Strona 1 z 1

w ciemno

Post: czw mar 24, 2011 3:52 pm
autor: adaśko
Witam. Wybieram się razem z żoną na urlop do 1o dni w lipcu/sierpniu lecz nie wiem czy będzie możliwe znaleźć jakąś przytulną kwaterę.
Wiem oczywiście że dużo zależy od pogody, parę lat temu też byłem zmuszony do szukania lokum na miejscu (Dźwirzyno), nie jest to łatwe, szczególnie gdy ma się jakieś tam przyzwyczajenia. Przeglądam forum, lecz pomimo wielu ofert trudno będzie na miejscu biegać z mapką i szukać. Morze ktoś z forumowiczów poleci kilka sprawdzonych adresów. Interesują nas kwatery z łazienką, czyste i dobrze by było z lodówką w pokoju. Dzięki i pozdrawiam.

Re: w ciemno

Post: czw cze 09, 2011 8:48 pm
autor: OLEK
www.daniela.afr2.pl
Pozdrawiam

Re: w ciemno

Post: czw cze 09, 2011 9:38 pm
autor: naturysta
www.daniela.afr2.pl
POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM !!!

Re: w ciemno

Post: pt cze 10, 2011 8:31 pm
autor: okul
W tym czasie - przełom lipca sierpnia ... to ciężko będzie z marszu znaleźć cokolwiek. No chyba, że ze względu na jakieś tam losowe przypadki ktoś nie przyjedzie. Gdyby zapadał zmrok, a nie mieli byście miejsca to śmiało Odargowo - na pewno coś będzie. W najbardziej hardkorowej sytuacji Podzamcze Na zamku Krokowa :O)

w ciemno

Post: czw sty 31, 2013 9:44 am
autor: MiusMarta
Od jakiegos czasu na ulicy Chopina od świateł do spichlerza nie świecą lamby i cały park też jest nieoświetlony.Wracam często wieczorami przez ten park i jest ciemno jak w d...e ,że strach tam przechodzić.Czy to jakieś nowe oszczędności w oświetleniu ,jakie były kiedyś na ulicy grudziądzkiej?