ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

różne tematy

ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: monsgimp1978 » pn sty 16, 2017 2:01 pm

Wynajęliśmy mieszkanie w bloku, 3 piętro, wszędzie na około bloki, na wprost, po bokach.. no i brak rolet. Trochę to przeszkadza, szczególnie wieczorem, będę się krępować przejść chociażby na bieliźnie do łóżka.. a latem upał, bo okna od strony słonecznej. No i tu moje pytanie, kto powinień kupić rolety? Ja czy właściciel? okna są niestandardowe, więc trzeba kupić na wymiar, jak się wyprowadzę, to po co mi rolety, jak nie będą pasować na inne okna. Zasłon też nie mogę powiesić, bo jest pojedyńczy karnisz. Czy mogę mówić właścicielowi że kupię rolety i żeby odliczył od czynszu?
monsgimp1978
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 16, 2017 1:53 pm
Lokalizacja: Sioux Falls

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: kinga.em » pt lut 01, 2019 5:51 pm

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
Ludzie są maszynami, które wspólnie tworzą swój świat społeczny. Na tym polega właściwe clou procesów kulturowych. Ten stworzony własnymi siłami świat społeczny wywiera ponadto ogromny wpływ na zachowanie jednostki.
kinga.em
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr sty 30, 2019 3:42 pm

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: Ottoaa » śr lut 27, 2019 8:10 pm

Spróbuj się dogadać. Zwykła rozmowa potrafi rozwiązać wiele problemów.
Postanowiłem zostać w łóżku do południa. Może do tego czasu szlag trafi połowę świata i życie będzie o połowę lżejsze.
Awatar użytkownika
Ottoaa
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 25, 2019 6:20 pm

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: Dobromila1 » sob mar 30, 2019 4:06 pm

Zgadzam się z poprzednikiem. Według mnie ma rację ten użytkownik.
Czas biegnie. Życie toczy się dalej, niezależnie od tego, jak bardzo chciałabym, żeby się nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Dobromila1
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 25, 2019 2:15 pm

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: lookaz » pt sie 30, 2019 5:42 pm

Może zaproponuj, że w związku z tym, że wiecznie tam nie będziesz mieszkał, a zależy ci na tych roletach złożycie się po połowie? Ja jestem w roletach zakochany, szczególnie sprawdzają sie w mniejszych mieszkaniach (ale nie tylko) ponieważ nie zabierają cennej powierzchni.
Awatar użytkownika
lookaz
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 30, 2019 3:35 pm

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: Paznokietek » czw wrz 05, 2019 4:04 pm

Każdy ma tutaj swoje własne zdanie. Musisz też pójść w tym kierunku.
Nikt nie lubi samotności. Ja tylko nie próbuję się z nikim na siłę zaprzyjaźniać. To prowadzi do rozczarowań.
Awatar użytkownika
Paznokietek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 05, 2019 3:11 pm

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: dommieszkani » czw wrz 19, 2019 11:01 am

Najlepiej będzie porozmawiać z właścicielem mieszkania. Ja osobiście myślę, że to on powinien pokryć koszty zakupu rolet. Będą służyły Ci przez jakiś czas, ale zapewne kiedyś się stamtąd wyprowadzisz i zostaną one dla kolejnych lokatorów.
dommieszkani
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 19, 2019 10:58 am

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: jakub44 » pn lis 18, 2019 9:31 am

Może państwo zainteresujecie się bardzo ciekawą ofertą na stronie internetowej http://taniareklama.pl/szyldy-reklamowe . Sam z tej oferty skorzystałem bez żadnych problemów.
jakub44
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 18, 2019 9:24 am

Re: ROLETY W WYNAJĘTYM MIESZKANIU

Postautor: Emilka » pt lis 29, 2019 2:28 am

A ja swoje rolety znalazłem tu https://lestore.pl/ . Nie zapłaciłem wiele, a otrzymałem najlepszej jakości rolety.
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.
Awatar użytkownika
Emilka
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 27, 2019 12:32 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron