przez 6 lat nie miałem żadnej przykraj sytuacji

Moderator: bobo2206

przez 6 lat nie miałem żadnej przykraj sytuacji

Postautor: wjx » pn lis 05, 2007 12:56 pm

w Dębkach jestem co roku od 6 czy 7 lat i nie pamiętam, aby cokolwiek było nie tak - mówie o bezpieczenstwie. Nie słyszałem o wandaliźmie, pobiciach, kradziezach. Na pewno to jest , ale na pewno w duzo mniejszym stopniu niz w innych miejscowosciahc nad morzem
http://www.debki.pl - internetowa społeczność Dębek
http://www.forum.debki.pl - forum Dębek
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: AgaT » śr cze 24, 2009 3:47 pm

Żeby Dębki nie robiły się coraz popularniejsze chciałabym napisać że jest tam strasznie niebezpiecznie i biegają z siekierami po ulicach ale niestety to nieprawda.
AgaT
 

Re: przez 6 lat nie miałem żadnej przykraj sytuacji

Postautor: gonia19661 » czw cze 19, 2014 11:57 am

Witam, do Dębek jeżdżę już od 10 lat. Nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego. Byłam jednak świadkiem wielu nieodpowiedzialnych zachowań innych turystów np. małe dzieci pozostawione bez opieki, zagubiony maluszek płaczący na plaży, dzieciaki biegające między samochodami jadącymi ul. Spacerową. Ale cóż taki mamy klimat widocznie. Pozdrawiam i życzę bezpiecznych wakacji 2014.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: przez 6 lat nie miałem żadnej przykraj sytuacji

Postautor: TheBoi » czw cze 28, 2018 11:11 am

Ja do Dębek jeżdżę w zasadzie co roku w wakacje i powiem, że niestety nie mogę się bardziej nie zgodzić. Turyści potrafią zachowywać się jak najbardziej niewychowane świnie, zwłaszcza jak są pijani. Sam byłem światkiem jak jakiś dwóch młodych łysych typków zaczęło łamać leżaki na plaży, byli kompletnie pijani, a to była jakoś 13 dopiero. :roll:
Awatar użytkownika
TheBoi
 
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 28, 2018 10:52 am
Lokalizacja: Gdynia


Wróć do Bezpieczeństwo

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości