Goście wchodzą w brudnych butach na dywan...

różne tematy

Goście wchodzą w brudnych butach na dywan...

Postautor: distlug1975 » pn sty 16, 2017 11:18 am

Bardzo mnie denerwuje jak widze kogos kto chodzi po dywanie w brudnych butach!!! Wiem,że to może jest nieładnie kazać gościom ściagać buty,ale nie kazdy ma panele i nie kazdy ma pieniądze,zeby stale wymieniac dywany bo jak się je czesto pierze to po prostu z pięknego dywany robi sie pszepraszam za wyrazenie "szmata" ja jestem tak wychowana,ze szanuje kogoś rzeczy,prace i starania i nigdy nikomu nie wycieram brudnych butów w dywan.Mieszkam w miescie przy głownej ulicy na parterze...jak wiadomo polskie chodniki do czystych nie należa i zdarzaja sie tacy goście co mimo śniegu po kolana,albo paskudnego błota wchodza mi na dywan a z butów spływa błoto lub snieg i robi sie wielka kałuża raz kolezanka wniosła mi psie gówno pod butem i wgniotła mi to w dywan!!! Mam malutkie dziecko które bawi sie na dywanie...i denerwuje mnie to wchodzenie w butach..Ja sie staram odkurzam,piore a za chwile moje dywany sa tak brudne ze az wsytd jak powiedziec delikatnie gościom,zeby sciagali buty? Do Was też goscie wchodza w butach na dywan???
distlug1975
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 16, 2017 11:09 am
Lokalizacja: Atlanta

Re: Goście wchodzą w brudnych butach na dywan...

Postautor: beloud88 » ndz cze 04, 2017 2:03 pm

Wystarczy podstawić pod nos kapcie, jak już goście wejdą, wtedy będą wiedzieli, że mogą sobie je założyć. :)
beloud88
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 04, 2017 2:02 pm

Re: Goście wchodzą w brudnych butach na dywan...

Postautor: derber » wt cze 06, 2017 4:47 pm

Ja też zawsze podstawiam ciapcie przed nos, nie wiem czy niektórzy to w oborze się wychowują czy tak na co dzień w butach po domu łażą.. wstyd
derber
 
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 06, 2017 4:45 pm

Re: Goście wchodzą w brudnych butach na dywan...

Postautor: Maridyl64 » wt gru 28, 2021 2:39 pm

Czy do dywanu w domu czy wykładziny w biurze dobrze się sprawdzi odkurzacz piorący. Znaleźliśmy taki w outlecie agd rtv tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-domu/odkurzacze/odkurzacze-piorace. Jak czasem przychodzimy z psem to ten odkurzacz do prania świetnie się nadaje niweluje sierść i roztocza.
Maridyl64
 
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 28, 2021 2:33 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron