Księgowa czy biuro rachunkowe?

różne tematy

Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: papryczka1234 » śr gru 30, 2015 3:40 pm

Witam, mam zasadnicze pytanie co się bardziej opłaca dla przedsiębiorcy, który zatrudnia 10 osób Kadrowa księgowa z zewnątrz czy utworzenie etatu w firmie?
papryczka1234
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 29, 2015 8:46 pm

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: Ailis » pn lis 26, 2018 1:02 pm

Ja bym się za samodzielną księgowość nie brała ani online, nie znam się na tym aż tak dobrze, żeby brać na siebie taką odpowiedzialność. Ogólnie podzwoniłam trochę, popytałam i najbardziej mi się opłacało wynająć księgowość w Gdańsku MG Finanse.Dla mnie najważniejsze jest to, że nie muszę już pilnować terminów, wysyłać deklaracji itd. Mogę skupić się na czymś innym a porządek w papierach jest jak należy
Ailis
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 07, 2018 12:03 am

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: Zuzanna6288 » śr cze 09, 2021 9:13 am

Księgowość, Moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza i bardziej konkretna. I nie nie uważam aby samodzielna księgowość nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Zwyczajnie lepiej podzielić się kompetencjami.
Zuzanna6288
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 09, 2021 9:03 am

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: ritchie.salma » pn cze 21, 2021 10:46 pm

Moim zdaniem to zależy, która opcja będzie dla ciebie wygodniejsza. Moim zdaniem istnieje teraz tyle ułatwień takich jak np. programy do rozliczeń pit, że spokojnie można prowadzić księgowość na własną rękę. Jednak jeśli nie czujesz się w tym pewnie to polecam usługi księgowej.
Awatar użytkownika
ritchie.salma
 
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 21, 2021 10:42 pm

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: kprohaska » pt sie 20, 2021 12:12 pm

Podatek PIT to obowiązek każdej osoby, która otrzymuje przychód – nie tylko jako rezultat swojej pracy, ale także jako świadczenie emerytalne czy rentowe. Czy wiesz, kto jest zobligowany do wypełnienia formularza PIT-37, a kto powinien rozliczyć się na innym druku?
Awatar użytkownika
kprohaska
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 20, 2021 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: shayne.oconner » śr paź 13, 2021 5:13 pm

Moim zdaniem nie warto korzystać z tych opcji jeżeli chcesz rozliczyć pit 37, ponieważ możesz z łatwością zrobić to na własną rękę przy użyciu darmowych programów. Można z nich skorzystać online co jest bardzo wygodne. Bardzo się cieszę, że istnieje taka możliwość.
Awatar użytkownika
shayne.oconner
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 13, 2021 5:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Księgowa czy biuro rachunkowe?

Postautor: caitlyn.emard » ndz lis 21, 2021 2:41 pm

Prowadzę własne biuro rachunkowe i nie wyobrażam sobie wykonywania pracy bez urządzeń takich jak laminator. Pozwala on na odpowiednie zabezpieczenie dokumentów, dzięki czemu prezentują się o wiele profesjonalniej. Trzeba jednak pamiętać, że co jakiś czas należy wymienić specjalną folię.
Awatar użytkownika
caitlyn.emard
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 21, 2021 2:38 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron