Plaża nudystów

Moderator: bobo2206

Plaża nudystów

Postautor: wjx » ndz sty 21, 2007 2:30 pm

Z pewnością wiecie, a jak nie to już wiecie :) , że w Dębkach jest wg znawców tematu, najpiękniejsza plaża nudystów w Polsce!

Znajduje się ona za rzeczką Piaśnicą (obok The Beach) idąc w lewo ok 10 min!
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

plaża

Postautor: 55w » czw maja 24, 2007 11:06 am

Wybieramy się w tym roku na plażę do Dębek lecz na tym forum jak na centrum naturtyzmu i ponoć najpiekniejszą plażę zupełna "plaza"w temacie :cry:
55w
 
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 23, 2007 10:28 am

Postautor: frankowski_k » pt lip 13, 2007 9:13 pm

Byliśmy 2 lata temu w dębkach i będziemy w tym roku. Plaża jest piękna i czysta ! Jesteśmy naturystami i polecamy Dębki i naturystyczną plażę wszystkim miłośnikom nagiego opalania. Pozdrawiamy
frankowski_k
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 16, 2007 6:04 am
Lokalizacja: warszawa

Postautor: piotrulex » czw kwie 10, 2008 2:20 pm

znamy, bywamy i polecamy :))
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

jak dojechać ?

Postautor: ggrze5 » czw maja 08, 2008 8:46 am

wiem że to profanacja... ale da się tam dojechać samochodem ? (od zachodniej strony piaśnicy)
ggrze5
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 06, 2007 4:19 pm

Postautor: blazus1 » czw maja 08, 2008 11:35 am

dac sie da.. :) jak masz dobre auto.. trzeba by rozwalic lub zdobyc klucz od bramy lesnej w bialogorze przejechac lasem i wtedy wjechac na plaze.. albo jechac plaza od story bialogory ale to by byl szczyt chamstwa :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: blazus1 » czw maja 08, 2008 11:36 am

ewentualnie jechac plaza od debek i przejechac przez rzeke :D
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: KAROLKA80 » śr cze 11, 2008 11:14 am

Witam wszystkich sympatyków naturyzmu.
Na początek mam pytanie, gdzie najlepiej zostawić samochód, żeby dotrzeć na plażę naturystów pieszo.
Proszę najlepiej pokazać na podstawie poniższego linku z wikimapii parking lub inne miejsce, gdzie ten krzyżyk na środku ekranu będzie miejscem docelowym do zostawienia autka.

http://wikimapia.org/#lat=54.82937&lon= ... 28&m=a&v=2

Acha i ile kosztuje parking (i jak jest liczony tzn. na godziny, doby...)

A i jeszcze jedno, któe pole namiotowe polecacie i jeśli można również proszę o linka ;)

Pozdrawiam serdecznie
KAROLKA80
 
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 10, 2008 3:50 pm

Postautor: blazus1 » śr cze 11, 2008 3:29 pm

najblizej byloby od strony Bialogory.. niestety zdjecia z google earth tego regionu sa niewyrazne.. z debek to jest okolo 2 km. Autem mozna dojechac az do bramy przed piasnica ale nie polecam tego chyba ze wczesnie rano.. robi sie tam straszny tlok i zamieszanie.. ludzie, dzieci, rowery, te rowerki na 4 kolkach a na calej drodze od Morskiej do konca spacerowej do godziny 10 jest pelno samochodow ciezarowych z zaopatrzeniem do sklepow ... do tego wszyscy podazaja ze sprzetem plazowym.. dojazd od glownej drogi (Morskiej) mzoe byc naprawde uciazliwy... :) a jak mapa z parkingami to na debki.pl >> http://debki.pl/mapa-debki.jpg << pozdrawiam :)
w tamtym roku parking przy ul morskiej kosztowal 5zl za dzien.. w tym roku nie wiem :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: KAROLKA80 » czw cze 12, 2008 11:17 am

Wielkie dzięki, ale woli ścisłości rozumiem, że najlepiej zaparkować na ul. zakonnej, blisko pola namiotowego "Leśne" ? I czy do ujścia Piaśnicy można dojść ul. Spacerową, czy tylko plażą (mapka nie obejmuje już tego terenu:(
KAROLKA80
 
Posty: 4
Rejestracja: wt cze 10, 2008 3:50 pm

Postautor: blazus1 » pt cze 13, 2008 6:11 pm

mozna, droga wiedzie do szlabanu a potem sie rozwidla. ale nie ma problemu dojsc tam wygodna lesna drozka :):PP nie wiem czy jest sens jezdzic autem przez cale debki :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: black » ndz cze 22, 2008 12:41 pm

Witam,
nie polecam tylko parkowania za zakazem zatrzymywania się w lesie (jak jedzie się spacerową do końca i wjeżdża do lasu, a już w szczególności przed szlabanem - dość często pojawia się tam SG i Policja.
black
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 12:37 pm

Postautor: piotrulex » pt cze 27, 2008 12:45 pm

ja polecam zabrac ze soba rowery, zostawic auto gdzies we wiosce i lasem jechac z 1-2km od piasnicy w strone bialogory. potem wjechac na plaze i cieszyc sie swoboda oraz radowac z malej ilosci podgladaczy :lol:
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: blazus1 » pt cze 27, 2008 9:29 pm

no to nie rozgaduj gdzie jezdzic bo sie skonczy swoboda :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: kamilkkk » pn cze 30, 2008 12:24 pm

Plaża anatomistów wg mnie. Średnia wieku 60 lat.
kamilkkk
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 30, 2008 12:09 pm

Postautor: blazus1 » pn lip 07, 2008 8:05 pm

dlatego ze tam nie ma zadnych barow :) srednia wieku owszem gdzies taka xD ale jest tam duuuuzo mniej ludzi i mozna w spokoju sie opalac :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: piotrulex » pn lip 14, 2008 3:45 pm

kamilkkk pisze:Plaża anatomistów wg mnie. Średnia wieku 60 lat.


hmmmmm

nie wiem gdzie Ty bywasz lecz z pewnoscia nie tam gdzie my - pewnie to i dobrze bo jesli chodzisz na plaze sobie popatrzec to ...
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Danther » sob lip 26, 2008 9:15 pm

Jest duzo lasek 15-18 lat?
Danther
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 26, 2008 9:14 pm

Postautor: piotrulex » pt sie 08, 2008 2:19 pm

Danther pisze:Jest duzo lasek 15-18 lat?


jak chcesz sobie popatrzec to poszukaj w internecie

jak na zywo to jedz do Tajlandii :shock:
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: okowidza » śr sty 14, 2009 5:31 pm

Ruszył serwis dla nudystów w Dębkach

http://www.plazadebki.pl

Można zamieszczać fotki i zgłaszać wszelkiego rodzaju imprezy ,spotkania, naturalne randki itp.

:roll:
okowidza
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 14, 2009 5:18 pm

Plaża naturystyczna to niestety marnota

Postautor: Alen » pt sty 16, 2009 12:02 am

Jestem tą plażą rozczarowany

http://www.forum.debki.pl/viewtopic.php?p=7175#7175

Kiedyś chyba było tam lepiej

[youtube]http://pl.youtube.com/watch?v=4gSkgoIepAQ[/youtube]

Kod: Zaznacz cały
[list]Ruszył serwis dla nudystów w Dębkach

www.plazadebki.pl

Można zamieszczać fotki i zgłaszać wszelkiego rodzaju imprezy ,spotkania, naturalne randki itp. [/list]


Ciekawy ten serwis szczególnie zdjęcia rozebranych dziewczyn siedzących na drobnych kamyczkach :)
O ile pamiętam na tej plaży jest wyłącznie piasek.
Świadczy to tylko o tym że właściciel serwisu nigdy na tej plaży nie był.
A te zdjęcia są żywcem ściągnięte z internetu :(
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: okowidza » pt sty 16, 2009 2:07 pm

Nie chodzi o to żeby kogoś krytykować czy wytykać mu zdjęcia ale o to żeby serwis dzięki społeczności mógł się rozwijać. Kolega komentarz niech schowa sobie w majtki bo jest trochę za płytki (znalazł się Kryminalny )... :shock:
okowidza
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 14, 2009 5:18 pm

Postautor: ewelina_pabianice » pt sty 16, 2009 2:14 pm

[quote="okowidza"]Nie chodzi o to żeby kogoś krytykować czy wytykać mu zdjęcia ale o to żeby serwis dzięki społeczności mógł się rozwijać."

Zgadzam się z Twoją opinią:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

odp

Postautor: Alen » ndz sty 18, 2009 12:39 am

Pisząc o kamyczkach udowodniłem wam fakt pobytu na tej plaży.
Jeżeli chodzi o płytkość lub głębokość pamiętaj że nie możesz porównywać Adriatyku do Bałtyku to są zupełnie inne wybrzeża.
A tworząc taki serwis zresztą pierwszy w Polsce co pochwalam nie możesz popełniać takich błędów. Być może oglądają go ludzie z zagranicy lub tacy którzy nigdy nie byli nad naszym morzem.
Wystarczy zwykła cyfrówka - okolice tej plaży są przepiękne. Nic dodać nic ująć.
A na zdjęciach wcale nie muszą widnieć nagie osoby.
Można to zrobić w ogólnym zarysie.
Myślę że jeżeli umieścił byś taką prośbę na jednym z forów naturystycznych umieszczających fotki na pewno znaleźli by się chętni by ci pozować w taki czy inny sposób a może przysłali by ci własne.
Możesz też poprosić np Ewelinę.
Nie musi przecież pokazywać twarzy.
Ważna jest oryginalność i autentyczność przynajmniej strony głównej.
A przy okazji zareklamował byś swój serwis.
Dobrym rozwiązaniem było by dodanie do twojej strony np komentarzy lub przynajmniej księgi gości.
same zdjęcia nawet oryginalne też nie bardzo zachęcą
Mógłbyś też umieścić jakiś film z youtube
Jeden już ci znalazłem
[url]
http://pl.youtube.com/watch?v=4gSkgoIep ... ?f=12&t=58[/url]

I opisać swój serwis na jednym z forów jw


I nie bój się krytyki robionej w dobrej wierze.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Ostatnio zmieniony wt sty 20, 2009 12:42 am przez Alen, łącznie zmieniany 1 raz
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: okowidza » ndz sty 18, 2009 1:31 am

witam

Widzę że pomimo małego zamieszania na początku zaczyna się powoli wszystko prostować i przejaśniać. Stronka w google powoli się indeksuje jest za wcześnie aby ją ktoś odwiedzał z zagranicy a jeśli już wspomniałeś (sorki że mówię na ty ale tak mi łatwiej) wpadła mi na myśl wersja językowa strony jedna a może i dwie myślę o angielskiej i niemieckiej dodatkowo ale to w swoim czasie.
Co do propozycji zmian to z czasem na pewno powstanie i księga gości narazie małymi kosztami i nakładem pracy jest to co widać.

Fotki owszem jak ktoś podrzuci z propozycją umieszczenia na pierwszej stronie nie ma sprawy abym się tego podjął. Korzystając z okazji robię casting na naturystów, którzy chcą być na pierwszej stronie serwisu. E-mail znajdziecie na stronie koniecznie proszę dopisać że chodzi o zamieszczenie fotki na pierwszej stronie serwisu.

Cytuje
"Możesz też poprosić np Ewelinę"
sorki ale jestem na forum nowy kto to jest ta Ewelina ?

Pozdrawiam
okowidza
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 14, 2009 5:18 pm

Postautor: ewelina_pabianice » ndz sty 18, 2009 10:05 am

Przecież to kwestia czasu żeby dopracować stronkę. Fajnie, że w ogóle ona jest:)
Przyznam, że ja pewnie bym się nie podjęła, bo choć nie jestem internetową blondynką:) to z tworzeniem stron nie jestem na bieżąco:)
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

ODP

Postautor: Alen » pn sty 19, 2009 12:35 am

Na początek jeżeli chcesz możesz wykorzystać moje fotki
Jeżeli podpiszesz moją nazwą użytkowniczą ,,Alen"

Obrazek

Pełny rozmiar
http://images34.fotosik.pl/362/ca6e578cf2bd98c8.jpg

Obrazek

Pełny rozmiar
http://images42.fotosik.pl/11/dd4abe33ca3fdc8b.jpg

Mam jeszcze inne ale to może później :)
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: rokkey » pn sty 19, 2009 1:58 pm

Witam
Po raz pierwszy trafiliśmy na plaże naturystyczną w Dębkach i
zakochaliśmy sie w tej miejscowości , atmosferze i klimacie który tam panuje - to magia takich miejsc.
Od trzech lat jeździmy tam z rodziną po kilka razy w roku.
Serdecznie polecamy !

8) :shock: 8)
rokkey
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 9:42 pm

ODP

Postautor: Alen » wt sty 20, 2009 12:25 am

rokkey pisze:Witam
Po raz pierwszy trafiliśmy na plaże naturystyczną w Dębkach i
zakochaliśmy sie w tej miejscowości , atmosferze i klimacie który tam panuje - to magia takich miejsc.
Od trzech lat jeździmy tam z rodziną po kilka razy w roku.
Serdecznie polecamy !

8) :shock: 8)


:) wszyscy tak mówią a tylko ja umieściłem dowody w postaci zdjęć :)
Może inni też by coś wnieśli do tego nowego serwisu.
Alen
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 10, 2009 1:15 am

Postautor: blazus1 » wt sty 20, 2009 4:58 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt sty 20, 2009 5:04 pm przez blazus1, łącznie zmieniany 1 raz
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: blazus1 » wt sty 20, 2009 5:01 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: blazus1 » wt sty 20, 2009 5:04 pm

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: ewelina_pabianice » wt sty 20, 2009 7:22 pm

Dębki są wyjątkowe!!
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: okowidza » wt sty 20, 2009 10:34 pm

witam

Wielkie dzięki za zdjęcia. Powiem tak: fotki krajobrazu, plaży Dębek uważam za zamknięte jeśli chodzi o wstawki w nowym serwisie. Napewno niektóre z nich wykorzystam a autor dostanie w stopce podziękowania.

Jak wrzucę dam znać.

Zachęcam również do wrzucania fotek naturystów tym razem na e-mail, który znajdziecie na stronie.
okowidza
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 14, 2009 5:18 pm

Postautor: frankowski.k » ndz sty 25, 2009 4:53 pm

frankowski_k pisze:Byliśmy 2 lata temu w dębkach i będziemy w tym roku. Plaża jest piękna i czysta ! Jesteśmy naturystami i polecamy Dębki i naturystyczną plażę wszystkim miłośnikom nagiego opalania. Pozdrawiamy
i w tym roku również będziemy :D :D info dla tych którzy będa chcieli zostawić autko w bezpioecznym miejscu, autko można zaparkować na posesji Pani Eryki na Spacerowej 71. W ubigłym roku było 10 PLN za cały dzień, korzystaliśmy i polecamy.
frankowski.k
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 11:16 am

Postautor: 55w » ndz lut 15, 2009 1:11 pm

Fakt - najpiękniejsza plaża "N" w polsce. Dobrze, że nie dotarła tu jeszcze komercja, ale przyjemnie jak od obnośnych handlarzy można na plaży nabyć lody Calipso, popcorn, kukurydzę, pączka, a nawet kawę. Jeśli już jestem to poruszę sprawę cen to 8 zł za puszkę piwa w barku przy Piaśnicy to przesada.
55w
 
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 23, 2007 10:28 am

Postautor: marvell » czw mar 26, 2009 1:26 pm

Przesadą to tam jest ten bar POZDRAWIAM
:twisted: :evil: :twisted: :evil:
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

plaża nudystów

Postautor: Witam » sob maja 16, 2009 2:31 pm

Byłem ze 3 lata temu we wiedniu na takiej plazy pare razy.Teraz jestem w polsce nie mam pojecia gdzie mozna sie udac ,zona nawet nie chce słyszec o takiej plazy a mnie az kreci tak mi sie spodobało.Nie wiem czy kolo częstochowy jest cos takiego moze mi ktos pomorze.
Witam
 

Re: plaża nudystów

Postautor: frankowski_k » wt maja 19, 2009 11:07 pm

Witam pisze:Byłem ze 3 lata temu we wiedniu na takiej plazy pare razy.Teraz jestem w polsce nie mam pojecia gdzie mozna sie udac ,zona nawet nie chce słyszec o takiej plazy a mnie az kreci tak mi sie spodobało.Nie wiem czy kolo częstochowy jest cos takiego moze mi ktos pomorze.
http://www.naturyzm-pl.za.pl/Plaze.htm http://www.naturyzm.info.pl/forum/ http://www.naturyzm.info.pl/index.php? http://plaze.onet.pl/61532,galeria.html

to tylko kilka stron
frankowski_k
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 16, 2007 6:04 am
Lokalizacja: warszawa

Polecam

Postautor: borex » ndz lip 05, 2009 7:51 pm

Byliśmy z żoną pierwszy raz drugiego dnia urlopu i od tamtej pory chodziliśmy już tylko tam. To nasze pierwsze nagie plażowanie i na pewno nie ostatnie. Podobała nam się spokojna, przyjazna atmosfera, brak skrępowania, ale taki kulturany, nie nachalny. Bywali też rózni podglądacze albo poszukiwacze sensacji ale to już chyba jest wpisane w takie okoliczności. Wszyskim przeciwnikom naturyzmu mówię- przyjdźcie, spróbujcie tej formy relaksu i potem oceńcie. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!
borex
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Gość » ndz lip 19, 2009 8:22 pm

[color=olive][/color] :o plaza jest boska, czysciutka polecam 8)[b][/b]
Gość
 

Postautor: Gość » ndz lip 19, 2009 8:25 pm

:? na czysta wode w baltyku nie ma co liczyc, ale za to ta plaża jest czysciutka, nie zatloczona po prostu piekna jak w cieplych krajach Pierwsza polska plaza ktora jestem zachwycona Goraco polecam :D 8)
Gość
 

