Rozbudowa firmy

różne tematy

Rozbudowa firmy

Postautor: samoludek26 » czw gru 10, 2015 2:40 pm

Od dawna myślałam o rozbudowie firmy,a teraz mam na to finanse, więc dlaczego nie spróbować? Wink To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post. Serwerownia, którą chcę "doposażyć" wyposażona jest w klimatyzację precyzyjną, dlatego myślałam o szafy serwerowej tzw. wyspie zimna, która poprawiłaby warunki chłodzenia w pomieszczeniu. Może któraś z Was miała do czynienia z tego typu szafą? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy w Waszych przypadkach rozbudowa firmy wyszła Wam na dobre?
samoludek26
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 10, 2015 1:58 pm

Re: Rozbudowa firmy

Postautor: aloha » pn sie 14, 2017 3:38 pm

Wszystko fajnie, tylko skąd brać na to kasę nie zaciągając kredytów? Da się? Moim zdaniem nie.
aloha
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 14, 2017 3:22 pm

Re: Rozbudowa firmy

Postautor: onir » wt sie 29, 2017 1:38 pm

Jest coś takiego, jak "oszczędzanie" - to jest moim zdaniem najlepszy sposób. ;)
onir
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sie 29, 2017 1:21 pm

Re: Rozbudowa firmy

Postautor: Antonina4498 » pt mar 05, 2021 11:43 am

Masz racje oszczędzanie. Tylko oszczędzać należy z głową. Moim zdaniem najlepiej się oszczędzą nie marnując zasobów. Wiecie ile niepotrzebnych kosztów generuje brak jasnego i optymalnego obiegu dokumentów i przepływu pracy w firmie? To się tak zdaje ale wytnij 5/10 min z każdej godziny pracownika bo cos było niejasne trzeba było czegoś szukać
Antonina4498
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 05, 2021 11:35 am

Re: Rozbudowa firmy

Postautor: vroberts » pt lut 24, 2023 9:21 pm

W firmie zawsze coś jest potrzebne nie ma się co dziwić. Sama prowadzę firmę i wiem jak często są potrzebne nowe rzeczy. Prowadzac firmę niestety ale trzeba mieć oczy cały czas otwarte
vroberts
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt lut 24, 2023 8:43 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron