Leasing

sprzedam/kupię/wynajmę...działkę,lokal, urządzenia itp itd.

Moderator: bobo2206

Leasing

Postautor: Bartłomiej21 » sob mar 27, 2021 12:23 pm

Jeśli synonimem sukcesu jest triumf to w przypadku firm świadczących usługi finansowe takim synonimem powinna być firma SOS Leasing. Niewiele firm kładzie dzisiaj nacisk na realizację potrzeb klienta. Zamiast tego kładą nacisk na realizację własnych celów. Współpracując z https://leasing.sos.pl/ łatwo zrozumieć, czym jest poszukiwanie optymalnego rozwiązania i nastawienie na realizację priorytetów klienta.
Bartłomiej21
 
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 27, 2021 12:21 pm

Re: Leasing

Postautor: roseadams » czw mar 09, 2023 9:38 am

During this complicated epidemic season, what do you usually do
roseadams
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 09, 2023 8:38 am

Re: Leasing

Postautor: moore.daisy » czw lip 27, 2023 11:08 am

Jeśli rozmawiamy już o takiej formie finansowania, jaką jest leasing, to zastanawia mnie to, co sądzicie o korzystaniu z leasingu pod koniec roku? Ostatnio dowiedziałam się, że końcówka roku to okres wyprzedaży i wtedy podobno można napotkać na rzeczywiste obniżki cen, ale również podwyżki marży w celu wyrównania przychodów... Już od jakiegoś czasu myślę o wzięciu samochodu w leasing i ciekawi mnie, jaki okres byłby do tego najlepszy. Co myślicie o końcówce roku?
Awatar użytkownika
moore.daisy
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 27, 2023 11:03 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Leasing

Postautor: okey.zieme » pt lis 03, 2023 1:54 pm

Interesuje mnie, jakie są dostępne opcje ubezpieczeń w ramach umowy leasingowej. Czy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na kwestie zabezpieczenia w przypadku leasingu samochodowego? Jakie są Wasze doświadczenia w tej dziedzinie?
Awatar użytkownika
okey.zieme
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 03, 2023 1:52 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Biznes w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron