Problem z CS GO

różne tematy

Problem z CS GO

Postautor: camper23 » sob cze 04, 2016 2:11 pm

Cześć, mam pewien problem z counter global offensive.Ściągnałęm go z http://csgonsdownload.blogspot.com Po wczytaniu instalatora gry wyświetla się błąd "nie jest prawdiłową aplikacja win.32." Na tym komputerze mam zainstalowany system Windows XP 32 bit. Na komputerze kumpla on działa, ale on korzysta z Windows 7. Myslę ,że to wina systemu. Da się w tę gierkę pograć na XP?
Proszę mnie nie hejtować, chcę ją pobrać w celu sprawdzenia płynności tej gry na moim sprzęcie. Jeśli będę zadowolony, to kupię ją na steam ;)
camper23
 
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 04, 2016 2:10 pm

Re: Problem z CS GO

Postautor: Drakhtul » pn cze 13, 2016 1:09 pm

Mysle ze mozesz zrobic tak. Prawym na ikonce. Wlasciwosci -> zgodnosc -> Otworz program ze zgodnoscia z: Windows XP i otworz jako administrator.
Drakhtul
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 11, 2015 12:59 pm

Re: Problem z CS GO

Postautor: Gach » pt cze 24, 2016 1:28 pm

A może po prostu wystarczy go kupić? A nie ściągać piratów :)
Gach
 
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 24, 2016 1:20 pm

Re: Problem z CS GO

Postautor: Marionex.pl » pt cze 24, 2016 4:26 pm

Jeżeli masz tak stary komputer, że masz na nim jeszcze XP, to faktycznie może być problem. Porównałeś minimalne wymagania gry ze swoim sprzętem?
Awatar użytkownika
Marionex.pl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 24, 2016 3:56 pm

Re: Problem z CS GO

Postautor: Rathel89 » śr cze 29, 2016 8:51 am

Zgadzam się z przedmówcą. Jak masz tak stary komputer to nie dziwi mnie fakt że masz problem z odpaleniem gry ;) Radzę zmienić kompa to Ci wszystko pójdzie ;)
Rathel89
 
Posty: 2
Rejestracja: śr cze 29, 2016 8:47 am

Re: Problem z CS GO

Postautor: Harpuner » śr cze 29, 2016 10:25 am

Ogólnie przy starszej maszynie moze po prostu tak chodzić. Wniosek? Kup nowy. Jak nie wiesz jaki, to mój znajomy prowadzi bloga na ten temat: buildpc.ovh
Harpuner
 
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 29, 2016 10:10 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron