Wizyta u ginekologa - badanie

różne tematy

Wizyta u ginekologa - badanie

Postautor: fabca1982 » pt sty 06, 2017 9:02 pm

Jutro będę miała wizytę u ginekologa, moją pierwszą w życiu, mimo że mam 23 lata. Zacznę od tego, że nie rozpoczęłam jeszcze współżycia seksualnego, po prostu nie poznałam jeszcze osoby, z którą chciałabym to zrobić, a jestem osobą szanująca się. Wiem, że w tym wieku zdecydowana większość kobiet ma to już za sobą i tu pierwsze pytanie - jak lekarz zareaguje na 23 letnią dziewicę? Na pewno będzie to dla niego dziwne hmm Drugie pytanie - czy jako dziewica będę badana przez odbyt? Dużo słyszałam ma ten temat, ale chciałbym żebyście mi napisały co wiecie na ten temat. I ostatni pytanie - mój problem tak naprawdę dotyczy piersi, czy w takim razie konieczne będzie badanie na fotelu? Czekam na odpowiedzi, miłego dnia
fabca1982
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 06, 2017 8:53 pm
Lokalizacja: Anchorage

Re: Wizyta u ginekologa - badanie

Postautor: mbrekke » wt lis 23, 2021 10:44 pm

Czy wykonujecie regularnie badania piersi? Niestety wiele kobiet o tym zapomina, a to bardzo istotna kwestia. Każda z nas powinna udać się na usg conajmniej raz w roku, aby wykluczyć ewentualne zmiany nowotworowe. Oprócz tego warto wykonywać samodzielne badania w domu.
Awatar użytkownika
mbrekke
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 23, 2021 10:41 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron