Strona 1 z 1

Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: wt sie 09, 2016 5:43 pm
autor: DonRol
Witam,

jeżeli ktoś z Państwa prowadzi własną działalność to na pewno niejednokrotnie zastanawiał się jak skutecznie ją wypromować. Sposobów jest wiele, ale na szczególną uwagę zasługuje strategia oparta na marketingu treści. To jedyna metoda, która daje Ci możliwość dotarcia do wybranego typu klienta - dodatkowo jest to nowoczesna forma reklamy internetowej, która nie wiąże się z dużymi kosztami.
Aby wypróbować ten rodzaj promocji wystarczy, że zalogujesz się na serwisie Vortal Cloud - następnie wybierz jeden z profesjonalnych vortali branżowych odpowiadający Twojej działalności, zakup pakiet i opublikuj artykuł z linkami. To takie proste!

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej strony internetowej

Re: Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: czw mar 22, 2018 3:44 pm
autor: Mari3nna
W zupełności muszę się zgodzić z przedmówcą. W obecnych czasach najlepsze efekty daję promowanie swojej strony za pomocą tzw. artykułów sponsorowanych. Aby jednak artykuł sponsorowany był skuteczny musi zostać odpowiednio napisany oraz umieszczony na dobrej stronie. W internecie ogłasza się wile portali które oferują zamieszczenie na swoich stronach artykułu z treścią, ale nie wszystkie są dobre.

Jeżeli chcesz umieścić swój artykuł na dobrej stronie powinnaś sprawdzić ofertę portalu artykulysponsorowane.net.pl. Portal podaje wszystkie najważniejsze informacje o swojej stronie czyli: DR, Backlinks , Referring domains i DNS. Dzięki temu wiesz czy nie są to strony śmieciowe, które bardziej mogą tobie szkodzić niż pomagać.

Dokładne informacje i ofertę znajdziesz na stronie www.

Re: Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: pt mar 23, 2018 10:29 am
autor: jormungandr
Naprawdę polecam.

Re: Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: ndz mar 25, 2018 4:48 pm
autor: brema
ja to samo polece !

Re: Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: pn kwie 16, 2018 5:25 pm
autor: kondek
mysle ze to sie powinno udac !

Re: Artykuły sponsorowane i linki SEO

Post: pn cze 22, 2020 4:29 pm
autor: BartL
Pomimo, że od założenia tematu minęło już trochę czasu, to zgodzę się w 100%. To działa i jeszcze trochę będzie działać