ABC plaży w Dębkach

Moderator: bobo2206

ABC plaży w Dębkach

Postautor: grommit » wt kwie 24, 2007 10:45 pm

Atmosfera – jedyna, wyjątkowa. To właśnie dla niej jeździmy do Dębek. Pełny luz, najwięcej par i rodzin, doskonałe towarzystwo. Przez całe wakacje w Dębkach jest super.

Białogóra – kierunek zachód. Do Białogóry naturyści chodzą na spacery – oczywiście w strojach Adama i ->Ewy. Można tak iść dobre dwa kilometry. Plażowicze z Białogóry nie reagują na nagich ludzi płci obojga spacerujących brzegiem.

Cichociemni – starsi panowie z siatkami-reklamówkami snujący się między ->parawanami nerwowo rzucając okiem ku plażującym. Są nieszkodliwi, ale czasami potrafią uprzykrzyć wypoczynek. Najlepsza rada na cichociemnego: jeśli się naprzykrza, uprzejmie zapytać czy coś zgubił; jeśli go to nie zniechęci, siąść naprzeciwko i gapić się na niego z wytrzeszczonymi oczami. Najbardziej wytrwały odchodzi po minucie.

Dzieci – nadają naszemu życiu blask. Plaża w Dębkach jest dla nich wręcz idealna: szeroka, ma miękki i czysty piaseczek, jest mnóstwo innej dzieciarni, jest przestrzeń no i świetna ->atmosfera. Uwaga: dzieci potrafią nieźle zdziesiątkować zawartość naszego portfela przy kulkach, lodach i w wesołym miasteczku.

Ewa – lepsza połowa Adama. To w jej stroju występują panie na plaży w Dębkach. Jeśli akurat nie mają możliwości albo ochoty, występują ->topless.

Fala – bywa w Dębkach wysoka – w końcu to otwarte morze. Wtedy jest najlepsza zabawa – skakanie na fali, przewracanie przez wodę. Uwaga: tylko dla dobrych pływaków, zdecydowanie nie dla ->dzieci.

Gawra – bar przy Piaśnicy. Miejsce na poranną kawę, popołudniowy posiłek albo piwko w południe. Gawra jeszcze nie otworzyła filii na ->nagiej plaży, ale trzeba by ten pomysł podrzucić właścicielowi. Naturysta może i nie nosi majtek, ale portfel na pewno posiada.

Halibut – ryba arktyczna z okolic Grenlandii. Też przyjeżdża do Dębek na wakacje. Najłatwiej ją spotkać w smażalniach wzdłuż głównej ulicy, w panierce, smażoną na głęboki oleju, z frytkami i surówką.

Ile tu ludzi! – no właśnie ile? W pogodny weekend w sezonie pewnie około pięciuset, w tygodniu bliżej dwustu. We wrześniu i czerwcu bywa nawet po parę osób.

Jagody – najlepsze, co ->las ma do zaoferowania w lipcu. Amatorów jagód wychodzących z lasu łatwo poznać po fioletowych ustach i językach. Substytutem jagód, dostępnym w sklepikach w Dębkach, jest bułka-jagodzianka.

Kartofel – wszyscy odbijają, kto skuje, wchodzi do środka i inni w niego walą. Ulubiona gra naturystów na ->nagiej plaży. Uwaga: ruch i słońce sprzyjają opalaniu się, przed rozpoczęciem gry należy koniecznie wysmarować się ->olejkiem.

Las – to właśnie on, malowniczo schodzący do samej plaży, oraz ->Atmosfera przesądzają o popularności plaży w Dębkach. W lesie niepodzielnie królują komary (auu!), ale za to w lipcu można znaleźć ->Jagody (mniam!).

Moje śmieci – zabieram zawsze z sobą.

Naga plaża – zaczyna się około 200 metrów od ujścia Piaśnicy w kierunku zachodnim. Początkowo ma charakter mieszany: tekstylno-naturystyczny, potem zdecydowanie przeważają naturyści.

Olejek do opalania – konieczne wyposażenie plażowicza na naturystycznej plaży w Dębkach. Słońce bywa ostre, a rześka bryza od morza daje złudne wrażenie, że nie jest tak gorąco. Otrzeźwienie przychodzi wieczorem, kiedy nie można się położyć na plecach albo – co gorsze – siąść.

Parawan – bardzo się przydaje. Nawet w bardzo pogodne dni od morza wieje chłodna bryza i bez parawanu bywa zimno, nie mówiąc o piasku, który wciska się wszędzie. Dla części naturystów w Dębkach parawan stanowi granicę strefy prywatności i nie powinniśmy jej naruszać.

Rower – idealny sposób szybkiego dotarcia na ->nagą plażę. Za mostkiem na Piaśnicy prosto, potem wzdłuż morza przez ->Las, zjazdem 26 Wierzchucino na plażę. Wyjeżdża się w samym centrum plaży i tam właśnie jest najwięcej rowerzystów, bo pchanie rowerów po piachu to żadna przyjemność.

Strój kąpielowy – rzecz na plaży absolutnie zbędna, choć niektórzy go zachowują – z reguły są to osoby towarzyszące golasom, które po prostu jeszcze nie „dojrzały”. Dajmy im czas.

Topless – często strój pań odwiedzających ->Nagą plażę w Dębkach, tolerowany także w strefie przejściowej (do wieży), a nawet przy samej Piaśnicy.

Ustawienie samochodu – szalenie kłopotliwe w pogodny weekend, jeśli nie przyjedzie się naprawdę wcześnie. Uwaga: policja w Dębkach może być pobłażliwa przez pewien czas, ale potem bezwzględnie odwozi samochody na płatny parking. Dlatego parkować należy tylko w wyznaczonych miejscach.

Wrzesień – najlepszy czas na przyjazd do Dębek. Jest nadal ciepło i pogodnie, ale bardzo kameralnie. We wrześniu wyjeżdża już hałaśliwa warszawka, przyjeżdżają za to stali bywalcy i towarzystwo weekendowe z pomorskiego. Kto chce w pełni zasmakować magii Dębek, powinien przyjechać we wrześniu. Uwaga: w ->lesie są też grzyby!

Zwiedzający – spacerowicze z tekstylnej części plaży, którzy przyszli sobie popatrzeć. W zdecydowanej większości nieszkodliwi. Część zwiedzających po paru spacerach wraca na ->nagą plażę już w roli naturystów. Rada dla nich: przy pierwszym razie dokładnie posmarujcie -> olejkiem części ciała, które nie widziały wcześniej słońca.[/b]
grommit
 
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 10:38 pm

Postautor: piotrulex » czw kwie 10, 2008 2:19 pm

No i witam kolege z tematycznego forum o fkk - tam jestem pod innym nickiem i jakos zbytnio sie nie udzielam ;)

Debki to nasz numer 1 ale wtedy byla piekna pogoda, bylismy piekni, mlodzi i wolni - wiec moze z tad te swietne wspomnienia

Plaza szeroka, im dalej w kierunku Debek tym swobodniej

Polecamy rowery i dojazd jak najdalej lasem - cisza, spokoj, mozna odpoczac

pozdrawiam

summer.time
summer.time.77
piotrulex

Piotr z Torunia

:))
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: ... » sob lip 16, 2011 1:52 pm

No chyba cię gościu pogięło!! 200 osób to tu jest stałych mieszkańców. A jak przyjedzie hołota, tzw.warszawka, no i oczywiście łysi panowie w dresach z samochodem posiadającym tablicę GWE, to będzie około 1000 ludzi. A jak będziesz tak pieprzył, że we wrześniu najlepiej i kameralnie, to już tak nie będzie, bo się kur.wa wszyscy zjadą i będzie jak w sezonie.
...
 

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: NIUNIA:) » sob lip 14, 2012 1:33 pm

Witam słonecznie wszystkich lubiących opalać się i spacerować swobodnie i miło tzn. bez ubrania 8) Pozdrawiam Was kochani i zyczę dużo dużo słoneczka 8)
NIUNIA:)
 

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Gość » pt lip 20, 2012 8:54 pm

pozdrowienia dla wszystkich plażowiczów (01.07.2012 - 14.07.2012) było super
Sylwia i Rafał
Gość
 

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: ja :) » pn lip 30, 2012 9:46 am

Witam wszystkich Dębkowiczów :lol: Ale piękny tydzień a nastepny przed nami...Cały rok czekamy na te wyjątkowe 2 tygodnie 8) W tym roku jest bardzo bardzo miło fajna atmosfera i słoneczne uśmiechy 8) Na jednym z forum przeczytałam ,że pan był bardzo oburzony dzikim wysypiskiem śmieci przy wejściu 26-fakt zbyt ładne i fajne to nie jest :( Tylko co zrobić gdy jest się mamą trójki maluchów które przez cały dzień spędzony na plaży produkują tonę śmieci?? Mało tego są to np.cudnie pachnące pampersy które po owinięciu w milion reklamówek i tak cudnie pachną pod nosem innych plażowiczów co mam z tym zrobić? Zakopać? Aby przychodząc następnego dnia rozłożyc w moich śmieciach parawan? No nie tak nie zrobię! Wrzucić do morza czy do rzeki-przerażające!!! Więc idę w kierunku wejścia 26 i na dzikim wysypisku gdzie nikt nie leży nie wypoczywa zostawiam "skarby" po moim maluszku...Jest mi przykro że tak muszę zrobić bo jestem naturystką żyję w zgodzie z naturą ale muszę wybrać mniejsze zło...Szkoda że przy Naszej plaży nie ma żadnego śmietnika to jedyna rzecz jakiej brakuje na plaży N w Dębkach :oops: Pozdrawiam gorąco Zośka :P
ja :)
 

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: sTEFAN » śr sie 01, 2012 3:49 pm

ja :) pisze:...żyję w zgodzie z naturą...


Przeczytałem Twój post i myślę że musisz się zdecydować, albo wywalasz pełne pieluchy na wydmy albo piszesz że żyjesz zgodnie z naturą bo jeśli będziesz się upierać na jedno i drugie to uznam że robisz sobie jaja!
niestety... Dębki upadają :(
sTEFAN
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr sie 01, 2012 3:36 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Jot » ndz sie 19, 2012 3:06 pm

ja :) pisze:(...)( Tylko co zrobić gdy jest się mamą trójki maluchów które przez cały dzień spędzony na plaży produkują tonę śmieci?? Mało tego są to np.cudnie pachnące pampersy które po owinięciu w milion reklamówek i tak cudnie pachną pod nosem innych plażowiczów co mam z tym zrobić? Zakopać? Aby przychodząc następnego dnia rozłożyc w moich śmieciach parawan? No nie tak nie zrobię! Wrzucić do morza czy do rzeki-przerażające!!! Więc idę w kierunku wejścia 26 i na dzikim wysypisku gdzie nikt nie leży nie wypoczywa zostawiam "skarby" po moim maluszku...Jest mi przykro że tak muszę zrobić bo jestem naturystką żyję w zgodzie z naturą ale muszę wybrać mniejsze zło...Szkoda że przy Naszej plaży nie ma żadnego śmietnika to jedyna rzecz jakiej brakuje na plaży N w Dębkach :oops: Pozdrawiam gorąco Zośka :P


To nic strasznego i żaden wstyd wynieść do najbliższego śmietnika...choćby paradować z "tym cudem" przez pół miasta...to ma swoje uroki - bycie mamą to poświęcenie i duma.
Ja np. paraduję z koopą mojego pupila...równie "pachnącą" zapewniam i żaden to dla mnie wstyd. Żenadą jest zostawianie tego na dzikim wysypisku... gdy koty i miejscowe psiaki w poszukiwaniu żarcia rozgrzebują, wygryzają itp....
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: androidtrzyzero » śr lis 04, 2015 4:29 pm

:) jest oko czym nacieszyć
androidtrzyzero
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:50 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: witaninka » wt lis 10, 2015 4:39 pm

do litery P powinieneś jeszcze dodać parawany, mityczne konstrukcje pojawiające się na plaży przed świtem i znikajace dopiero wieczorem, by następnego dnia znów dumnie wyrosnąć. Swoją drogą przeraża mnie ta moda, to chore, plaża jest dla wszystkich.
witaninka
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 10, 2015 1:35 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: TeemoLannister » czw lis 19, 2015 1:25 pm

zgadzam się z tym :)
TeemoLannister
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:28 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Tomasz30 » sob gru 12, 2015 9:33 pm

Zachęciła mnie ta plaża by przyjechać do Dębek :D Dobrze że jest czas by zadbać o zrzucenie zbędnych kilogramów.
Tomasz30
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 19, 2015 8:58 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Qerltai » pt sty 22, 2016 1:49 pm

W tym roku mam nadzieje zrobią coś z tą plażą i chociażby mogli by dno wyczyścić bo aż strach wejść do wody bo tam pełno butelek leży.
Qerltai
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sty 22, 2016 1:48 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: MX-5 » ndz sty 24, 2016 1:52 pm

Qerltai pisze:W tym roku mam nadzieje zrobią coś z tą plażą i chociażby mogli by dno wyczyścić bo aż strach wejść do wody bo tam pełno butelek leży.

Butelek? :roll:
Nie wiem jak na prawobrzeżnej plaży,ale to dział o lewobrzeżnej :mrgreen: ,a tam na pewno w zeszłym sezonie było OK 8)
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
MX-5
Expert
Expert
 
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 11, 2016 5:27 pm
Lokalizacja: Śląsk

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: okul » pn sty 25, 2016 9:00 am

Na prawobrzeżnej też było OK.
;O)
Nie wiem co ta za "rewelacja" z butelkami ...
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: naturists » pn sty 25, 2016 2:53 pm

Witajcie..

kwatera w Dębkach juz zarezerwowoana. :D
W drugiej połowie lipca 2016 przez kilkanascie dni będziemy plazowac na "naszej plaży" razem z naszym najmłodszym naturystą.
Zachęcamy do kontaktu rodzinki z małymi szkrabami w wieku około 2 lat.


Pozdrawiamy :D
naturists
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 25, 2016 2:40 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: karolinkamarzec » śr cze 15, 2016 7:55 pm

I jak tam z obłożeniem na sierpień - wrzesień. W tamtym roku myślałem widząc te parawany po ile chodzą na plaży, żeby pojechać na miesiąc pozarabiać a potem przyjechać poleżeć.
karolinkamarzec
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr cze 15, 2016 7:33 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Buka » wt cze 26, 2018 12:27 pm

Sierpień jest prawie pełna, wrzesień już lepiej. Sam jeżdżę we wrześniu ze znajomymi, ale wiadomo, że nie zawsze podpasuje z urlopem... albo się czegoś nie zda i ma się kampanię wrześniową na studiach :twisted:
Zobacz skuteczne środki na trądzik - www.tlusta-skora.pl/axotret-tradzik/
Awatar użytkownika
Buka
 
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 26, 2018 12:06 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Mosion » wt lip 03, 2018 9:26 am

Fajne wskazówki, mam nadzieję, że chociaż trochę dalej aktualne ;D Jadę teraz po raz pierwszy tam i jestem ciekawa czy jest tak jak wszyscy mówią
Czy wiesz, że depilacja laserowa jest nie tylko dla kobiet? Dowiedz się więcej na https://www.moja-ostroleka.pl/art/1528266225/nadmierne-owlosienie-jak-sobie-z-nim-poradzic
Awatar użytkownika
Mosion
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 03, 2018 9:10 am

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Donnatella » pt lip 06, 2018 1:06 pm

Jest jest, wszystko aktualne i dalej funkcjonujące ;) zapraszamy, bo im nas więcej tym lepiej :mrgreen:
Przeczytaj o nowoczesnej depilacji laserowej Sopot
Awatar użytkownika
Donnatella
 
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 06, 2018 12:56 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: Djsparock » ndz lip 08, 2018 11:40 pm

Cześć. Chciałbym wybrać się pierwszy raz. W jakie dni tygodnia najlepiej? Czy ma ktoś ochotę wcześniej się umówić i iść razem? ;)
Djsparock
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 08, 2018 11:28 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: somole » sob wrz 22, 2018 3:08 pm

dzieki wielkie za info !
somole
 
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 22, 2018 2:50 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: marcinj » śr kwie 03, 2019 3:09 pm

super przydatne informacje, bo właśnie się do Was wybieram
marcinj
 
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 3:06 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: moniaczek » pt lis 01, 2019 9:30 pm

Informacje napewno się przydazą dzieki ;)

----------------
moniaczek
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 18, 2016 11:09 pm

Re: ABC plaży w Dębkach

Postautor: moniaczek » pt lis 01, 2019 9:30 pm

Informacje napewno się przydazą dzieki ;)

----------------
moniaczek
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 18, 2016 11:09 pm


Wróć do Plaża nudystów w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron