Wroclaw -> Debki

Czy mogę się z Wami zabrać ? / Mam wolne miejsce w samochoodzie !

Moderator: bobo2206

Wroclaw -> Debki

Postautor: Ciozaq » pn lip 28, 2008 11:05 am

Jak najlepiej dojechać z Wrocławia do Dębek?
Jadąc PKP przesiadka jest w Lęborku.
Jest jakieś połączenie z Lęborka do Dębek??
A może jakieś fajne połączenie PKS?
Ciozaq
 

W-W --Dębki

Postautor: milkshake » pn lip 28, 2008 6:58 pm

Fajne połączenie Pks może i jest ale do Karwi.95 zeta bez zniżek.Nie wiem co dalej w Karwi?Ja jeżdże od lat tylko w ten sposób.00.05 PKP W-w(szkolny 37 zł,56 dorosły lub opcje i promocje proponowane przezPKP.W Gdyni Gł.jestem o8,54 przesiadam sie na na stacje SKM(to tylko zmiana peronu) Trzeba wykupić bilet(2,85;4.05 zł)do Wejherowa ijeśli masz farta to w Wejh. masz PKS 665nr. do Dębek o 9.35 ale to są dosłownie minuty.....Następny autobus masz o12,30 i 15,30...a następny... na następny dzień o 8.30:) Ja robie w tym czasie zakupy w pobliskim Lidlu...w Dębkach na spożywce jest duża marża...bardzo duża....wypłacam gotówkę z mojego bankomatu bez prowizji.W ębkach przy wypłatach pobierana jest prowizja od 9zł za jednorazową wypłate ...do 10% i 15% wypłacanej sumy. Kolo 13,30 jestem w Dębkach.Innej obcji nie znalazłam...ale może ktoś jedzie z miejszą ilością przesiadek.Czekam .Jeśli przez Puck to beziesz w nim o9,55 i tam do Krokowej przesiadka i Dębki.Ale przecież można wyjechać z Wrocławia wcześniej tym o 22 coś na Słupsk...ale ciężko do niego wejść a co dopiero usiąść..potrzebne stronki...... http://www.pksw.pl/rozklady/0000/linie.htm http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn? ... K#cis_C0-1 powodzenia i udanych wakacji
milkshake
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 21, 2007 12:38 pm

Re: Wroclaw -> Debki

Postautor: Gość » pn sie 02, 2010 8:19 pm

PKS z Wrocławia do Karwi, bilet studencki albo szkolny kosztuje 60 zl, odjazd jakoś późnym wieczorem, na miejscu jest ok 7:00, parę minut po jego przyjeździe jest prywatny autobus za 5 zl do Dębek.
Gość
 

Re: W-W --Dębki

Postautor: okul » wt sie 03, 2010 8:11 am

milkshake pisze:...w Dębkach na spożywce jest duża marża...bardzo duża....wypłacam gotówkę z mojego bankomatu bez prowizji.W ębkach przy wypłatach pobierana jest prowizja od 9zł za jednorazową wypłate ...do 10% i 15% wypłacanej sumy.


No prowizja zależy raczej od banku z którego ma się kartę debetową a nie od bankomatu. Dla posiadających konto z kartą w mBanku, bankomat w Dębkach jest bezpłatny (eCard). Do wyboru: eCard i GlobalCash.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: Wroclaw -> Debki

Postautor: szymon111 » wt sie 03, 2010 5:01 pm

GlobalCash nie mogłem znaleźć, a ecard z tego co widziałem należy do skoku, albo jakiegoś banku i jest płatny, w bankomacie wyświetla 2.50 a tak naprawdę w BZWBK wzięło 5zł za wypłatę.
szymon111
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 11:55 pm

Re: Wroclaw -> Debki

Postautor: mls » wt sie 03, 2010 10:34 pm

GlobalCash należy do Skok-u i znajduje się na rogu ul. Spacerowej i Łąkowej, przy sklepie.
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: W-W --Dębki

Postautor: jerzu » czw sie 19, 2010 9:07 am

okul pisze:No prowizja zależy raczej od banku z którego ma się kartę debetową a nie od bankomatu. Dla posiadających konto z kartą w mBanku, bankomat w Dębkach jest bezpłatny (eCard). Do wyboru: eCard i GlobalCash.


W zeszłym roku był jeszcze Euronet. W mBanku płacąc 5 zł. miesięcznie możesz bezprowizyjnie wypłacać ze wszystkich bankomatów.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Dojazd do / z Dębek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Tutorials72 i 135 gości

cron