Strona 1 z 1

Kongo-Bongo???? Po co to komu

Post: pn lip 22, 2013 2:28 pm
autor: katodryk
Dębki się zmieniają -niestety niekoniecznie są to zmiany na lepsze :( ja jestem juz po wakacjach/pobycie w Dębkach i jestem załamana faktem, że w środku miasta otworzyli dyskotekę- PORAŻKA; przez coś takiego Dębki stracą swój klimat! Był to już mój 6 z rzędu pobyt i stwierdzam że ten "rozkwit cywilizacji" niekoniecznie służy Dębkom. Cały ich urok to było to że to "zadupie" - mam nadzieję, że dyskoteka nie przetrwa i wszystko wróci na swoje miejsce - a miejsce imprez muzycznych jest na plaży!
A poza tym syf i pijaństwo ( co się dzieje???)......plaża jest tak zaśmiecona że czasami strach iść bez butów po plaży, bo jest pełno szkła.
Kocham Dębki ale niech władze zwrócą uwagę na pewne rzeczy jeśli Dębki dalej mają być wspaniałym miejscem na wakacje - dla ludzi kochających ciszę i spokój!

Re: Kongo-Bongo???? Po co to komu

Post: wt lip 23, 2013 12:14 am
autor: kasia
repertuar do bani nic nowego nie mają , noc w noc to samo, kto tam chodzi ? i co na to stróże prawa cisza jakby nie patrzeć 22 a nazwa knajpy będzie się zmieniać co roku ? kongo ,wyspa a za rok co ? :o zobaczymy ...

Re: Kongo-Bongo???? Po co to komu

Post: pt sie 30, 2013 12:21 am
autor: Bakkara
Wróciłam wczoraj, więc na świeżo : w " dyskotece " w sobotę wieczorem było pusto, zajrzeliśmy z ciekawości... i dobrze, może właściciel da sobie spokój, zwinie interes na dobre i za rok nie będzie już tego wątpliwej jakości przybytku :D

Re: Kongo-Bongo???? Po co to komu

Post: sob lip 19, 2014 2:48 pm
autor: gonia19661
W tym roku nie ma Kongo-Bongo. Pozdrawiam :D