Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

różne tematy

Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: ishye1975 » wt sty 10, 2017 10:43 am

witam drogie panie niedawno miałam remont w kuchni, wszystko przebiegło zgodnie z planem poza małą drobnostką panowie robotnicy zabrudzili fugami kafelki. próbowałam już wielu sposobów by owe usunąć, bezskutecznie. Może któraś z Pań ma pomysł na usunięcie tego nie ukrywam uciążliwego zabrudzenia?
Wszystko o depilacji i nietylko
ishye1975
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt sty 10, 2017 10:34 am
Lokalizacja: Stamford

Re: Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: kacpi88 » śr sty 11, 2017 2:27 pm

Na twoim miejscu skorzystałbym ze sklepu bhp - zdecydowanie właśnie tam będziesz mógł nabyć to, czego potrzebujesz.
kacpi88
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 11, 2017 2:18 pm

Re: Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: daryl.douglas » pt mar 12, 2021 3:07 pm

Ja również miałam problem z taką kwestią podczas remontu. Jestem również ciekawa jakich narzędzi używaliście podczas tego przedsięwzięcia? Czy słyszeliście o narzędziach Stahlwille https://narzedziowy24.eu/STAHLWILLE/pr/74 ?
Awatar użytkownika
daryl.douglas
 
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 12, 2021 2:52 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: plang » wt cze 07, 2022 10:05 pm

Skoro już jesteśmy przy temacie łazienek to słyszeliście kiedyś o czymś takim jak perlator? Ja się dowiedziałam o nim niedawno dzięki artykułowi, który przeczytałam. Coraz częściej się zastanawiam czy w niego nie zainwestować.
Awatar użytkownika
plang
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 07, 2022 10:01 pm
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: john27 » pn sie 08, 2022 3:38 pm

A co powiesz na całkowity remont łazienki? Moim zdaniem co jakiś czas warto tak odświeżać nasze wnętrza. Niedawno znalazłam świetnego producenta armatury łazienkowej i postanowiłam złożyć zamówienie na kabinę prysznicową.
Awatar użytkownika
john27
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 08, 2022 3:35 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak wyczyścić kafelki brudne od fugi??

Postautor: vaquezenglish » śr paź 26, 2022 5:53 pm

I look forward to reading more of your posts. I recently discovered the game snake io and would love for you to join me and play it when you have some free time.
vaquezenglish
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 26, 2022 5:49 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron