Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Znani ludzie, wspaniałe osoby, wyluzowane jednostki i te najbardziej nieprzyjemne. Wasze przygody i (nie)fajne sytuacje

Moderator: bobo2206

Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: dipsi » śr cze 06, 2018 9:43 am

WITAM! Pytanko do was małe - polecicie mi jakąś placówkę w Gdyni, w której mogłabym skorzystać z zabiegu depilacji laserowej?
W chwili, kiedy zastanawiasz się czy kogoś kochasz, przestałeś go już kochać na zawsze.
Awatar użytkownika
dipsi
 
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 06, 2018 9:10 am
Lokalizacja: Gdynia-Orłowo

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: Niecerta » wt cze 12, 2018 2:30 pm

Tak, bo od niedawna jest już placówka CLinica Cosmetologica w Gdyni. Najlepszy sprzet maja (Vectus) w Trójmiescie bo sprawdzalam rankingi. Dzien przed zabiegiem ogolilam pachy maszynką bo taką dostałam informację i już później wszystko poszło jak spłatka! Ich siedizba jest tutaj:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
: )
Awatar użytkownika
Niecerta
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 12, 2018 2:07 pm
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: O_N_A » pt lip 27, 2018 8:38 am

Byłam raz w Gdańsku, teraz w Gdyni, bo mam bliżej i nie zawiodłam sie na Clinica Cosmetologica, mają tam sprzęt godny polecenia i skuteczny :D
O_N_A
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 27, 2018 8:31 am

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: Daroope » wt lip 31, 2018 9:44 am

A bolała Was ta depilacja? Też się zastanawiam, ale nie wiem czy latem można normalnie przeprowadzić depilacje taką?
Trądzik, zmarszczki? Dowiedz się więcej na https://portalkosmetologiczny.pl/
Awatar użytkownika
Daroope
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 31, 2018 9:30 am

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: cruella » wt lip 31, 2018 3:54 pm

A to gdzieś blisko Dębek?
cruella
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 31, 2018 3:53 pm

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: powerlady » śr sie 08, 2018 1:54 pm

Daroope pisze:A bolała Was ta depilacja? Też się zastanawiam, ale nie wiem czy latem można normalnie przeprowadzić depilacje taką?


Można, ale najlepiej wybierać takie partie które nie wystawia się latem na słońce, bo nie można. Ja właśnie niedawno depilowałam pachy w Gdyni laserem Vectus. Super sprawa :)
powerlady
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 08, 2018 1:45 pm

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: amelka554 » czw sie 23, 2018 1:28 pm

Nie wiedziałam,że latem nie można, kurcze szkoda.. chociaż już bliżej końca lata, wybiore się jakoś w pażdzierniku wtedy, słyszałam dobre opinie o tym laserze :)
Awatar użytkownika
amelka554
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 23, 2018 1:19 pm

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: mezolia » pt wrz 28, 2018 12:06 pm

Też nie widziałam, ale już jesień i się zapisałam właśnie na powstania styczniowego i już za tydzień pierwsza seria :)
mezolia
 
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 28, 2018 11:56 am

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: yabolq » wt paź 02, 2018 3:04 pm

W 100% zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi.
Ciekawe, czego ludzie najbardziej się boją? Nowego kroku, nowego własnego słowa obawiają się nade wszystko...
Awatar użytkownika
yabolq
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 02, 2018 12:03 pm

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: kasia8 » sob gru 29, 2018 2:32 pm

a laser Vectus w https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ na forach i pod artykułami baaardzo popularny.
Wielu mężczyzn jak i kobiet skorzystało z takiego zabiegu i to nie tylko ze względów estetycznych, ale również czasem medycznych.
Ja gdybym miała możliwość to postawiłabym właśnie na te klinikę, jest najlepsza :)
kasia8
 
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 8:27 am

Re: Gdzie wydepiluje się w Gdyni?

Postautor: Gdyrka » śr sty 02, 2019 6:29 pm

w Care Medica maja nowoczesny sprzęt do epilacji shr. Skorzystałam z zabiegów na nogi i efekt jest boski bo nawet najdrobniejsze włoski poległy :D Zabieg w zasadzie bezbolesny bo mają taka specjalna nakładkę chłodzącą. Jak dla mnie super :D
Gdyrka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 02, 2019 6:17 pm


Wróć do Ludzie, przygody i sytuacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron