Strona 1 z 1

bt

Post: pn mar 10, 2008 9:32 am
autor: sks45
smak to subiektywne odczucie, ale chciałbym się dowiedzieć gdzie można zjeść / dobrze, w miarę tanio, zdrowo i smacznie/ w Dębkach. W sezonie jak i poza sezonem letnim

Post: pn mar 10, 2008 4:30 pm
autor: bobo2206
Poza sezonem letnim zjesz tylko w "Holstain". Dobrze i świeżo.

Post: wt mar 11, 2008 12:48 am
autor: okul
Polecam wycieczkę do pobliskiej miejscowości Krokowa do restauracji/pub'u "U Elizy". pyszne dania i naprawdę rozsądna cena. Są też miłe "szczegóły" typu - w menu, czekając na posiłek, znajdziesz romantyczną historię rodziny von Krokov. Polecam bodajże pstrąga w sosie kaparowym – odlot. Jeśli chodzi o Holsteina w Dębkach to zgadzam się z przedmówcą – smacznie i rozsądnie cenowo (no i cały rok otwarte). W sezonie trzeba tylko czasem odczekać swoje. Wybierając się na wycieczkę na półwysep warto zawadzić o smażalnie „Dawid” na wlocie Kuźnicy. Widziałem od kuchni i z całą sumiennością polecam – na pewno świeżo, czysto etc. W Dębkach również warto odwiedzić P. Kur przy spacerowej – tam kupisz pysznie uwędzonego łososia. Spytaj o łososia „na ciepło”, w połączeniu ze świeżym chlebem …. autentycznie brak słów. Generalnie – w sezonie wybór masz od chińszczyzny po Kaukaz :O) po sezonie – Holstein ew. wycieczki do pobliskich miejscowości.

Pozdrawiam

Post: wt mar 11, 2008 9:49 am
autor: baart
zawsze mozna pojechac do Sasina - tanio niekoniecznie za to jedzenie przepyszne

Post: wt mar 11, 2008 10:09 am
autor: okul
"zawsze mozna pojechac do Sasina - tanio niekoniecznie za to jedzenie przepyszne"

No ja w sumie się trochę zawiodłem na Sasinie. No ale smak to oczywiście bardzo subiektywna sprawa. Porównując Elizę do Sasiny to Eliza wygrywa w kategorii "smak i cena" natomiast Sasino "wystrój obsługa".

A jakie macie zdanie o "Kaszubskim Młynie" w Wierzchucinie?

Post: wt mar 11, 2008 2:41 pm
autor: amber
drobna poprawka
Restauracja "U Luizy"
nie "U Elizy"
:)