PLAŻA NATURYSTÓW

Moderator: bobo2206

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: naturysta » pn sie 20, 2012 3:17 pm

Jot pisze:Plusem jest że plaża zaczyna się za Piaśnicą a ciągnie do samej Białogóry...dla każdego miejsca starczy a dla tych bardziej wstydliwych odludzia gwarantowane...

masz rację ale sztruksy tak czy siak są irytujący, w tym roku z kumplem poszliśmy (w strojach obowiązujących) na sztruksową nawet nie wiesz jakie zdziwienie i oburzenie wywołaliśmy :D
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Dr Q » wt sie 21, 2012 9:58 am

Witam i pozdrawiam wszystkich naturystów. Wczoraj wróciłem z krótkich, ale jakże wspaniałych wakacji. Wspaniałych, bo zasługą tego było właśnie plażowanie na plaży naturystów w Dębkach. Pogoda była super, ludzie jeszcze wspanialsi. To jest jedna wielka rodzina. Uważam, że tekstylni mogli by się dużo nauczyć od nas... Pierwszy raz byłem na takiej plaży w Polsce i jestem pod dużym wrażeniem. Po pierwsze nie spodziewałem się tak wielkiej liczby ludzi, a po drugie tak miłej atmosfery. Dotąd bywałem na plażach naturystów w kilku miejscach w Europie i uważam, że nie różnimy się od krajów bardziej cywilizowanych jeżeli chodzi o naturystów, bo społeczeństwo tekstylne w Polsce jest nadal bardzo dziwne w tej kwestii. Wyjątkiem na plażach naturystów w Europie są wszelkiego rodzaju atrakcje, bary itp. Zdaje sobie sprawę, że wszystko to wiąże się z finansami.
Podglądacze niestety są wszędzie, ale to oni powinni się wstydzić i niech żaden "PODGLĄDACZ" nie mówi, że on tylko urządza sobie spacer brzegiem morza, akurat w tym kierunku gdzie plaża naturystów ciągnie się kilka kilometrów, a w rezultacie przechodzi 500 metrów w jedną stronę, a później wraca. Głowa chce się urwać...
Dr Q
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Jot » wt sie 21, 2012 9:51 pm

Hihihi...Naturysta zgodnie z tym co napisał powyżej, też poszedł "podglądać" na stronę tekstylnych, :twisted: więc nie ma co się denerwować, tylko trzeba nad tym przejść do porządku dziennego... I tak jest lepiej, niż w latach poprzednich...więc może jeszcze parę lat i "ciekawość tekstylnych zostanie zaspokojona"...
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: firewolf » czw sie 30, 2012 10:50 pm

Potwierdzam, plaża naturystów w Dębkach to istny raj.
firewolf
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Gość » pn wrz 03, 2012 12:17 pm

dodam że ludzie ubrani w ogóle mi nie przeszkadzali, widziałem wpisy że są denerwujący lub że nie powinno ich być na tej plaży, ale nie rozumiem dlaczego, przecież to nam nie przeszkadza bycie nago, jeśli oni nie mają na tyle odwagi żeby się rozebrać, to niech sobie siedzą na tej plaży, czy też przechodzą - jeśli chodzi o mnie to kompletnie mi to nie przeszkadza.
Gość
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Jot » wt wrz 04, 2012 11:12 pm

Kto się w Dębkach lansuje ten po polsku wpisuje! :twisted:
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Tomko » pn lis 26, 2012 9:07 pm

Mnie kręcą fajne rozebrane babki na plaży naturystów :)mm
Tomko
 

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: maaritt » pt cze 10, 2016 2:04 pm

Ta plaża jest najładniejsza, i szkoda że nikt juz o to nie dba
maaritt
 
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 10, 2016 1:59 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: crupbs » pt lip 15, 2016 4:22 pm

Gdzie taka plaża się znajduje? :D
Szukasz inspiracji mebli czy też tapet? Wejdź na stronę o meble biurowe
crupbs
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 15, 2016 4:19 pm

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: MX-5 » pt lip 15, 2016 10:56 pm

crupbs pisze:Gdzie taka plaża się znajduje? :D

w meblach biurowych,trollu :twisted:
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
MX-5
Expert
Expert
 
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 11, 2016 5:27 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Birec » wt lip 19, 2016 11:20 am

Gdyby w Dębkach była plaża naturystów, to chętnie bym na nią przyjechał.
Birec
 
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 19, 2016 11:07 am

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: Enath » śr lip 27, 2016 11:25 am

Czy dużo turystów jest w sezonie na tej plaży? Plaże nudystów nad morzem kojarzą mi się bowiem z zupełnymi pustkami i góra dwoma trzema osobami.
Samochód zastępczy z oc sprawcy -> http://jwodszkodowania.pl/
Enath
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 12, 2016 9:52 am

Re: PLAŻA NATURYSTÓW

Postautor: mjast » czw sie 04, 2016 12:23 pm

chyba nigdy nie byłeś na plaży naturystycznej?
w sezonie w Dębkach są setki ludzi, podobnie aczkolwiek troszkę mniej rowy, grzybowo,piaski czy stogi
mjast
 
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 10, 2013 10:20 am

Poprzednia

Wróć do Plaża nudystów w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości