Które ubezpieczenie na życie?

Znani ludzie, wspaniałe osoby, wyluzowane jednostki i te najbardziej nieprzyjemne. Wasze przygody i (nie)fajne sytuacje

Moderator: bobo2206

Które ubezpieczenie na życie?

Postautor: descusinr6 » wt wrz 18, 2018 3:11 pm

Pragnąłbym kupić jakieś porządne ubezpieczenie życiowe i poszukuję sensownych porad. Czy macie może doświadczenie z tą branżą i możecie doradzić czym się sugerować przy ich wyborze? Ciekawe porady odnalazłem na przykład na https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html ubezpieczenia na życie w ubezpieczeniaonline.pl Będę niezwykle wdzięczny za wszelkiego typu wskazówki oraz sugestie w tym zakresie tematycznym.
Trzeba kochać życie, aby je przeżywać, i trzeba przeżywać życie, aby je kochać.
Awatar użytkownika
descusinr6
 
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 14, 2018 11:31 am

Re: Które ubezpieczenie na życie?

Postautor: pawel332 » pt sty 04, 2019 8:57 am

Wybór ubezpieczenia na życie w tym kraju jest bardzo trudne.Sam o tym wiem bardzo dobrze bo się tymi ubezpieczeniami zajmuję.
pawel332
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:50 am

Re: Które ubezpieczenie na życie?

Postautor: Joshua » pt mar 15, 2019 7:33 pm

A może w Internecie znajdą się lepsze informacje w tym temacie. Co o tym sądzicie?
Co innego muzyka, która wywołuje emocje, a co innego emocje, które pretendują do tytułu muzyki.
Joshua
 
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 15, 2019 6:49 pm

Re: Które ubezpieczenie na życie?

Postautor: bartek333 » pt mar 20, 2020 8:23 am

Ostatnio przeglądając internet znalazłem bardzo fajne ubezpieczenie na stronie https://polisoteka.pl/generali .Jeśli chcecie skorzystać z tego ubezpieczenia to naprawdę warto.Sam namówiłem nawet moją koleżankę na te ubezpieczenie co ją zawsze bardzo trudno jest na cokolwiek namówić w życiu.Posiadanie ubezpieczenie zawsze jest ważne.
bartek333
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 20, 2020 8:19 am


Wróć do Ludzie, przygody i sytuacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron