PLAŻA NATURYSTÓW

Moderator: bobo2206

PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: PLAŻOWICZKA » pt sie 13, 2010 11:20 pm

CHCIAŁA BYM ABYŚCIE SIĘ WYPOWIEDZIELI CO DO PLAŻY NATURYSTÓW ....
MOIM ZDANIEM POWINNA MIEĆ SWÓJ POCZĄTEK JAK I RÓWNIEŻ KONIEC ....TAK JAK WSZYSTKO..... NAWET I KIJ POSIADA POCZĄTEK I KONIEC
DLACZEGO TAK
I MY ICH I ONI NAS NIE MUSIELI BY OGLĄDAĆ ......
POCZĄTEK OK DWA KILOMETRY OD RZECZKI A KONIEC ,,,,,MOŻE POWINNIŚMY TO USTALIĆ " A MOZE JAK IM SIE CHCE
PLAŻOWICZKA
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » sob sie 14, 2010 3:24 pm

może nawet 5 km ? macie swoja plażę to po co chodzicie na naszą plazę ? my na waszą nie chodzimy !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: też naturysta » pn sie 16, 2010 8:55 pm

Była tablica skąd się zaczyna N-ka. Czy w tym roku tak szybko ją sprzątnięto (bo sami naturyści ją postawili i sami ją ściągali po sezonie).
Moim zdaniem miejscowe władze powinny dbać o tę część plaży właściwie ją znakując.
To by było naj rozwiązanie i przyniosłoby nowych turystów.
też naturysta
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: okul » wt sie 17, 2010 9:16 am

PLAŻOWICZKA pisze:CHCIAŁA BYM ABYŚCIE SIĘ WYPOWIEDZIELI CO DO PLAŻY NATURYSTÓW ....
MOIM ZDANIEM POWINNA MIEĆ SWÓJ POCZĄTEK JAK I RÓWNIEŻ KONIEC ....TAK JAK WSZYSTKO..... NAWET I KIJ POSIADA POCZĄTEK I KONIEC
DLACZEGO TAK
I MY ICH I ONI NAS NIE MUSIELI BY OGLĄDAĆ ......
POCZĄTEK OK DWA KILOMETRY OD RZECZKI A KONIEC ,,,,,MOŻE POWINNIŚMY TO USTALIĆ " A MOZE JAK IM SIE CHCE


Pisanie na forum z CAPS LOCK'iem powinno mieć swoje granice, nie każdy lubi jak mu się gały wielgachnymi czcionkami atakuje.... może powinniśmy to ustalić? Czy może tak jak im się chce ?!

Generalnie Plażowiczko, więcej luzu! Plaża jest na tyle duża że wszyscy się pomieszczą, serio : -) a jeśli nawet jakiś naturysta podejdzie kilka kroków by zobaczyć sobie ujście Piaśnicy - zawsze możesz zapatrzyć sie w bezkres morza ...

Miłego wypoczynku
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » śr sie 18, 2010 3:29 pm

okul pisze:
PLAŻOWICZKA pisze:CHCIAŁA BYM ABYŚCIE SIĘ WYPOWIEDZIELI CO DO PLAŻY NATURYSTÓW ....
MOIM ZDANIEM POWINNA MIEĆ SWÓJ POCZĄTEK JAK I RÓWNIEŻ KONIEC ....TAK JAK WSZYSTKO..... NAWET I KIJ POSIADA POCZĄTEK I KONIEC
DLACZEGO TAK
I MY ICH I ONI NAS NIE MUSIELI BY OGLĄDAĆ ......
POCZĄTEK OK DWA KILOMETRY OD RZECZKI A KONIEC ,,,,,MOŻE POWINNIŚMY TO USTALIĆ " A MOZE JAK IM SIE CHCE


Pisanie na forum z CAPS LOCK'iem powinno mieć swoje granice, nie każdy lubi jak mu się gały wielgachnymi czcionkami atakuje.... może powinniśmy to ustalić? Czy może tak jak im się chce ?!

Generalnie Plażowiczko, więcej luzu! Plaża jest na tyle duża że wszyscy się pomieszczą, serio : -) a jeśli nawet jakiś naturysta podejdzie kilka kroków by zobaczyć sobie ujście Piaśnicy - zawsze możesz zapatrzyć sie w bezkres morza ...

Miłego wypoczynku
okul popieram Twoją wypowiedź w całości :D pozdrawiam
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: P&M » pt sie 20, 2010 1:53 pm

Przesunięcie plaży nic nie zmieni. Tekstylni i tak będą spacerować wzdłuż plaży w stronę Białogóry i odwrotnie, a Naturyści byli, są i będą w Dębkach za Piaśnicą bo to ich plaża!!
Początek plaży jest oznaczony... a koniec jest umowny ok 1- km przed Białogórą! jak kogoś gorszy widok golasów to niech spaceruje w odwrotnym kierunku .. do Karwii:)
Pozdrowienia dla wszystkich Naturystów !!!
P&M
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: paranaturystów » ndz sty 30, 2011 2:28 pm

Witamy od kilku lat jeżdzimy do Dębek na plaże naturystyczna ,gdyż uwazamy ja za najpiekniejszą nad naszym morzem i kiedyś plaża ta była oznaczona przez władze gminne ,były drogowskazy pokazujace kierunek jak mozna do niej dojść teraz ich nie ma a na plaży naturystycznej przybywa plażowiczów ,może warto by było aby poprzedni stan rzeczy wrócił ,bo to napewno bedzie w interesie władz gminnych jak i samych turystów odwiedzających Dębki
paranaturystów
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Para82fajna » ndz cze 26, 2011 2:35 pm

My byliśmy w czerwcu i nie ma tam już tego oznaczenia plaży naturystycznej. A tak poza tym jest fajnie :)

czasami tylko kręcą się tekstylni

pozdrawiamy wszystkich naturystów

Para82fajna@gmail.com
Para82fajna
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Turysta00 » pn lip 11, 2011 6:24 pm

To co cenie sobie nad morzem to dalekie spacery brzegiem morza, i to w tych rejonach gdzie są dzikie plaże i mało ludzi. Z jakiej racji wy pajace świecące gołymi dupami nakazujecie innym spacer w kierunku Karwi? Z jednego tłumu w następny. Na jakiej podstawie uzurpujecie sobie prawo do zagarniania pięknych miejsc wyłącznie dla siebie?
Turysta00
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Naturalna Naturystka :) » pn lip 11, 2011 7:10 pm

Z tego samego powodu co ty, każdy chce mieć kąt dla siebie, wy uzurpujecie sobie prawo do plaży tekstylnej i nam się tam rozbierać nie wolno, więc my uzurpujemy sobie prawo do części dla golasów, bo nie lubimy się kisić w gaciach.
Naturalna Naturystka :)
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Turysta00 » wt lip 12, 2011 9:26 am

Tylko dlaczego ludzie spacerujący brzegiem morza mają być wyganiani przez hołotę bez gaci.
Turysta00
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Agatka » wt lip 12, 2011 2:27 pm

Turysta00 pisze:Tylko dlaczego ludzie spacerujący brzegiem morza mają być wyganiani przez hołotę bez gaci.

Lekka przesada,kazdy jest taki sam czy jest w stroju czy bez,jak mozna się tak wyrażać o innych ludzich,zero kultury i poszanowania dla innych
Każdy może sobie spacerować gdzie tylko mu sie podoba i każdy może się opalać jak chce i gdzie tylko chce,
ale na poszanowanie dla innych naturyści po prostu nie wchodzą w droge tekstylnym
Agatka
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: baart » wt lip 12, 2011 5:30 pm

wielokrotnie spacerowalem w strone Białogory (ubrany - żeby nie bylo wątpliwości) i nikt mnie nigdy nie wyganiał
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » wt lip 12, 2011 6:36 pm

Agatka pisze:Lekka przesada,kazdy jest taki sam czy jest w stroju czy bez,jak mozna się tak wyrażać o innych ludzich,zero kultury i poszanowania dla innych

Kochanie....tylko bez podjazdów o kulturze i poszanowaniu dobrze? skoro piszę w ten sposób o "naturystach" to widać mam powody.
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Agatka » śr lip 13, 2011 7:11 pm

Gość pisze:
Agatka pisze:Lekka przesada,kazdy jest taki sam czy jest w stroju czy bez,jak mozna się tak wyrażać o innych ludzich,zero kultury i poszanowania dla innych

Kochanie....tylko bez podjazdów o kulturze i poszanowaniu dobrze? skoro piszę w ten sposób o "naturystach" to widać mam powody.

ciekawe jakie powody tobą kierują?
Agatka
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: okul » śr lip 13, 2011 7:22 pm

Pewnie karta z aparatu wylądowała w morzu ;O)
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Turysta00 » czw lip 14, 2011 4:39 pm

okul pisze:Pewnie karta z aparatu wylądowała w morzu ;O)

Jesteś właśnie typowym naturystycznym debilem, któremu wydaje się że wszystkich na około podnieca fotografowanie twojej tłustej dupy.
Turysta00
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: _lilek_ » czw lip 14, 2011 6:14 pm

Turysta00 pisze:
okul pisze:Pewnie karta z aparatu wylądowała w morzu ;O)

Jesteś właśnie typowym naturystycznym debilem, któremu wydaje się że wszystkich na około podnieca fotografowanie twojej tłustej dupy.


Jeśli nie jest się człowiekiem na poziomie i nie potrafi prowadzić dyskusji, oczywiście najlepiej używać inwektyw. Sugeruję najlepiej nie karmić trolla i nie wdawać się więcej z nim w dysputy.
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Turysta00 » czw lip 14, 2011 7:07 pm

No i też ciebie nikt do dyskusji nie zapraszał. A dla hołoty w istocie szacunku nie mam.
Turysta00
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: okul » czw lip 14, 2011 7:58 pm

:shock:
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: baart » pt lip 15, 2011 12:14 am

Turysta00 pisze:No i też ciebie nikt do dyskusji nie zapraszał. A dla hołoty w istocie szacunku nie mam.


Turysta00

00 - jak WC?
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Amazonka » pt sie 26, 2011 12:18 pm

Pozdrawiam wszystkich. Na tej plaży byłam w 1997. Cudnie po prostu.
Cieszę się, że dalej jest, piasek czysty, mięciutki. Ten przyjazny luzik.
Naturalnie (!) po prostu.
Zauroczyłam się tam pewną osobą. Zajętą niestety. Napisałam nawet króciutkie
opowiadanie o tym. Jeśli można, to się podzielę tą dębkową tęsknotą.
Amazonka
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: PawelW » sob sie 27, 2011 1:52 pm

Witam wszystkich golasów:-)

Plaża cudowna, mnóstwo ciekawskich spojrzeń :wink: :wink: :wink:

Naprawdę można poznać fajnych ludzi. Niezmiennie od 4 lat na golaska. Powiem jedno im dalej od Piaśnicy w kierunku Białogóry tym lepiej. Mniej ludzi cisza, spokój, szum fal..... żyć nie umierać :mrgreen: :mrgreen:

Oby pogoda dopisywała zawsze wszystkim golasom w Dębkach :D :D :D
PawelW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 27, 2011 10:20 am

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » czw wrz 01, 2011 7:58 am

tiaaaaaaaaaaa, żeby mieć święty spokój powinniśmy się od was tekstylnytch odgrodzić zasiekami z drutu kolczastego przez całą szerokość plaży i 300 m w morze wtedy położylibyśmy kres pielgrzymkom !!! jeśli uważacie nas za zboczeńców to po jaką cholerę przyłazicie na nasz odcinek plaży ???!!! to wy jesteśce zboczeni bo podglądacie i oglądacie golasów !!!!!!!!!!!!!! początek naszej plaży jest coroku doskonale widoczny !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: grzes » pn wrz 12, 2011 5:54 am

Popieram przedmówcę.
grzes
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Tom » czw lis 17, 2011 12:37 pm

W Dębkach byłem już 3 razy na plazy naturystycznej jest super! Poznało się nowych ludzi, w siate pograło szkoda że pierwszy tydzien urlopu miałem do bani ale drugi tydzien to nadrobił. Znalazło sie tam pare zabłąkanych kolesi którzy ewidentnie przyszli se pooglądac no ale to chyba norma na każdej takiej plaży. Ja z moją żonką w przyszłym roku napewno znów się tam pojawimy. Pozdrawiam
Tom
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » czw lis 17, 2011 11:39 pm

Tom pisze:W Dębkach byłem już 3 razy na plazy naturystycznej jest super! Poznało się nowych ludzi, w siate pograło szkoda że pierwszy tydzien urlopu miałem do bani ale drugi tydzien to nadrobił. Znalazło sie tam pare zabłąkanych kolesi którzy ewidentnie przyszli se pooglądac no ale to chyba norma na każdej takiej plaży. Ja z moją żonką w przyszłym roku napewno znów się tam pojawimy. Pozdrawiam

zapraszamy będziesz mile widziany z połówką ;))
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Jorg51 » sob lis 26, 2011 3:46 pm

Witam Dębkowiczów. I tych ubranych i tych nie. Jeździłem do Dębek w latach 1986 - 1993, kiedy to była zapyziała wiocha, bez utwardzonych dróg, z trzema smażalniami ( wówczas w " U Kaszuba " były najlepsze rybki ) z jednym ogólnodostępnym kempingiem i wieloma prywatnymi, przy domach mieszkańców Dębek. Zawsze meldowałem się u Pestilenców na placu, albo z przyczepą, albo z namiotem i nigdy nie żałowałem ówczesnych wakacji. Było zawsze super, z wyjątkiem roku 1987 ( sierpień ), kiedy pogoda była tragiczna. Ale nie o tym. Jako bywalec naturystycznych plaż w Chałupach, w 1986 roku zajechałem do Dębek ( mieszkańcy Chałup nie chcieli już nagusów ) i korzystałem z plaży po stronie wschodniej, bo było bliżej z kempingu. Oczywiście że plażowaliśmy nago i nikomu to nie przeszkadzało a z biegiem czasu coraz więcej było przy nas takich samych jak my. Poznaliśmy tam wiele wspaniałych rodzin, a także grono młodych ludzi którzy z zapałem grali w grę opartą na rzucaniu stalowymi kulami ( to chyba " bule " ), oczywiście " ubranymi " w strój Adama i Ewy. Mieliśmy też wizyty tekstylnych, ale nigdy nie było z tego powodu jakiejkolwiek scysji. Dziś jestem już starym człowiekiem i z rozrzewnieniem wspominam tamte , piękne czasy kiedy nagość nie miała podtekstu zboczenia i miała wielki wpływ na integrację ludzi o różnych zawodach i zapatrywaniach. To było piękne. Dziś za dużo jest rydzykomani i poprawności politycznej. Nagusy, trzymajcie się !!!
Jorg51
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » śr gru 07, 2011 10:29 pm

to se ne wrati !!! wielu z nas którzy przyjeżdzają do Dębek chcieliby aby było tak jak onegdaj i to się nazywa wypoczynek !!! kilka lat temu bylismy na wakacjach w Stilo, mimo iż pogoda była pod psem to mogę śmiało powiedzieć że przez 3 tygodnie naprawdę wypoczelismy !!! Zero tłumów, 2 smarzalnie, o 8 wieczorem tylko psy było słychać a o 9 rano koguty nas budziły, istna sielanka :)) do plazy 1,5 km (tam gdzie opalaliśmy się na golasa) zero gapiów i spacerowiczów !!! DZIKA PLAŻA !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: oaioa » wt gru 13, 2011 11:25 pm

dzięki za informację, że macie tam plaze dla tych skrzywionych ludzi, na pewno tam nie przyjade. to miejsce jest jak naznaczone. fuj
oaioa
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » czw gru 15, 2011 12:26 am

oaioa pisze:dzięki za informację, że macie tam plaze dla tych skrzywionych ludzi, na pewno tam nie przyjade. to miejsce jest jak naznaczone. fuj


no to nie przyjeżdżaj :)
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » czw gru 15, 2011 8:33 pm

oaioa pisze:dzięki za informację, że macie tam plaze dla tych skrzywionych ludzi, na pewno tam nie przyjade. to miejsce jest jak naznaczone. fuj


i dobrze moher luźniej bedzie :D
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: bleblu » ndz mar 25, 2012 10:18 pm

oaioa pisze:dzięki za informację, że macie tam plaze dla tych skrzywionych ludzi, na pewno tam nie przyjade. to miejsce jest jak naznaczone. fuj


dziękujemy :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Tom G » pn mar 26, 2012 10:27 am

Nie mam już dwudziestu lat. Nad polskie morze jeżdzimy od dawna. Przedtem do Dąbek koło Koszalina,teraz od dziewięciu lat ,żeby było śmieszniej,do Dębek.Będąc na wczasach w Dąbkach jeżdziliśmy czasem do Unieścia teraz chodzimy za Piaśnicę.Nie codziennie,2-3 razy podczas dwutygodniowego urlopu.Kilka lat temu,powiedziałem,że tak wyobrażam sobie Raj-cisza,spokój,wiatr,szum morza,odgłosy mew,słońce.Nie ma tutaj krzyków,wrzasków,płacz o jeszcze jednego loda,głośnego nawoływania się aby k.... pójść na piwo.Daleki jestem od uogólniania,że tak jest zawsze i wszędzie.A soacery tekstylnych w kierunku zachodnim? No cóż nikt im tego nie może zabronić,jednak ich obecność tam jest tak samo taktowna jak ich sposób wypowiedzi na niniejszym forum.
Tom G
 

tekstylny pyta

Postautor: funky koval » pt kwie 27, 2012 6:56 am

Za parę dni będę w Dębkach i planuję trochę potrenować (biegi, nordic) wzdłuż morza.
Dystanse nieco dłuższe, przynajmniej 15km, więc nie chciałbym się ograniczać tylko do kierunku wschodniego.

Można sobie tamtędy normalnie przejść/przebiec w ubraniu?
Pytam, bo nie wiem jakie są zasady na plażach nudystów, nigdy na takiej nie byłem.
funky koval
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » ndz kwie 29, 2012 12:29 pm

Istnieje taka możliwość choć na golasa będzie znacznie przyjemniej no i nie będzie się uchodzić za podglądacza.
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: bleblu » śr maja 16, 2012 12:30 am

plaża gdzie można spotkać golasów jest na zachód od Dębek za rzeką a biegać możesz do woli i nikt nie będzie krzywo patrzeć jak będziesz zachowywać się naturalnie :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » czw maja 24, 2012 7:10 am

rozumiem ze ktoś ma ochote w swoim ogródku poopalać się nago ale jak jeden z drugim i drugą pokazuje swoje klejnoty publicznie to sie rzygać chce.
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » czw maja 24, 2012 3:22 pm

Gość pisze:rozumiem ze ktoś ma ochote w swoim ogródku poopalać się nago ale jak jeden z drugim i drugą pokazuje swoje klejnoty publicznie to sie rzygać chce.

nie pacz :)
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » ndz maja 27, 2012 5:13 pm

:-) nasze ciała są piękne i ten luzik ..... :-) to jest to .....:-)
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Dębkowicz » pn maja 28, 2012 2:33 pm

Gość pisze:rozumiem ze ktoś ma ochote w swoim ogródku poopalać się nago ale jak jeden z drugim i drugą pokazuje swoje klejnoty publicznie to sie rzygać chce.


właśnie dlatego, że niektórzy chcą się opalać bez ciuchów...odsuwają się daleko od plaży tekstylnych.
I to tekstylni włażą tam żeby oblookać nagie panie. :mrgreen:
A potem wyzywają je i ich partnerów na forum internetowym :evil:
Dębkowicz
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » pn maja 28, 2012 2:53 pm

Dębkowicz pisze:
Gość pisze:rozumiem ze ktoś ma ochote w swoim ogródku poopalać się nago ale jak jeden z drugim i drugą pokazuje swoje klejnoty publicznie to sie rzygać chce.


właśnie dlatego, że niektórzy chcą się opalać bez ciuchów...odsuwają się daleko od plaży tekstylnych.
I to tekstylni włażą tam żeby oblookać nagie panie. :mrgreen:
A potem wyzywają je i ich partnerów na forum internetowym :evil:

masz rację, to oni (czyt. tekstylni są zbokami) przyłażą na naszą plażę i gapią się, mało tego to jeszcze fotki z ukrycia robią
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Jacenty » pt cze 01, 2012 9:56 pm

Plaża w Dębkach to moje wspomnienie z lat 1995-2000, wpisując te cyfry zdałem sobie sprawę jak to dawno temu było. Wówczas Dębki nie były tak skomercjalizowane jak obecnie a plaża na zachód od Piaśnicy była cudownym miejscem, gdzie paradoksalnie funkcjonowało coś w rodzaju plaży "clothing optional" czyli dość swobodnie przemieszani naturyści z tekstylnymi z incydentalnie trafiającymi się gośćmi o rozbieganych oczach. Były to nasze pierwsze spotkania z naturyzmem, do tej pory preferujemy tą formę wypoczynku na plaży. Jednak na pytanie czy jestem naturystą odpowiedziałbym -NIE. Przez lata przekonałem się, że filozofia głoszona przez naturystów nie przystaje za bardzo do rzeczywistości, nie ma tym zresztą nic dziwnego. Trudno zjednoczyć się wokół biegania po plaży bez kostiumu. Wspólne zainteresowania to często wspólny wróg czyli tekstylny z aparatem a główny temat to wolność i swoboda jakby miarą wolności była obecność lub brak obecności kawałka materiału. Zima dochodzi jeszcze temat walki o gołe sauny (skrót myślowy ale myślę, że zainteresowani zrozumieją o co chodzi). Chętnie wróciłbym na plażę naturystyczną w Dębkach głównie dla ciszy, spokoju, luzu jaki tam panował. Boję się jednak, biorąc pod uwagę wpisy w dyskusji którą przeczytałem, że tamtej plaży już nie ma. Pozdrawiam.
Jacenty
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » pn cze 04, 2012 2:36 pm

Ta plaża to funkcjonuje w takim ujęciu tylko w ścisłym sezonie? Bo jak byłam w drugiej połowie sierpnia, to nie było ani jednego golasa, a spacery na zachód robiliśmy sobie niemal codziennie.
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: sTEFAN » śr cze 06, 2012 1:50 pm

Gość pisze:Ta plaża to funkcjonuje w takim ujęciu tylko w ścisłym sezonie? Bo jak byłam w drugiej połowie sierpnia, to nie było ani jednego golasa, a spacery na zachód robiliśmy sobie niemal codziennie.


Plaża funkcjonuje gdy przyjdzie jakiś golas / golaska :)
No i najlepiej żeby w tym czasie nie padał śnieg ;)
sTEFAN
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » czw lip 26, 2012 9:28 pm

Jak obecnie wygląda z golaskami w Dębkach? Jest tam ich trochę pod koniec lipca?
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: gosc1234567 » pt lip 27, 2012 10:47 pm

sa jakies chetne mlode do 30 panie na nagie opalanie w niedziele 29.07.2012??
gosc1234567
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: gosc1234567 » pt lip 27, 2012 10:49 pm

oczywiscie chodzi mi o dębki :)
gosc1234567
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: geoterm » czw sie 09, 2012 2:04 pm

Moim zdaniem tekstylni nie powinni wchodzić na plażę dla naturystów choćby tylko dlatego, że jest ich znacznie mniej, a jak ktoś chce sobie popatrzyć nie pokazując to trochę nie halo.
Faceci powinni być bez kąpielówek a kobiety minimum top less, takie jest moje zdanie, aczkolwiek miło jest gdy dużo jest takich odważnych, które ściągają wszystko.
Poza tym widząc tekstylnych odechciewa się nam opalania i plażowania i człowiek by poszedł sobie albo się ubrał.
Ps powinno się wymyślić plaże dla naturystów czynną całą rok :).
geoterm
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 07, 2012 2:32 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Jot » ndz sie 19, 2012 3:00 pm

Plusem jest że plaża zaczyna się za Piaśnicą a ciągnie do samej Białogóry...dla każdego miejsca starczy a dla tych bardziej wstydliwych odludzia gwarantowane...
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Następna

Wróć do Plaża nudystów w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron