankowa, Piaskowa – słowem „za kanałem”. Nadal do centrum czy na plażę jest blisko (w Dębkach wszędzie jest blisko) a ruch jest zdecydowanie mniejszy.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: bpop35 » pn lut 06, 2017 6:34 pm

baart pisze:jest jeden deptak: spacerowa (vel broadway / marszałkowska)
+ morska czyli wjazd do dębek od odargowa
"centrum" to 800 m na wschód i 1200m na zachód od skrzyżowania spacerowa-morska
na plaży najwięcej ludzi przy wejściach 19-20-21 i przy ujściu piaśnicy

Bardzo Dziękuje!
bpop35
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 06, 2017 6:18 pm

Re: opinie - gdzie do Dębek?

Postautor: Sylwiii » wt sie 23, 2022 12:45 pm

Pole namiotowe KAszub bardzo polecam, teraz dla odmiany szukamy domku ale zawsze jeździliśmy do Kaszuba i było wspaniale :)
Sylwiii
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 23, 2022 12:30 pm


Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości