Inwestycja w nieruchomości

różne tematy

Inwestycja w nieruchomości

Postautor: samoludek26 » czw gru 10, 2015 2:37 pm

Jak to z tym jest, czy waszym zdaniem opłaca się jeszcze inwestować w nieruchomości czy warto zastanowić się nad czymś innym?
samoludek26
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 10, 2015 1:58 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: tomek25 » wt sty 05, 2016 11:48 am

Oszczędzać czy inwestować? to pytanie jest zawsze aktualne, ja myślę że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie.

Kod: Zaznacz cały
https://blog.szybkagotowka.pl/2015/10/oszczedzac-czy-inwestowac.html
- dobry artykuł na ten temat
Ostatnio zmieniony pn sty 25, 2016 10:09 am przez tomek25, łącznie zmieniany 2 razy
tomek25
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 05, 2016 11:41 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: malinka » czw sty 07, 2016 11:24 am

Ja jestem zdecydowanie za inwestowaniem w nieruchomości :) Sama z mężem zaczęłam inwestować w nieruchomości kilka lat temu i dzisiaj nie żałuję ani jednej wydanej złotówki :)
malinka
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 07, 2016 11:21 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: krystyna123 » pn sty 18, 2016 11:39 am

Sporo znajomych inwestuje w nieruchomości i nie narzeka, więc wydaje się, że jest to naprawdę dobre rozwiązanie :) trzeba tylko wiedzieć, jak sie za to zabrać i jak zadbac o swoje interesy. A to na pewno wymaga znajomości rynku.
krystyna123
 
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:22 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: bvlgari » śr sty 20, 2016 4:12 pm

Moja znajoma miała wykupiony domek z kiosku w dębkach jeszcze w czasach kiedy prawie nikt sie tam nie budował. Sprzedała go 2 lata temu z ogromnym zyskiem.
bvlgari
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 20, 2016 3:49 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: mirka malicka » pn sty 25, 2016 7:33 pm

Dobrze jest teraz inwestować też w aparthotele, sporo ich teraz powstaje, ale taki z najbardziej pewnym i przewidywalnym zyskiem to Wola Invest.
mirka malicka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sty 25, 2016 6:42 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: Kaninuch1 » pn lut 29, 2016 10:21 pm

Atutem inwestycji w nieruchomość na wynajem jest to, iż obecny powszechnie brak zdolności kredytowej uniemożliwia wielu Polakom zaciągnięcie kredytu na zakup własnego M, co też wymusza na nich konieczność wynajmowania. Sprawia to, że tego rodzaju przedsięwzięcia są stosunkowo pewne, a także gwarantują stabilne, comiesięczne przychody.
Kaninuch1
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 28, 2015 5:15 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: Phibus » wt mar 29, 2016 11:19 am

Oczywiście że opłaca się inwestować w Nieruchomości. W Polsce ceny ciągle idą do góry i druga sprawa to że mała jest prawdopodobna sytuacja z USA czyli kryzys z 2007 roku, który się ciągnie prawie 10 lat już. Ja polecam inwestować w nieruchomości jak najbardziej. lepsze to niż leżące bezczynnie pieniądze na koncie.
Phibus
 
Posty: 2
Rejestracja: pn mar 21, 2016 1:13 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: Casenu » pt kwie 22, 2016 1:43 pm

Dokładnie masz rację...ja ostatnio trochę zainwestowałem w działki i mieszkania w okolicach Opola i Brzegu.
Casenu
 
Posty: 3
Rejestracja: wt kwie 05, 2016 11:47 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: byledalej » czw kwie 28, 2016 9:10 am

Ogólnie w nieruchomości tak ale w mieszkania z myślą o ich wynajmie to odradzam. Niestety prawo u nas chroni wyłącznie lokatora, właściciela lokalu uważając za wielkie zło i jak trafimy na nieuczciwego lokatora to może dojść do sytuacji, że będzie sobie rok, dwa mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu za darmo, a my nie będziemy mogli nic z tym zrobić. Prawo jest chore w tej kwestii.
Zapraszam na mój blog o dzieciach http://babytrend.pl
byledalej
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 9:06 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: hunco » czw kwie 28, 2016 12:48 pm

No prawo prawem..ale trafić na normalnego właściciela to też ciężko. Jedni myślą nie wiadomo co. Dają stare meble z komuny i broń boże zrób coś z nimi. Po prostu chore.
hunco
 
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 13, 2016 2:44 pm
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: butkagurka » ndz maja 01, 2016 5:43 pm

Ważna jest lokacja, miasta studenckie cieszą się dużą liczbą zainteresowanych z racji tego że muszą gdzieś mieszkać ci studenci. Warszawa, Kraków, Poznań, Lublin. Wiadomo, że również tam cena będzie dosyć wysoka chcąć kupić mieszkanie a następnie je wynajmować. Jak w każdym tego typu biznesie jest wiele za i przeciw. Tak jak pisali poprzednicy. Gdyby to się nie opłacało to nie było by tego.
butkagurka
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 01, 2016 2:25 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: lanceru » czw cze 09, 2016 5:00 pm

Teraz dobrym pomysłem są apartamenty w miejscowościach turystycznych. Są firmy, które ogarniają wynajem za %, ale i tak daje to wymierne zyski.
strefacnc - najlepsze maszyny. Polecany także od HKSsystem.com.pl i transportery rolkowe.
lanceru
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2016 4:49 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: Eware » pt cze 17, 2016 4:36 pm

Oczywiście że opłaca inwestować w nieruchomości. Polsce nie grozi kryzys z USA. Zawsze mieszkania, grunty będą w cenie. Ciągle lecą do góry.
Eware
 
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 09, 2016 12:34 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: Kurski88 » sob cze 18, 2016 11:27 am

Zgadzam się z Wami. W dzisiejszych czasach jest to najlepsza inwestycja. Szybko można zyskać na prawdę bardzo dobry pieniądz.
Kurski88
 
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 18, 2016 11:21 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: jacmyrek » pt sie 05, 2016 1:14 pm

inwestycja tak, ale zależy gdzie, wynajem mieszkań studentom? według mnie odpada, dlatego że to jest taki średnio pewny biznes (wakacje praktycznie odpadają), ja wolał bym zainwestować w turystów np: w Hiszpanii, nie ma wygórowanych cen, jak trzeba proponuję skorzystać w wyszukiwarki kto wie może na coś traficie.
jacmyrek
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 05, 2016 1:10 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: matteus » śr sie 09, 2017 11:23 am

No niestety, jeszcze kilka lat temu zgodziłbym się z przedmówcami, ale w ostatnich latach rynek w tej materii zrobił się bardzo chimeryczny i niepewny.
matteus
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 09, 2017 11:11 am

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: aloha » pn sie 14, 2017 3:32 pm

A mi się wydaje, że sytuacja się ustabilizowała i znowu opłaca się inwestować. Tzn. opłaca się zawsze, ale można wyjść na tym lepiej, lub gorzej.
aloha
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 14, 2017 3:22 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: biuronieruchomosci » wt lut 02, 2021 6:11 pm

Nieruchomości są, były i będą potrzebne, nawet w dobie pracy zdalnej. Zależnie od tego czy chcesz zainwestować w dom, mieszkanie, lokal użytkowe, halę lub magazyn będzie inna opłacalność. U mnie na przykład bardzo pomogło biuro nieruchomości Gliwice. Wszystkie formalności czy wyszukanie najlepszych mieszkań lub ich obsługa to coś dzięki czemu współpraca z agencją nieruchomości to dobry wybór.
biuro nieruchomości Gliwice https://www.czaplaiczapla.pl agencja nieruchomości pośrednik
biuronieruchomosci
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 02, 2021 5:57 pm

Re: Inwestycja w nieruchomości

Postautor: lang.loraine » pn sty 17, 2022 3:50 pm

Inwestycja w nieruchomości się opłaca. Myślę, że warto inwestować również w nieruchomości w mniejszych miastach, które się rozwijają i w których powstają nowe firmy, uczelnie itp. Powstawanie nowych miejsc pracy i uczelni sprawia, że dużo osób przeprowadza się do takich miast, no a przy okazji ceny nieruchomości w tych miastach wzrastają. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
lang.loraine
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 17, 2022 3:46 pm
Lokalizacja: Inowrocław


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron