Kremy po 30.

różne tematy

Kremy po 30.

Postautor: bigtop11 » pt sty 22, 2016 6:36 pm

Jakie używacie kremy po 30tce? Stosuję nawilżające? Czy czas pomyśleć o silniejszych kremach typu na zmarszczki. Ostatnio zaczęłam się tym bardziej interesować i ciekawa jestem waszych opinii i propozycji kremów jakich używacie po 30-tce.
bigtop11
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2016 6:04 pm

Re: Kremy po 30.

Postautor: Kaninuch1 » pn lut 29, 2016 10:25 pm

A co do kremu, polecam St.Ives, taki w granatowej tubce, na noc. Ja go stosuję tylko pod oczy, bo tam mam początki mimicznych zmarszczek. Uzywam od 2 miesięcy, jakiś olbrzymich efektów jeszcze nie zauważyłam bo to zbyt krótki okres ale jestem zadowolona. Można go stosować na całą twarz, zawiera retinol, dobrze się wchłania, akurat u mnie nie powoduje żdnych podrażnień. Bardzo ładnie nawilża skórę. Rano skóra jest napięta i rozjasniona.
Kaninuch1
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 28, 2015 5:15 pm

Re: Kremy po 30.

Postautor: bienecky » wt mar 01, 2016 12:28 pm

Ja mam 23 lata i użwywam kremu przeciwzmarszczkowego 50+ :) azjatki też tak robią i długo cieszą sie piękną cerą, tylko w europie panuje jakiś dziwny trend na to by zamiast przeciwdziałać sięgać po dobre kremy dopiero wtedy gdy nasza skóra już ma bruzdy.
bienecky
 
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 01, 2016 10:37 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości