Strona 1 z 1

Dębki 2014

Post: ndz sie 17, 2014 12:43 pm
autor: Vector
Pozytywnie:
- pogoda idealna (01 - 15.08.2014)
- ambitna rozrywka - spływy kajakowe, bazy rozrywkowe na plaży
- jak ktoś nie ma wygórowanych wymagań to tyle. Podstawa takich miejsc to plaża i pogoda. Cała reszta korzysta na atucie regionu jakim jest kontakt z polskim morzem.

Negatywnie:
- brak toalet
- brak pryszniców na plaży
- zła organizacja ruchu pojazdów na głównej "Spacerowej"
- nowa tradycja "restauratorów" - wcisnąć klientowi ogromną porcję - czy to w smażalni czy w cukierni - sprzedaż automatycznie wzrasta.
-brak obecności służb porządkowych - oprócz chwili gdy trzeba włożyć mandaty dla stojących w miejscach nie dozwolonych. UWAGA - ukłon dla strażaków którzy kierowali ruchem i egzekwowali zakazy zatrzymywania się.
- szemrani rejestratorzy zdarzeń którzy przy pomocy swoich "wypasionych" smartfoników , rejestrowali w kontenerze uczestników zabawy. Po co ???? Nawet zwrócenie uwagi że sobie tego nie życzysz nie przynosiło efektów a wręcz agresję. Ochrona bezradna...
- tony kiczowatych pamiątek które psuja klimat miejscowości,
- karty płatnicze to jeszcze odległa przyszłość dla tej miejscowości.

Re: Dębki 2014

Post: pt maja 13, 2016 10:44 am
autor: qbasso
wszechobecne stragany z chińskim badziewiem i nieopanowany ruch na spacerowej to niewątpliwie dwie rzeczy, które odbierają uroku Dębkom, co do pryszniców na plaży to bym się nie czepiał, bo jak mawia stare przysłowie "prawdziwy turysta z mydła nie korzysta" (żart) :D

Re: Dębki 2014

Post: pt maja 13, 2016 1:03 pm
autor: loginix
To prawda, ale jeżeli chodzi o spływy kajakowe to można się nimi nacieszyć jeszcze przed sezonem turystycznym :) ja np, byłam tam tydzien temu, było super!