Pytanie: jakie pole namiotowe????

różne tematy

Pytanie: jakie pole namiotowe????

Postautor: 2010 Warszawa » wt sty 12, 2010 7:36 pm

Takie małe pytanko mam jak w temacie jakie pole namiotowe wybrać wspomnę że jedziemy we trzech na 10 dni planujemy to w Sierpniu chodzi o to zeby można było się pobawić ,popić no i żeby ludzie z namiotów obok nie powiedzieli o 22 żebyśmy nie gadali bo chcą spać pomóżcie. Najchętniej wybralibyśmy sie na "Kaszub" ale nie wiemy jak tam jest???? A jeszcze jak by jakaś grupka była zainteresowana połączeniem się bo tak we 3 to trochę lipa to my bardzo chętnie???
2010 Warszawa
 

Postautor: Gość » pt sty 22, 2010 8:41 am

Gadać to możecie ale drzeć ryja do białego rana to już nie , bo Was ochrona wyrzuci. Pamietaj że ludzie oprócz chlania całą noc mogą też chcieć odpocząć lub np. wyjeżdzać rano a po nie przespanej nocy podtóż samochodem nie jest przyjemna.
Gość
 

Re: Pytanie: jakie pole namiotowe????

Postautor: Warszawiak » ndz lut 14, 2010 12:25 am

Opanuj emocje nie musisz mi walić wywodów od razu nie mam 5 lat i chyba logicznę że nie będziemy przy ludziach drzeć ryji całą noc PoZdRo
Warszawiak
 

Re: Pytanie: jakie pole namiotowe????

Postautor: bleblu » wt mar 02, 2010 9:30 pm

Byłem na leśnym i atmosfera jest taka jakiej oczekujesz. Jeśli wybiorę się do Dębek pod namiot to na Leśne :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: Pytanie: jakie pole namiotowe????

Postautor: adrian78 » pn lis 20, 2017 4:17 pm

Ja nie polecam takich miejsc w żadnym wypadku. Za dużo ludzi. Z dziećmi bez sensu.
adrian78
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 20, 2017 3:49 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron