szukam: 2 pok. dla 2 par z malymi dziecmi, przelom lip-sierp

dla turystów szukających kwater, domków, pensjonatów

Moderator: bobo2206

szukam: 2 pok. dla 2 par z malymi dziecmi, przelom lip-sierp

Postautor: Gość » wt maja 08, 2012 11:09 pm

Witam serdecznie,

Jestem na etapie kompletowania ofert wypoczynku w Waszej pieknej miejscowosci Debki.

Planujemy ze znajomymi wybrac sie na przelomie lipca i sierpnia 2012 na min. 7 dni i szukam ciekawej propozycji.

Wymagania:
- blisko do plazy, max 500m spacerkiem (moja zona bedzie wtedy w 6 miesiacu ciazy),
- osrodek z ogrodem i koniecznie jakimis drzewami/cieniem a nie nieoslonieta patelnia,
- 2 pokoje: 2 doroslych + dziecko oraz 2 doroslych + niemowle,
- pokoje z lazienkami, koniecznie kuchnia do dyspozycji gosci,
- cicha okolica (zadne dyskoteki) z mozliwoscia wyskoczenia wieczorkiem na piwko,
- domki drewniane odpadaja,
- z calym szacunkiem wlascicieli niektorych pensjonatow, ale lozka i wyposazenie z czasow PRL odpada - majac 195 cm wzrostu / 135kg wagi narobimy wiecej szkod,

Bardzo prosze o oferty lub podpowiedzi ktory pensjonat wybarc lub omijac majac takie wymagania.

Pozdrawiam,
Wally
Gość
 

Re: szukam: 2 pok. dla 2 par z malymi dziecmi, przelom lip-sierp

Postautor: roksan » czw maja 10, 2012 4:10 pm

Z całym szacunkiem ale pokoje w Dębkach z takimi wymaganiami to zamawia się w lutym ostatecznie w marcu.Pozdrawiam.
roksan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 07, 2012 11:09 am

Re: szukam: 2 pok. dla 2 par z malymi dziecmi, przelom lip-sierp

Postautor: Gość » czw maja 10, 2012 4:40 pm

Drogi/a roksan,

pewnie masz racje bo takie sa realia ale ktore z tych "wymagan" jest az tak wygorowane? Odleglosc do morza czy moze tak wygorowane wymaganie jak pokoj 2 osobowy z lazienka (standard w Debkach) a moze zeby lozko wytrzymalo jegomoscia ktory wazy ~135kg + 55kg zona?

Uswiadom mnie prosze to w przyszlym roku zamowie pokoj chocby w styczniu...
Gość
 

Re: szukam: 2 pok. dla 2 par z malymi dziecmi, przelom lip-sierp

Postautor: roksan » ndz maja 13, 2012 1:34 pm

Witam.Polecam pensjonat Jonasz ,byłem w nim i spełnia Twoje kryteria .O ile są w nim jeszcze wolne pokoje.Pozdrawiam.
roksan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 07, 2012 11:09 am


Wróć do Poszukujemy noclegu w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron