Jak dojechać do Dabek z Koszlina?? Pomocy!!!

Czy mogę się z Wami zabrać ? / Mam wolne miejsce w samochoodzie !

Moderator: bobo2206

Jak dojechać do Dabek z Koszlina?? Pomocy!!!

Postautor: MaciejMa » śr mar 05, 2008 10:48 pm

Zamówiłem sobie bilet już do Koszlina i teraz musze się z niego dostać do tej miejscowości, ale nie wiem jak, pks jest jakiś albo pkp, prosze o pomoc!!! To pilne!!!
MaciejMa
 

Postautor: kAZUB01 » czw mar 06, 2008 2:29 am

do Wejherowa PKP i z Wejherowa do Dębek PKS
kAZUB01
 

dojazd

Postautor: amber » czw mar 06, 2008 9:05 am

Wpierw proponuję upewnić się dokładnie dokąd chcesz jechać - Dąbki, czy Dębki. Bo to kolosalna różnica. A ludzie często mylą te miejscowości. I śmiem twierdzić, że prędzej chodzi o Dąbki, skoro zamówiłeś bilet do Koszalina.
Dąbki - leżą koło Koszalina.
Dębki koło Trójmiasta.
I pytanie kiedy dojazd - w sezonie, czy poza sezonem. W sezonie do Dębek dotrzesz bezproblemowo. Ale po sezonie masz jeden tylko bezpośredni autobus z Pucka o godz. 14. Kursuje tylko w dni nauki szkolnej. W sumie sama nie wiem, czemu nie ma chociaż jednego rozsądnego połączenia z Wejherowa, które jest zdecydowanie ważniejszym węzłem komunikacyjnym niż Puck. Ech... kolejny temat rzeka...
amber
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 08, 2007 11:15 am

Dąbki

Postautor: MaciejMa » czw mar 06, 2008 6:00 pm

Chodzi mi o miejscowosc Dąbki koło morza. Ja jade teraz czyli poza sezonem, to jakie są jeszcze dokładne polącznia, skąd mam jechać z Koszlina, prosze o dokladniejsze podpowiedzi!!!
MaciejMa
 


Wróć do Dojazd do / z Dębek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], davy_agten, Google [Bot], Tutorials72 i 23 gości

cron