jak tam z miejscami na campingu KASZUB?

Moderator: bobo2206

jak tam z miejscami na campingu KASZUB?

Postautor: jarek » ndz cze 18, 2006 9:56 pm

JAK TAMZ MIEJSCAMI NA CAMPINGU KASZUB?
jarek
 

Miejsce na Kaszubie

Postautor: sosek » czw cze 22, 2006 11:16 am

Ostatnio pisalem do nich w tej sprawie , ale nie wymagaja rezerwacji na polu namiotowym.Rezerwacja jest wymagana jesli chcesz przyjechac z przyczepa, lub wynajac od nich.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: jony » śr sie 02, 2006 11:19 pm

Niedawno byłem na Kaszubie (22-24 lipca) i wszystko było jak dawniej .... oprócz jednej rzeczy - prysznice. To jest to co może odstraszyć i to skutecznie z tego pola. 3zł za 4min prysznicu to już przesada, na dodatek więcej powietrza leci z tego prysznica niz wody. Nawet głowy porządnie nie można spłukać nie mówiąc o nogach gdzie woda prawie nie dolatuje. Poza tym wymyślili jakieś magiczne kluczyki do tych pryszniców, które i tak uruchamiała jakaś "miła" pani. Woda leci przez 4 minuty i nie można jej zatrzymać (jak dawniej). TO JEST PO PROSTU TRAGEDIA.
jony
 

Prysznic

Postautor: sosek » czw sie 03, 2006 6:37 pm

A ja jak sie sam mylem pod prysznicem to czasu mi wystarczalo na umycie wszystkich czesci ciala.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 9:42 am

Too early...
Gość
 

Postautor: Gość » pn sie 28, 2006 9:50 am

sosek - widać części Twojego ciała nie są duże :lol:
Gość
 

Postautor: sosek » pn sie 28, 2006 9:52 pm

To fakt do wielkoludow nie naleze, ale 4min. na kapiel nie tylko i mi wystarczaly :)
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy


Wróć do Imprezy które jeszcze przed nami...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron