Mam pytanie do Dębczan

Mówmy głośno i wyśmiewajmy, a Dębki staną się jeszcze LEPSZE !

Moderator: bobo2206

Mam pytanie do Dębczan

Postautor: Wypoczywający na Wielkanoc » czw kwie 01, 2010 10:58 pm

Czy w Dębkach zostało posprzątane po sezonie na WIELKANOC, bo na BOŻE NARODZENIE śmieci jeszcze leżały po sezonie 2009.
Wypoczywający na Wielkanoc
 

Re: Mam pytanie do Dębczan

Postautor: HelJanDa » wt lip 14, 2020 9:53 am

zastanawiam się na ile śmieci te "pochodzą" od mieszkańców, a ile zostawili turyści. Nie oszukujmy się, ale problem ten jest stary, jak świat i jedno jest niezaprzeczalne - ludzie na plażach śmiecą. Zresztą, nie tylko na plażach. W Tatrach turyści też zostawiają po sobie... pamiątki. Ale wróćmy do morza - wieczorem po ciepłym dniu, nietrudno znaleźć na piasku niedopałki papierosów, papierki, plastikowe kubki, słomki, butelki plastikowe i szklane, puszki czy tacki po jedzeniu. I nie ważne, że wzdłuż plaży co 20-30 metrów stoją kosze. Ale komu by się chciało do nich podejść, prawda? Przecież przyjechałem/przyjechałam wypocząć a nie łazić od kosza do kosza... Pamiętajmy o tym, że nadmorskie miejscowości poza sezonem letnim, kiedy to zamieniają się wręcz w metropolie, są miejscami małymi, liczącymi od kilkuset do kilku tysięcy mieszkańców. W sezonie, kiedy nad morze przyjeżdża ok. 3 mln. turystów, trudno “upilnować” porządku i ... ludzi.
HelJanDa
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 14, 2020 9:25 am


Wróć do PARANOJA !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron