Prezent dla 5-latka

różne tematy

Prezent dla 5-latka

Postautor: basia765 » pn lip 30, 2018 10:00 pm

Cześć! Chciałam się poradzić. :) Sama nie mam dzieci, natomiast chcę zakupić jakiś fajny sprzęt dla mojego bratanka (lat 5). Póki co zastanawiam się nad hulajnogą a rowerkiem biegowym i bardziej skłonna jestem wybrać rowerek (głównie ze względu na możliwość pokonywania większych odległości). Czy któryś z rodziców może podzielić się swoim doświadczeniem z takim rowerkiem biegowym? Czy dziecko szybko się dostosowało do jazdy na nim? Czy są u nas w mieście dobre trasy do takich rowerków?

Poniżej zdjęcie rowerka, nad którym się zastanawiam:
Obrazek
Źródło zdjęcia: https://movino.pl/rowerki-biegowe-dla-dzieci/

Będę wdzięczna za porady!
basia765
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 30, 2018 9:45 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: grabski » czw sie 02, 2018 1:25 pm

Mysle, ze to fajna sprawa, ale jak mały ma juz 5 lat to moglby i z pedałami jezdzic i dwoma dodatkowymi kolkami :)
grabski
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: czw lis 09, 2017 2:05 pm
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Negron » śr lip 10, 2019 4:38 pm

Może jakiś samochodzik sterowany? Co myślcie o tym https://techsat24.pl/samochody-pojazdy ? Podobno jest to rzetelna firma, która podchodzi do każdego klienta z szacunkiem. Zgadzacie się?
Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, bys nie musiał pełzać jak robak
Awatar użytkownika
Negron
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 14, 2019 5:04 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: cypek91 » pt lip 12, 2019 11:45 am

może drewniana metryczka :)?
cypek91
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 12, 2019 11:38 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Galeriusz33 » wt lip 23, 2019 12:53 pm

Ja mojemu synowi kupiłem składany tor z samochodzikami. Był zachwycony, chwalił się nim też swoim kolegom. I ja również byłem szczęśliwy, bo miałem wielką frajdę z bawienia się tym razem z moim synem.
Galeriusz33
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 23, 2019 12:49 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: mozkiob » pn sie 05, 2019 9:32 pm

Jak najbardziej jest to ciekawy temat. Jednak ja niekoniecznie się tym interesuję.
Piekło to inni ludzie.
Awatar użytkownika
mozkiob
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 05, 2019 2:33 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: jumboshop » wt sie 13, 2019 8:44 am

Każda zabawka, która będzie rozładowywać energię 5 latka będzie idealnym prezentem!
jumboshop
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 13, 2019 8:09 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: filip_p42 » pn wrz 23, 2019 1:07 pm

U 5latka można już chyba wzbudzać zainteresowania lub pokazać zajawkę przyszłych pasji, hobby lub zainteresowań. fajną sprawą jest filatelistyka także może pierwszy klaser na znaczki pocztowe i kilka serii na dobry start. Osobiście zbieram znaczki pocztowe co zostało z dzieciństwa lat. Warto wzbudzić zainteresowanie sztuką mając nadzieję, że trąci na starsze lata czym trzeba.
filip_p42
 
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 1:02 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: biendzio24 » wt paź 01, 2019 7:06 pm

Dobrym prezentem może być zabawka w temacie ulubionej bajki. Moja siostrzenica ma 5 lat i uwielbia księżniczkę Elsę z Frozen. Każda zabawka jest związana z tym filmem, a siostrzenica bardzo się cieszy, że ma kolejną rzecz do kolekcji.
biendzio24
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 01, 2019 7:01 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: pawlok » czw sie 06, 2020 9:43 am

ciekawym upominkiem może być album z drewna spersonalizowany. Taki album można kupić w http://album-na-zdjecia-wklejane.pl Album z drewna jest trwały, a zdjęcia pomimo lat nie niszczą się. Kupiłem taki album i nie żałuję. Naprawdę warto.
pawlok
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 06, 2020 9:37 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Wiola238 » wt lis 17, 2020 7:41 pm

Ja mam w domu 5-latka i w tym roku też dostał nowy rower :) bardzo się cieszył i bardzo dużo jeździł w wakacje :) myślę, że dzieciom w tym wieku warto umożliwiać jakieś aktywności fizyczne :) w tym roku planujemy kupić mu rolki, bo oboje z mężem jeździmy :)
Wiola238
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lis 17, 2020 7:35 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: agatka5263 » wt gru 29, 2020 7:45 pm

Moim zdaniem lepszym wyborem są klocki lego. Sama mam syna w podobnym wieku i uwielbia zabawę klockami, ciągle coś buduje.
agatka5263
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 29, 2020 7:42 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: McKenzie » ndz kwie 25, 2021 6:51 pm

W dzisiejszych czasach można kupić praktycznie wszystko. Najważniejsze jest w tym wszystkim aby zachować zdrowy rozsądek. Już wiele razy widziałam działanie nieodpowiedzialnych rodziców oraz do czego może ono prowadzić. Najlepszym tego przykładem jest kupowanie sprzętu elektronicznego lub dawanie dostępu do internetu. Oczywiście wszystko zaczyna się niewinnie, pod przykrywą edukacji. Natomiast w bardzo szybkim czasie może zmienić się w uzależnienie od chociażby gier. Trzeba sobie zdać sprawę, że pierwsze kilka lat życia naszego dziecka jest kluczowe dla jego rozwoju. Należy pokazywać mu na każdym kroku jakie korzyści z czytania wynikają w dłuższej perspektywie. Sposóbów na osiągnięcie tego celu jest wiele, znajdziecie je w tym artykule - http://czytamsobie.pl/5-najwazniejszych-korzysci-z-czytania Nie zaszkodzi także zorganizować lekcje czytania we własnym zakresie. Podstawą będą oczywiście sprawdzone materiały dydaktyczne.
McKenzie
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt kwie 23, 2021 6:13 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Kasia Kowalksa » pn maja 31, 2021 10:20 am

Dzień dobry, widziałam zakładkę dla dzieci https://rankingtop7.pl/prezent-dla-dziecka/ polecam. Kupiłam tam oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9-PA91-405GY i jestem bardzo zadowolona :)
Kasia Kowalksa
 
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 31, 2021 10:03 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: uheidenreich » czw cze 10, 2021 2:28 pm

Poszukujesz ciekawej propozycji na prezent na Dzień Dziecka? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem mogą być słodkie, a przy tym niesamowicie urocze figurki z czekolady. W ofercie Chocolissimo, sklepu z czekoladą najwyższej jakości, znajdziesz mnóstwo ciekawych propozycji, które dostarczą wiele radości.
Awatar użytkownika
uheidenreich
 
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 10, 2021 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: prosacco.citlalli » wt lip 06, 2021 4:47 pm

Mój synek jest jeszcze za mały, aby nauczyć go jazdy na rowerze, jednak wpadłam na pomysł, że na jego urodziny kupię fotelik dla dziecka. Dzięki temu nie będzie musiał dłużej zostawać na weekendy u babci tylko będzie mógł z nami jeździć na wycieczki rowerowe. Nie umiem się doczekać naszego pierwszego wspólnego wypadu.
prosacco.citlalli
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 06, 2021 4:44 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: fanta2 » pt wrz 10, 2021 12:13 pm

może klocki lego ? Budowanie z klocków bardzo rozwija a do tego sprawia mnóstwo frajdy dziecku.
fanta2
 
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 10, 2021 12:10 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Tomaszimprezowy » ndz wrz 19, 2021 11:16 am

A może jakiś instrument muzyczny, może pozna nowe dźwięki i zechce pójść w stronę muzyczną :)
Tomaszimprezowy
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 23, 2021 8:28 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: slakin » śr wrz 14, 2022 1:06 pm

A co dziecko lubi najbardziej robić? Może malować, rysować? Albo może lubi cymbałki, czy inne rzeczy? Ciężko tak dobrać prezent dla kogoś, kogo się nie zna :) Mój synek lubi chyba wszystkie zabawki, ale staramy się wybierać takie, które przy okazji pomagają w rozwoju.
Awatar użytkownika
slakin
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 14, 2022 1:00 pm

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: adam31 » wt wrz 20, 2022 10:29 am

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z zabawkami dla dzieci?
adam31
 
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 20, 2022 10:28 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: Ortis » czw wrz 22, 2022 10:00 am

Według mnie jakieś zabawki to idealny pomysł na prezent dla dziecka.
Ortis
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 22, 2022 9:58 am

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: vaughn.kling » pn gru 19, 2022 12:12 pm

Moje dziecko jest w podobnym wieku i też nie wiedziałam co mu kupić pod choinkę. Ostatecznie moja koleżanka poleciła mi pewną stronę, z której zamówiłam córce zabawki z psiego patrolu. Myślę, że będzie zadowolona.
Awatar użytkownika
vaughn.kling
 
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 19, 2022 12:08 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Prezent dla 5-latka

Postautor: tatwoj12 » ndz kwie 02, 2023 6:02 pm

Ktoś tutaj wspominał o fotelikach dla dziecka. Całkiem spoko sa z lionelo czy z Maxi Cosi https://ewnarstore.pl/c/produkty/akcesoria/foteliki-samochodowe/
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron