WILLA DĘBKI

dla turystów szukających kwater, domków, pensjonatów

Moderator: bobo2206

Re: WILLA DĘBKI

Postautor: Miśka » wt lip 16, 2013 9:54 am

Jestem właśnie po bardzo udanym pobycie z dwójką maluchów w Willi Dębki. Standard pokoi nie odbiega w żaden sposób od wskazanego na zdjęciach umieszczonych na stronie internetowej. Było czysto, co przy dwójce dzieci było dla mnie sprawą podstawową, pensjonat posiada oryginalny zadaszony taras, a że nie trafiliśmy w pogodę było to nie lada udogodnieniem, bo dzieciaczki uzbrojone w kalosze i płaszcze mogły spokojnie hasać po świeżym powietrzu. Właściciel to niezwykle pogodny i uczynny człowiek, dostępny pod telefonem 24/h, problemem nie było nawet dla niego to, że przyjechałam o 2 nad ranem. Pomógł mi przy wniesieniu bagaży i pomimo pory od razu wskazał, co i gdzie się znajduje. Do plaży jest bardzo blisko a droga umożliwia nawet dojście do celu ze spacerówką obwieszoną dmuchanymi delfinami, wiaderkami, łopatkami, namiotem antywiatrowym i milionem innych gadżetów. Malkontentom proponuję ekskluzywny Egipt (zawsze to lepiej brzmi przed znajomymi niż krajowy Bałtyk, poza tym w pakiecie, ciepełko gwarantowane a w ramach vouchera na dodatkowe atrakcje - wszechobecny syf, brud, robaszki, zamieszki i .... uwaga!!! Wisienka na torcie - biuro podróży zawsze może trafić szlag:) Ale czego nie robi się dla przygody:):)
A tak poważnie - może gdyby co niektórzy nie kombinowali, nie byłoby konieczności handryczenia się o zwrot zaliczek. Po to prawo przewidziało taką instytucję, żeby przedsiębiorcy prowadzący biznes sezonowy mogli bronić się przed cwaniactwem i zwykłą nieuczciwością średnio fajnych turystów.
Panie Krzysiu pozdrawiam i uszy do góry:) Lato mamy jakie mamy ale zawsze jest nadzieja na zmianę aury. Nadziei niestety nie ma dla genetycznie popsutych maruderów:)
Miśka
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 16, 2013 9:27 am

Wróć do Poszukujemy noclegu w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron