Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Moderator: bobo2206

Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Postautor: Gość » wt sie 03, 2010 1:10 pm

hej
kiedyś na Kaszubie w barze grali w piątki szanty (dodam ze to było lata temu), a teraz gdzie ? wie ktoś może ?
Gość
 

Re: Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Postautor: kolokos » śr maja 02, 2012 11:48 pm

w Mohito całe lato 2012 w środy - szanty i piosenki turystyczne - od 19.00, do zobaczenia - Piotrek
kolokos
 

Re: Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Postautor: zygzak » sob cze 23, 2012 1:10 am

Piotrek, trzymam za słowo, będę z rodzinką tym razem w sierpniu, zajrzę do Was, widzę, że ostro się reklamujecie w tym sezonie, mam nadzieję, że będzie co i z kim pośpiewać;
w 2011 koncert szantowy w Coolerze 21.07 był naprawdę fantastyczny mimo niesprzyjającej aury, dobrze byłoby wykreować w Dębkach miejsce gdzie miłośnicy szant (a i piosenki turystycznej) mogą przyjść i pośpiewać, choćby tylko w środy, za to przez cały sezon
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Postautor: zygzak » śr sie 15, 2012 10:18 pm

Dojechałem i sprawdziłem. Właśnie wróciłem z Mohito z koncertu szant i piosenki turystycznej co środa od 19.00. Chłopaki wymiatali wszystkie najbardziej znane kawałki szantowe, co jakiś czas uzupełniając piosenkami SDM-u. Pełen Szacun! Instrumentalnie i wokalnie rewelka! Bawiliśmy się świetnie całą rodziną, bo jak wiadomo w Detlafówce dzieci również mają co robić. Na pewno przyjdziemy znowu za tydzień. Dla miłośników szant środa w Mohito to gwarancja dobrej zabawy!
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Gdzie na szanty w Dębkach ? druga połowa sierpnia?

Postautor: Gerda » pn lip 24, 2017 2:22 pm

A nie wiecie, czy w tym roku będzie organizowany jakiś konkurs szant? Wybieram się po raz pierwszy do Dąbek i liczę nie tylko na pogodę, ale również na to,że będę mógł posłuchać jakiegoś koncertu?
Gerda
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 24, 2017 2:14 pm


Wróć do Imprezy które jeszcze przed nami...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron