Wakacje 2021 a Covid

Moderator: bobo2206

Wakacje 2021 a Covid

Postautor: sońka » śr maja 12, 2021 1:06 pm

Siemka! Zaczynam planować wakacje i zastanawiam się, jak wygląda obecnie sytuacja w Dębkach? Pytam oczywiście pod kątem covida. Co prawda, nie wiem, co nas będzie obowiązywało w sierpniu - wtedy planuję wakacje, ale zastanawiam się, czy dużo osób już teraz pojawia się w Dębkach? Czy jest problem z noclegiem? Czy ludzie noszą maseczki? Nie, nie na plaży, oczywiście, ale wszędzie poza nią?
sońka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 12, 2021 1:01 pm

Re: Wakacje 2021 a Covid

Postautor: SarahMiren2 » śr maja 04, 2022 4:47 pm

To był trudny okres..
Szukasz najlepszych bram teleskopowych? Jeśli tak, to najlepszym rozwiązaniem będzie https://polargos.pl - najlepszy prodcent bram w Polsce!
SarahMiren2
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 04, 2022 3:53 pm

Re: Wakacje 2021 a Covid

Postautor: pabshire » pt cze 03, 2022 8:34 pm

Ja w tym roku wybieram się na świetne wakacje, których nie umiem się doczekać. Wykupiłam sobie wyjazd w góry na wczasy, podczas których będę się odchudzać. Mam nadzieję, że po powrocie będę wyglądać o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
pabshire
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 03, 2022 8:31 pm
Lokalizacja: Duszniki-Zdrój

Re: Wakacje 2021 a Covid

Postautor: tatwoj12 » pt sie 05, 2022 8:56 pm

Hejka ;) No obostrzeń teraz nie było, ale pewnie wszystko wróci niestety. .... Szkoda gadać. Ja zamierzam się wybrać na wieczór panieński tutaj https://folwarklekuk.pl/pakiety/wieczor-panienski-na-mazurach/
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm

Re: Wakacje 2021 a Covid

Postautor: runolfsdottir.brenna » czw paź 26, 2023 2:40 pm

Witajcie! Chcielibyśmy zorganizować wyjazd integracyjny nad jeziorem dla naszych pracowników. Szukamy miejsca, które będzie oferować relaksującą atmosferę i dostęp do rozmaitych atrakcji nad wodą. Macie jakieś propozycje miejsc, które spełnią te kryteria?
Awatar użytkownika
runolfsdottir.brenna
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 26, 2023 2:39 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Wróć do Bezpieczeństwo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron