znaleziono okulary na plaży

Moderator: bobo2206

znaleziono okulary na plaży

Postautor: Inga » pn sie 24, 2020 11:13 am

Dzień dobry.
Wczoraj wieczorem znalazłam na plaży w Dębkach porządne okulary przeciwsłoneczne dość dobrej i drogiej firmy.
Chętnie je oddam osobie która się do nich przyzna, jeśli tylko prawidłowo opisze ich wygląd, poda nazwę marki, powie w którym mniej więcej miejscu je zgubiła itd.
Inga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 24, 2020 11:02 am

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: daria273 » pn sie 24, 2020 10:52 pm

Witam! Moje okulary zostawiłam na parapecie w toalecie w wieży widokowej, wejście nr 19. Tylko one po prostu zostały mi skradzione przez Panią, która była tam w tym samym czasie co ja. Gdy wyszłam po pewnie 30 sekundach, ani pani ani moich okularów już nie było. Zaglądałam tam jeszcze trzy razy ale nikt ich nie oddał. Moje okulary są dopasowane przez optyka, bo mam taką wadę, że muszę nosić je przy każdym słońcu. Okulary były marki insano, ciemne szkla, a oprawki takie jakby ciemny fiolet, śliwka.
Pozdrawiam
daria273
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 24, 2020 10:37 pm

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: daria273 » pn sie 24, 2020 10:52 pm

Witam! Moje okulary zostawiłam na parapecie w toalecie w wieży widokowej, wejście nr 19. Tylko one po prostu zostały mi skradzione przez Panią, która była tam w tym samym czasie co ja. Gdy wyszłam po pewnie 30 sekundach, ani pani ani moich okularów już nie było. Zaglądałam tam jeszcze trzy razy ale nikt ich nie oddał. Moje okulary są dopasowane przez optyka, bo mam taką wadę, że muszę nosić je przy każdym słońcu. Okulary były marki insano, ciemne szkla, a oprawki takie jakby ciemny fiolet, śliwka.
Pozdrawiam
daria273
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 24, 2020 10:37 pm

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: Inga » wt sie 25, 2020 9:32 am

daria273 pisze:Witam! Moje okulary zostawiłam na parapecie w toalecie w wieży widokowej, wejście nr 19. Tylko one po prostu zostały mi skradzione przez Panią, która była tam w tym samym czasie co ja. Gdy wyszłam po pewnie 30 sekundach, ani pani ani moich okularów już nie było. Zaglądałam tam jeszcze trzy razy ale nikt ich nie oddał. Moje okulary są dopasowane przez optyka, bo mam taką wadę, że muszę nosić je przy każdym słońcu. Okulary były marki insano, ciemne szkla, a oprawki takie jakby ciemny fiolet, śliwka.
Pozdrawiam

To niestety nie te, pozdrawiam.
Inga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 24, 2020 11:02 am

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: Inga » wt sie 25, 2020 9:33 am

daria273 pisze:Witam! Moje okulary zostawiłam na parapecie w toalecie w wieży widokowej, wejście nr 19. Tylko one po prostu zostały mi skradzione przez Panią, która była tam w tym samym czasie co ja. Gdy wyszłam po pewnie 30 sekundach, ani pani ani moich okularów już nie było. Zaglądałam tam jeszcze trzy razy ale nikt ich nie oddał. Moje okulary są dopasowane przez optyka, bo mam taką wadę, że muszę nosić je przy każdym słońcu. Okulary były marki insano, ciemne szkla, a oprawki takie jakby ciemny fiolet, śliwka.
Pozdrawiam

To niestety nie te, pozdrawiam.
Inga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 24, 2020 11:02 am

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: swiatokular1 » czw sie 05, 2021 8:07 am

No i Ray Banki ktoś przytulił :) Szkoda, bo dla okularnika zgubić albo zniszczyć binkle to wielka strata. Moje leżą być może dalej gdzieś pod wodą, bo raczej do brzegu nie zdołały przypłynąć.
swiatokular1
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 05, 2021 8:02 am

Re: znaleziono okulary na plaży

Postautor: cypher11 » wt gru 12, 2023 12:43 pm

Okej
cypher11
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 12, 2023 12:37 pm


Wróć do zasady, prośby, informacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron