Jak sobie poradzić z wakacyjną miłością

wyznaj miłość na forum:)

Moderator: bobo2206

Jak sobie poradzić z wakacyjną miłością

Postautor: PoWakacjach » śr lis 15, 2006 4:15 pm

Minęły wakacje czas beztroskich wakacyjnych przygód. Trzeba wracać do szkolnych obowiązków i zapomnieć o tym, co było, a przynajmniej nauczyć się z tym żyć...
Co zrobić, gdy chłopak, z którym spędziłaś cały obóz, wspólny wyjazd, dziwnie się zachowuje. Unika Cię. Kiedy do niego dzwonisz, zazwyczaj kończy rozmowę mówiąc, że właśnie teraz musi odebrać komórkę i nigdy nie oddzwania. Pojawia się zwątpienie w to, co między wami było i nie bardzo wiesz, jak masz się zachować.

Zanim przystąpisz do działania, musisz się najpierw zastanowić, czy ci na nim zależy i co do niego czujesz. Jeśli jest to tylko miłe wspomnienie wakacyjne, to daj sobie spokój i zacznij się rozglądać za nowym obiektem westchnień... Jeśli czujesz, że bez niego nie możesz żyć, to musisz zabrać się do pracy.

Daj mu do zrozumienia, że ci na nim zależy, jednak rób to bardzo subtelnie. Jeśli unika z tobą rozmów, przestań do niego wydzwaniać, a zobaczysz, że za kilka dni sam do ciebie zadzwoni. W towarzystwie jego kolegów udaj, że jesteś bardziej zainteresowana jego kolegami - w ten sposób wzbudzisz w niż zazdrość. Niech pomyśli, że potrafisz bez niego żyć i mieć świetny nastrój. Z pewnością zauważy to i zacznie zabiegać o twoje względy.
PoWakacjach
 

Wróć do miłość w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron