Oszustwa w sklepie brata sołtysa - Livio

Mówmy głośno i wyśmiewajmy, a Dębki staną się jeszcze LEPSZE !

Moderator: bobo2206

Oszustwa w sklepie brata sołtysa - Livio

Postautor: Tomasz W. » sob lip 03, 2021 5:35 pm

Co dzień to oszustwo. Kupiłem stare kartofle na placki, brudząc przy tym ręce. Co jest na paragonie? "Ziemniaki młode myte" (dwukrotnie droższe). Następnego dnia kupiłem banany. Na kartce przed sklepem na skrzynce kartka z napisem "Banany Promocja 2.99 zł". Kupiłem te banany, ale pomimo, że kupiłem kilka rzeczy, suma wydawała mi się zbyt wysoka. Patrzę na paragon - banany policzone po 7,90 za kg. I dwa dni temu: w koszyku miałem 4 zwykle kajzerki po i tak cenie chyba najdroższej w Polsce. Co mam na paragonie? 4 bułki orkiszowe po 1,40 zł. Nic w tym sklepie więcej nie kupię i wszystkim odradzam. Przyjeżdżam do Dębek od dziecka, mam tam swoją działkę i domek, ale to, co wyczynia personel tego sklepu za przyzwoleniem właściciela - brata sołtysa - to jest skandal. A że sanepid nie zamknął jeszcze tego chlewu "Cooler" na plaży z toaletą (śmierdzacym toi-toiem) za skorzystanie z którego jeszcze trzeba płacić, w normalnej miejscowości byłoby nie do pomyślenia. Ale w Dębkach - układy i układziki. Dlatego we wschodnich Dębkach nie ma planu zagospodarowania i cała zabudowa jest nielegalna. Odwieczny sołtys i jego brat pilnują swoich interesów. Jedna klika w tym kurorcie - dziurze.
Tomasz W.
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 03, 2021 5:12 pm

Re: Oszustwa w sklepie brata sołtysa - Livio

Postautor: HJ1950 » wt lip 27, 2021 2:20 pm

Jeśli tak jest, to bardzo dobrze, że o tym piszesz. Trzeba więcej osób informować o tym. Dzięki temu może ktoś wreszcie się tym zajmie. Nie możemy pozwolić ciągle na to, żeby dać się oszukiwać. Już rząd wystarczająco to robi...
HJ1950
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 27, 2021 2:14 pm


Wróć do PARANOJA !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron