naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

różne tematy

naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: bleblu » wt cze 29, 2010 10:21 pm

Jeśli w czasie pobytu na wakacjach w Dębkach lub okolicy będziecie potrzebować pomocy mechanika samochodowego to gorąco polecam Serwis Samochodowy w miejscowości Lisewo przy ulicy Młyńskiej 3 przy drodze z Krokowej do Wejherowa.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony obsługą i fachowością. Pan Piotr, z którego pomocy miałem okazje korzystać poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, doradził i zamówił części które ze mną wybierał (to rzadkość) a to wszystko za rozsądną cenę.
Pozdrawiam pracowników i właścicieli :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: wjx » pn wrz 20, 2010 10:58 pm

możesz podać jakiś telefon?
http://www.debki.pl - internetowa społeczność Dębek
http://www.forum.debki.pl - forum Dębek
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: okul » wt wrz 21, 2010 7:51 am

58 673 70 33

potwierdzam, warsztat na wysokim poziomie. Panowie mają ogrom pracy i z głupotami to nie warto jechać ale w sytuacji kryzysowej na pewno pomogą i nie zedrą z człowieka w potrzebie ostatniej koszuli.

Pozdrawiam
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: aa » czw lip 26, 2012 9:10 pm

A gdzie polecacie do lakiernika?
aa
 

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: okul » pt lip 27, 2012 7:45 am

Lakiernik to też w Lisewie - ten sam zakład co wyżej.
A jeśli chodzi o dobrego mechanika (ale chyba lakiernikiem nie jest) to jest też jeden w miejscowości Odargowo też dobry - blisko Dębek można zostawić samochód i wrocić spacerem.
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: rytus » czw sie 02, 2012 2:33 am

Jeżeli komuś chciałoby się przejechać trochę dalej, do Trójmiasta np. to tam jest także fajny serwis lakierniczy SztukaLakierowania.pl Nie wiem czy ktoś słyszał o nim, ale ja znam firmę z warszawy, a od kilku lat działa też we wszystkich większym miastach w całej Polsce.
rytus
 

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: 5x10x15 » wt lip 12, 2016 5:56 pm

bleblu pisze:Jeśli w czasie pobytu na wakacjach w Dębkach lub okolicy będziecie potrzebować pomocy mechanika samochodowego to gorąco polecam Serwis Samochodowy w miejscowości Lisewo przy ulicy Młyńskiej 3 przy drodze z Krokowej do Wejherowa.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony obsługą i fachowością. Pan Piotr, z którego pomocy miałem okazje korzystać poświęcił mi odpowiednią ilość czasu, doradził i zamówił części które ze mną wybierał (to rzadkość) a to wszystko za rozsądną cenę.
Pozdrawiam pracowników i właścicieli :)

Tak, to prawda, są konkretni nie drodzy i
znają się na mechanice.
5x10x15
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 12, 2016 5:35 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: Sylwias2908 » pt cze 15, 2018 2:04 pm

Z czystym sumieniem polecam ten warsztat!
Fachowo, szybko i bez naciągania!
Panowie znają się na rzeczy i szkoda, że moje auto ma do warsztatu aż 500 km :(
W trasie przytrafiła nam się przygoda, Pan Piotr nie patrzył iż jest niedziela, a pomógł.
Turbina sprawnie wymieniona i w dobrych pieniążkach ;)
P O L E C A M !
Sylwias2908
 
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 15, 2018 1:51 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: Sylwias2908 » pt cze 15, 2018 2:05 pm

Z czystym sumieniem polecam ten warsztat!
Fachowo, szybko i bez naciągania!
Panowie znają się na rzeczy i szkoda, że moje auto ma do warsztatu aż 500 km :(
W trasie przytrafiła nam się przygoda, Właściciel nie patrzył iż jest niedziela, a pomógł.
Turbina sprawnie wymieniona i w dobrych pieniążkach ;)
P O L E C A M !
Sylwias2908
 
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 15, 2018 1:51 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: pkirlin » pt mar 11, 2022 10:03 pm

A co robicie w przypadku awarii samochodu na drodze? Gdzie warto w takiej sytuacji zadzwonić po pomoc? Jeśli znacie jakieś sprawdzone firmy oferujące pomoc drogową to podeślijcie linki do ich stron. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
pkirlin
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 11, 2022 9:57 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: brooks45 » sob lis 26, 2022 5:23 pm

Awarie są zawsze bardzo nieprzyjemne, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, gdzie możesz zwrócić się o pomoc. Na przykład bardzo mi pomogli z naprawą układu kierowniczego https://maglownica.sts.parts/ w tym warsztacie. Posiada własny sprzęt do regeneracji części, a także prawdziwych fachowców, którzy mają doświadczenie w swojej dziedzinie. Nawiasem mówiąc, ich ceny są również całkiem rozsądne i uzasadnione.
brooks45
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 10, 2022 7:03 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: esage » pn gru 26, 2022 9:09 am

Jeśli znacie jakieś sprawdzone firmy oferujące pomoc drogową to podeślijcie linki do ich stron
esage
 
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 26, 2022 9:08 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: tatwoj12 » śr gru 28, 2022 3:33 pm

Co do warsztatu to warto wybierać taki, który jest dobrze wyposażony np w narzędzia ręczne https://ewnarstore.pl/c/produkty/wyposazenie-warsztatu/narzedzia-reczne/ oprócz tego ważne są jacy ludzie tam pracują i ważne by byli dobrymi fachowcami, znali się na rzeczy.
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: stephanshulz44 » ndz sty 22, 2023 6:34 pm

Awaria na drodze to zawsze uciążliwość, która może przynieść wiele kłopotów. Oprócz wiedzy, gdzie zwrócić się o pomoc, ważne jest również, aby zrozumieć, gdzie można zamówić dostawę wysokiej jakości części samochodowych. Sama byłam w takiej sytuacji, a świece żarowe zostały mi dostarczone dość szybko z tego sklepu internetowego. Po tym mogłem kontynuować swoją drogę.
stephanshulz44
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 22, 2023 6:31 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: tatwoj12 » wt sty 31, 2023 4:01 pm

Hejka ;) Jakbyście też jeszcze potrzebowali klejów anareobowych to tutaj jest duży wybór https://ewnarstore.pl/c/produkty/chemia-warsztatowa/kleje-anaerobowe/
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: zetipi » pt cze 02, 2023 11:38 am

stephanshulz44 pisze:Awaria na drodze to zawsze uciążliwość, która może przynieść wiele kłopotów. Oprócz wiedzy, gdzie zwrócić się o pomoc, ważne jest również, aby zrozumieć, gdzie można zamówić dostawę wysokiej jakości części samochodowych. Sama byłam w takiej sytuacji, a świece żarowe zostały mi dostarczone dość szybko z tego sklepu internetowego. Po tym mogłem kontynuować swoją drogę.

In this commentary, we will explore the various aspects of ordering Pristiq, including accessing Pristiq orders, Pristiq generics, and importing Pristiq from Canada.
zetipi
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 02, 2023 11:24 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: andreen » śr lip 12, 2023 10:43 am

This article should be required reading for everyone. It's a powerful reminder that our thoughts create our reality, and positive thinking can transform our lives.
andreen
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 12, 2023 10:40 am

Re: naprawa samochodu (serwis w Lisewie)

Postautor: kolkimorki16 » sob wrz 16, 2023 12:09 pm

Dzięki za rekomendację Serwisu Samochodowego w Lisewie! To zawsze pomocne znać sprawdzonych fachowców, zwłaszcza podczas wakacyjnych podróży. Cieszę się, że doświadczenie było pozytywne i że Pan Piotr zapewnił profesjonalną obsługę. Będziemy mieć to na uwadze podczas naszych wakacyjnych wyjazdów. Pozdrowienia
kolkimorki16
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt wrz 15, 2023 1:25 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron