POMOCY!Poszukuję kontaktu do miejsca w którym byłam 2 lata t

Moderator: bobo2206

POMOCY!Poszukuję kontaktu do miejsca w którym byłam 2 lata t

Postautor: Gość » czw sie 06, 2009 1:12 pm

Wynajmowałam wtedy pokój w domu, który mieścił się przy ul. Spacerowej (od głównej tj. Morskiej w Spacerową w lewo i jakieś może 200 m po prawej stronie ulicy, tj. po tej samej str. co Bar Hawaii (nasz ulubiony, polecam!) ).
Szukam osoby, która mogłaby dać mi namiar na ten dom. Prowadziła go kobieta. Dom prywatny, niepozorny, żaden wypas, na małej działce wśród drzew, furtka i brama dość niska, chyba drewniana, z przodu działki miejsca na namioty i samochody, domek nieco z tyłu, wejście do domku z przodu pośrodku, dom chyba piętrowy, na parterze po obu stronach pokoje, po środku od razu od wejścia w korytarzu stała kuchenka i lodówka po prawej stronie, z tyłu po lewej prysznic i toaleta, z tyłu po prawej schody. Pokoje o dość niskim standardzie (pamiętam brakujące deski w łóżkach :)). Z tyłu domku było wyjście do lasu i ścieżka prowadząca na plażę.
Generalnie żaden wypas, raczej tak PRL-owsko, ale ja cudownie wspominam spędzony tam czas, a pojechaliśmy do Dębek w ciemno, trafiliśmy tam przypadkiem i nie wzięłam nr telefonu, nawet nie mam adresu :(
Może ktoś jedzie do Dębek, może chciałby pobawić się w detektywa?
A może był akurat w tym domu...? Proszę o pomoc.... :)
Gość
 

Postautor: Agnah » czw sie 06, 2009 1:20 pm

Dodam jeszcze (już jako zalogowana :) że z tyłu domu było miejsce na grilla i chyba jakiś parasol, płotek z tyłu niziutki i drewniany.
Miejcówka znajdowała się już poza tzw. centrum Dębek i nie miała żadnej nazwy, naprzeciwko był jakiś ośrodek.
Budynek wyglądał raczej jak zwykły dom mieszkalny przerobiony na potrzeby wynajmu kwater prywatnych. Położony jest chyba gdzieś między Wczasową a Łąkową, albo kawałek przed Wczasową?... Kto sprawdzi.....? Pliz... :cry: :(
Agnah
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 06, 2009 12:50 pm


Wróć do zasady, prośby, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron