Dojazd do Dębek od strony EJ Żarnowiec

Czy mogę się z Wami zabrać ? / Mam wolne miejsce w samochoodzie !

Moderator: bobo2206

Dojazd do Dębek od strony EJ Żarnowiec

Postautor: Gość » pt cze 08, 2007 8:42 pm

Mam pytanie jak w temacie do zorientowanych. Czy jadąc wzdłuż jeziora Żarnowieckiego od stony dawnej Elektrownii Jądrowej Żarnowiec przez Lubkowo mogę dojechać do Dębek przecinając drogę 213 i jechać cały czas na wprost polną drogą wzdłuż prawego brzegu Piaśnicy, czy też muszę po dojechaniu do drogi nr 213 skręcic w prawo i kierowac się na Debki dopiero w Odargowie? Chodzi o to, czy droga ta jest w miare przejezdna dla zwykłej osobówki, i czy na końcu przed wjazdem do Dębek jest normalny otwart mostek przez rów melioracyjny który tam jest. Z góry dzięki za odpowiedź.
Gość
 

Postautor: okul » pt cze 08, 2007 10:57 pm

Tak, da się dojechać. Jest trochę wyboiście (i troszkę się kurzawa unosi za samochodem) ale jest przejzdnie dla osobówki. :O) można też zaobserwować sporo "dziczyzny".

Pozdrawiam
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Postautor: Gość » sob cze 09, 2007 10:17 pm

Dzięki. ktos mnie poinformował ostatnio, że koło tego mostku już w Dębkach to teren prywatny i zagrodzono przejazd. Ale dzięki za info. Będę w tym roku parę dni w nadolu na wczasach i kombinuje sobie jak najkrócej nad morze dojechać :)
Gość
 

Postautor: okul » ndz cze 10, 2007 9:44 am

Droga jest otwarta i przejezdna. Koledze może chodziło o rozwidlenie tuż za mostkiem - jedno biegnie bezpośrednio w strone ujścia Piaśnicy - to faktycznie jest zablokowane dla ruchu samochodowego, i druga odnoga w stronę "Detlafówki" jest jak najbardziej przejezdna.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm


Wróć do Dojazd do / z Dębek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: davy_agten, Tutorials72 i 129 gości

cron