Postautor: Gość » ndz lip 19, 2009 8:27 pm

odp boreks: masz zupelna racje, dla mnie tez byl to pierwszy ale nie ostatni raz :D plaza przepiekna tak jak pisze poprzedni gosc! polecamy;p
Gość
 

Postautor: P&M » ndz lip 19, 2009 8:54 pm

Plaża przepiękna, pełen luz i swoboda, co prawda tekstylni spacerują brzegiem morza, ale nikomu to nie przeszkadza. Swobodnie mozna używać na golasa kąpieli zarówno słonecznych jaki i morskich, spacerowac itd.
P&M
 

Czy sa teraz naturysci w debkach?

Postautor: turysta » sob lip 25, 2009 9:58 pm

Witam, jestem na domku w debkach, nie ma pogody na plazowanie, moze jest ktos chetny na spotkanie przy piwku, oczywiscie chodzi mi o kobiety i pary :) gg 3391930
turysta
 

odnosnie plaży N

Postautor: expert » ndz sie 02, 2009 9:57 am

Do Dębek jeździmy od 2 lat (2008 i 2009) jest to plaża w szczególności dla ludzi młodych, nie jest prawdą że skala wieku wynosi 60 lat, owszem tak bywa na innych plażach N, tutaj znajdziecie dużo młodzieży, par, małżeństw td.
Jest kulturalnie, nie ma chamstawa, mozna miło wypocząć, zazwyczaj mocno wieje i wysoka temperatura nie jest odczuwalna.
Jeśli któś szuka młodych dziewczyn, 15-21 lat do pooglądania jak widziałem wczesniej pytanie, to niestety nie ten adres. naturyzm nie jest dla niedojrzałych napaleńców, którzy przyszli podglądać a zimna woda w morzu "na uspokojenie" i tak im nie pomaga, zazwyczaj spaceruja w ubraniu i szukają sensacji..
Byliśmy w lipcu, woda była ciepła, plażą czysta, jasny piasek, było więcej ludzi niż w roku ubiegłym, bez zaczepek, natretnych podglądaczy, wszystko OK. (nawet tabliczka odzdzielająca plaże tekstylną)
Serdecznie polecamy, zapraszamy wstydliwych poczatkujacych..
Paweł i Asia.
expert
 

Postautor: maria » pt sie 07, 2009 1:35 pm

Od kilku lat wspólnie z mężem jeżdzimy do Dębek. Plaża jest piękna, atmosfera przepełniona luzem, nikt nikomu nie przeszkadza, można na prawdę wypocząc. troche tekstylnych pielgrzymuje brzegiem moża, zdarzają sie również młodzi antenowcy... ale to coż poradzic.. taka jest chyba natura naturyzmu w Polsce.
pozdrawiamy
maria
 

Postautor: majka_27 » śr sie 19, 2009 6:32 am

W tym roku byłam po raz pierwszy w Dębkach. Na plażę nudystów poszliśmy z mężem też poraz pierwszy, najpierw nieśmiały spacer brzegiem morza i przyznam się, że miałam duże opory, ale już następnego dnia poszliśmy się opalać. Prawda że zdjełam tylko biustonosz, ale stwierdziłam że bedę się oswajać małymi kroczkami, nastepnego dnia miałam już śmiałośc zrzucić resztę i było SUPER!!!! Szkoda tylko, że nikogo nie poznaliśmy może byłoby łatwiej się ośmielić:) i z kim wyskoczyć wieczorem na piwko.
Wiem jedno za rok chcę tam jechać!!!
majka_27
 

Gdzie jest lepiej??

Postautor: P&M » czw sie 20, 2009 11:50 am

Witam,
Prosze o informacje gdzie jest lepsze miejsc + klimat do opalania; na plaży zaraz za znakiem naga plaża, czy lepiej wybrac sie spacerkim dalej w strone białogóry?? czy naturysci moga swobodnie poruszac sie na odcinku plazy pomiedzy dębkami a białogórą??
pozdrawiamy wsztskich
golasów:)
P&M
 

Postautor: mnemonist » pt sie 21, 2009 1:54 pm

Na plaży zaraz za znakiem kotłuje się masa różnej maści dziwolągów.
Jeśli rzeczywiście masz zamiar głównie się poopalać - maszeruj w stronę Białogóry ( najprzyjemniej jest w okolicach zejścia 28 ).
mnemonist
 

Następna

Wróć do Plaża nudystów w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron